Autor Wątek: WodzisławŚL Fishing Team testuje Robinsona  (Przeczytany 180180 razy)

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 050
  • Reputacja: 889
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: WodzisławŚL Fishing Team testuje Robinsona
« Odpowiedź #600 dnia: 17.10.2020, 19:44 »
Jakie nowości bedą z robinsona na 2021.


Trochę tego będzie, aczkolwiek byłoby więcej, gdyby nie covid. Głównie wejdą dwa mocne i ładne młynki do feereda. Dodatkowo wprowadzamy porządne feedery, przy który dość intensywnie pracowaliśmy. Wchodzą nowe karpiówki i pojemniki Eva.



 :thumbup:
Maciek

Offline kucus22

  • Robinson
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 783
  • Reputacja: 186
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wodzisław Śląski
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: WodzisławŚL Fishing Team testuje Robinsona
« Odpowiedź #601 dnia: 17.10.2020, 20:37 »
Jak już Jędrzej wspomniał, Robinson nie zaspał i zgodnie z oczekiwaniami szykuje się trochę ciekawych nowości na nadchodzący sezon.
Na uwagę zasługują na pewno nowe wędki feederowe. Myślę, że mogę uchylić nieco rąbka tajemnicy w tym miejscu. Czekamy na możliwość przetestowania wspólnej inicjatywy, mianowicie kijków dystansowych :) Według naszej wiedzy wszystko poszło w dobrym kierunku. Mamy natomiast za sobą pierwsze wrażenia z inną nowością w tym zakresie. Mianowicie patykiem typowo rzecznym. Robinson River Feeder w trzech różnych wariacjach wyrzutowych ( 90,120 i 150 g.w) i dwóch długościach (3.60 i 3.90 metra).
W moim odczuciu bardzo ciekawa propozycja dla łowców brzan, kleni oraz reszty zbójów wód płynących 8)


Jeżeli chodzi o kołowrotki do DS, to też szykują się fajne niespodzianki. Dwa nowe młynki, w dwóch półkach cenowych :)
Budżetowego Feeder Fana na Quick Dragu z wielką przyjemnością mieliśmy już okazję sprawdzić na rybkach.

Moim skromnym zdaniem powstała mocna konkurencja dla flagowych gruntowych kołowrotków w tej półce cenowej 8)
Macieju, jak każda firma również Robinsony szykują trochę ciekawych produktów na 2021 rok. Obserwuj wątek, na pewno będziemy
informować co i jak w tym zakresie.


Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 563
  • Reputacja: 1978
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: WodzisławŚL Fishing Team testuje Robinsona
« Odpowiedź #602 dnia: 18.10.2020, 10:29 »
Tak trzymać! :bravo: :bravo: :bravo:
Lucjan

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 050
  • Reputacja: 889
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: WodzisławŚL Fishing Team testuje Robinsona
« Odpowiedź #603 dnia: 18.10.2020, 12:08 »
Jak już Jędrzej wspomniał, Robinson nie zaspał i zgodnie z oczekiwaniami szykuje się trochę ciekawych nowości na nadchodzący sezon.
Na uwagę zasługują na pewno nowe wędki feederowe. Myślę, że mogę uchylić nieco rąbka tajemnicy w tym miejscu. Czekamy na możliwość przetestowania wspólnej inicjatywy, mianowicie kijków dystansowych :) Według naszej wiedzy wszystko poszło w dobrym kierunku. Mamy natomiast za sobą pierwsze wrażenia z inną nowością w tym zakresie. Mianowicie patykiem typowo rzecznym. Robinson River Feeder w trzech różnych wariacjach wyrzutowych ( 90,120 i 150 g.w) i dwóch długościach (3.60 i 3.90 metra).
W moim odczuciu bardzo ciekawa propozycja dla łowców brzan, kleni oraz reszty zbójów wód płynących 8)


Jeżeli chodzi o kołowrotki do DS, to też szykują się fajne niespodzianki. Dwa nowe młynki, w dwóch półkach cenowych :)
Budżetowego Feeder Fana na Quick Dragu z wielką przyjemnością mieliśmy już okazję sprawdzić na rybkach.

Moim skromnym zdaniem powstała mocna konkurencja dla flagowych gruntowych kołowrotków w tej półce cenowej 8)
Macieju, jak każda firma również Robinsony szykują trochę ciekawych produktów na 2021 rok. Obserwuj wątek, na pewno będziemy
informować co i jak w tym zakresie.
:thumbup:
Maciek

Offline kucus22

  • Robinson
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 783
  • Reputacja: 186
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wodzisław Śląski
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: WodzisławŚL Fishing Team testuje Robinsona
« Odpowiedź #604 dnia: 22.10.2020, 14:31 »
Myślę, że wśród forumowiczów znajdą się miłośnicy zestawu skróconego i tyczek. Robinson przy współpracy z MVDE, wypuścił na rynek nowy patyk, który zapowiada się niezwykle dobrze- pełne 13 metrów przy wadze poniżej 1 kg 8) Zapraszam do filmu z prezentacją najnowszej tyczki.

