Autor Wątek: Feeder Klub Kajman Wrocław  (Przeczytany 223031 razy)

Offline wadziol

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 464
  • Reputacja: 22
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: method feeder
Feeder Klub Kajman Wrocław
« Odpowiedź #930 dnia: 27.10.2015, 08:47 »
Chłopaki również chce podziękować za pierwszy sezon z wami w FKK :) Było fantastycznie. Jedni łowili równo i osiągneli zamierzone cele, innym sie trochę sezon  i taktyka rozjechała , ale nie ma to jak wnioski na przyszły :)
Podziękowania dla Pawła za wkład osobisty w organizacje i dopięcie naszych zawodów za każdym razem oraz końcowy wynik.Gratulacje dla naszego mistrza Rafała , który łowiąc równo i po mistrzowsku wypunktował wszystkich oraz Tomka ,który ogarnął swietnie metodę przez sezon i za każdym razem osiągał lepsze wyniki na zawodach ,aż doszedł do końcowego pudła za całokształt FKK. Jednocześnie dzięki wielkie Tomaszu za transport na wszystkie zawody :)
Wielki szacun za fantastyczny sezon Tomka Shermana na ogólnopolskich zawodach.
I na koniec podziękowania dla wszystkich kolegów z klubu FKK za fantastyczna atmosferę .
Mam nadzieje ze spotkamy sie jeszcze raz w listopadzie na zebraniu i podsumujemy przy odpowiednim "sprzęcie";) sezon.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Marcin
Matrix Team Poland / FKK Wrocław

Offline pankowaty

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 144
  • Reputacja: 14
Odp: Feeder Klub Kajman Wrocław
« Odpowiedź #931 dnia: 31.10.2015, 20:04 »
Panowie, nasze Grand Prix się zakończyło (przy okazji jeszcze raz dziękuję za oragnizację!), a ja zacząłem się zastanawiać nad sezonem 2016. Zapewne w trakcie zebrania będzie czas, żeby na ten temat porozmawiać, ale ja kilka rzeczy wyłożę już teraz. Będę skupiał się na miejskiej Odrze, bo głównie tam łowię.

Po pierwsze: w bieżącym roku zakończono remont na kilku odcinkach Odry we Wrocławiu. Brzegi są tam równe, w niektórych miejscach dojazd jest komfortowy. Moim zdaniem warto rozważyć pod kątem zawodów klubowych:
1. Cypel Zimowiska Barek 2 - od tego miejsca: http://ukosne.gis.um.wroc.pl/?z=19&x=1890038.3934040568&y=6646871.120632846&d=N aż do końca cypla.
2. Rędzin, przed tamą - od tego miejsca w górę rzeki: http://ukosne.gis.um.wroc.pl/?z=20&x=1889227.2950160229&y=6649217.379102631&d=N

Po drugie: Powinniśmy dobrze wybrać miejsca zawodów, tak, żeby zmaksymalizować szanse dobrych brań, najlepiej także dużych ryb :) Kilka moich sugestii co do wyboru miejsca, z podziałem na miesiące.

Marzec - Barki, kanał nawigacyjny
Kwiecień - j.w. + Stara Odra
Maj - Stara Odra
Czerwiec - Październik - generalnie nurt - Popowice, może Opatowice, Odra przy cyplu Barek, Rędzin
Listopad - Barki

Postaram się w najbliższym czasie przejrzeć informacje o zawodach z różnych kół z naszego okręgu z tego roku, posprawdzać wyniki i może pojawią się jakieś inne ciekawe miejsca.

Po trzecie: Zawody nocne. Jestem zwolennikiem zorganizowania takich zawodów, o ile będą chętni.

Jeśli macie jakieś sugestie, uwagi, to zachęcam do dyskusji!

Offline stas1

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 029
  • Reputacja: 303
  • Płeć: Mężczyzna
  • Łowię, bo lubię
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Feeder Klub Kajman Wrocław
« Odpowiedź #932 dnia: 31.10.2015, 20:52 »
Zawody ,może bardziej spotkania nad wodą,nie wszystko musi być jako gp,pod tym względem w tym roku to lipnie w moim odczuciu,propozycje do rozpatrzenia jak i parę innych spraw :bravo:
Staś
Klasyczny Feeder

Offline pankowaty

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 144
  • Reputacja: 14
Odp: Feeder Klub Kajman Wrocław
« Odpowiedź #933 dnia: 31.10.2015, 21:03 »
Spotkać można się zawsze, a zawody trzeba z góry zaplanować ;-)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka


Offline stas1

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 029
  • Reputacja: 303
  • Płeć: Mężczyzna
  • Łowię, bo lubię
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Feeder Klub Kajman Wrocław
« Odpowiedź #934 dnia: 31.10.2015, 21:06 »
Chcesz co miesiąc robić zawody?
Staś
Klasyczny Feeder

Offline pankowaty

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 144
  • Reputacja: 14
Odp: Feeder Klub Kajman Wrocław
« Odpowiedź #935 dnia: 31.10.2015, 21:09 »
Nie, ale na jakieś terminy będziemy musieli się zdecydować. To jest tylko moja sugestia,  że np. jeśli zdecydujemy się na zawody w czerwcu, to dobrze byłoby je zorganizować w danym miejscu.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka


Offline stas1

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 029
  • Reputacja: 303
  • Płeć: Mężczyzna
  • Łowię, bo lubię
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Feeder Klub Kajman Wrocław
« Odpowiedź #936 dnia: 31.10.2015, 21:11 »
No tak,między zawodami ogólnopolskimi będziemy szukać terminów, Milo, Sensas, Gozdawa, Matrix itd.
Staś
Klasyczny Feeder

Offline tomkol44

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 64
  • Reputacja: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Siechnice
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Feeder Klub Kajman Wrocław
« Odpowiedź #937 dnia: 05.01.2016, 11:53 »
Wszystkiego dobrego w nowym roku !!!! 8) :fish:

Offline Dżamukka

  • Garbolino Polska
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 451
  • Reputacja: 66
  • Płeć: Mężczyzna
    • Paweł Zuziak Fishing
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Feeder Klub Kajman Wrocław
« Odpowiedź #938 dnia: 06.01