Offline mariospin

  • Robinson
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 610
  • Reputacja: 96
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wodzisław Śląski
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: WodzisławŚL Fishing Team testuje Robinsona
« Odpowiedź #605 dnia: 31.10.2020, 20:02 »
Prosimy o wygospodarowanie 10 minut i pooglądanie naszych pierwszych samodzielnych prób filmowania i składania materiałów filmowych. Krótka relacja z zeszłorocznego wrześniowego wypadu na DD. :)


Offline Jędrula

  • Robinson
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 749
  • Reputacja: 379
  • Lokalizacja: Wodzisław Śląski
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: WodzisławŚL Fishing Team testuje Robinsona
« Odpowiedź #606 dnia: 01.11.2020, 08:33 »
To był mega week na DD :narybki: :fish:

Offline Martinez

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 792
  • Reputacja: 305
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarz z zasadami
    • Galeria
  • Lokalizacja: Tarnów
  • Ulubione metody: feeder
Odp: WodzisławŚL Fishing Team testuje Robinsona
« Odpowiedź #607 dnia: 01.11.2020, 09:52 »
Ja mam takie trochę nieco odbiegające od zasadniczego tematu pytanie do Kolegów z Robinsona: Czy Firma jest w stanie po zaproponowanych przeze mnie poprawkach do jednego ze stanowisk karpiowych, wykonać odpłatnie stosowne elementy i przesłać je do mnie? Pytam tu, bo zadałem pytanie bezpośrednio do Firmy, ale nie mam odpowiedzi.
Shimano TX-4, Ultegra 14000, ciężarek 100gr = 133 metry

Tak - mam uczulenie na "Mokate". Przereklamowana wanna z rybami.

Offline Jędrula

  • Robinson
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 749
  • Reputacja: 379
  • Lokalizacja: Wodzisław Śląski
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: WodzisławŚL Fishing Team testuje Robinsona
« Odpowiedź #608 dnia: 01.11.2020, 10:25 »
Ja mam takie trochę nieco odbiegające od zasadniczego tematu pytanie do Kolegów z Robinsona: Czy Firma jest w stanie po zaproponowanych przeze mnie poprawkach do jednego ze stanowisk karpiowych, wykonać odpłatnie stosowne elementy i przesłać je do mnie? Pytam tu, bo zadałem pytanie bezpośrednio do Firmy, ale nie mam odpowiedzi.


Raczej nie ma na to szans.

Offline kucus22

  • Robinson
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 783
  • Reputacja: 186
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wodzisław Śląski
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: WodzisławŚL Fishing Team testuje Robinsona
« Odpowiedź #609 dnia: 01.11.2020, 19:53 »
Weekend się kończy i pewnie nie każdy mógł sobie pozwolić na wędkowanie, tym bardziej zapraszam na filmik powyżej :thumbup: Bardzo jesteśmy ciekawi Waszych uwag, czy idziemy w dobrym kierunku?  😊

Offline tomasz 38

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 958
  • Reputacja: 542
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: WodzisławŚL Fishing Team testuje Robinsona
« Odpowiedź #610 dnia: 01.11.2020, 20:09 »
Jak dla mnie filmik super :bravo: :beer:,jeżeli to możliwe przydałby się filmik typowy o nowościach Robinsona vde chodzi mi o kije ,młynki zanęty itp :D

Offline Jędrula

  • Robinson
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 749
  • Reputacja: 379
  • Lokalizacja: Wodzisław Śląski
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: WodzisławŚL Fishing Team testuje Robinsona
« Odpowiedź #611 dnia: 01.11.2020, 20:52 »
Jak dla mnie filmik super :bravo: :beer:,jeżeli to możliwe przydałby się filmik typowy o nowościach Robinsona vde chodzi mi o kije ,młynki zanęty itp :D


Ciężko by to było zrealizować w dobie koronowirusa. Dostawy w tym roku są mega opóźnione i wszystko się wywróciło do góry nogami.
Będziemy nowości sukcesywne tutaj wrzucać. Jutro pokażę trzy nowe kosze do podbieraka.

Offline tomasz 38

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 958
  • Reputacja: 542
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: WodzisławŚL Fishing Team testuje Robinsona
« Odpowiedź #612 dnia: 01.11.2020, 21:12 »
Co będziecie mieć u siebie chłopaki ,opisujcie i dzielcie się  z nami :beer:

Offline lajon38

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 308
  • Reputacja: 29
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: WodzisławŚL Fishing Team testuje Robinsona
« Odpowiedź #613 dnia: 01.11.2020, 22:17 »
Mnie szczególnie interesują nowe feedery do dystansu.

Offline Jędrula

  • Robinson
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 749
  • Reputacja: 379
  • Lokalizacja: Wodzisław Śląski
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: WodzisławŚL Fishing Team testuje Robinsona
« Odpowiedź #614 dnia: 03.11.2020, 18:15 »
Wrzucam obiecane kosze. To największe modele 45-55 cm. Kosze będą kosztowały z zależności od wielkości od 65 do 100 zł. Jak widać, dwa mają siatki gumowane, jeden żyłkową. Sprzęt można już dostać w sklepach.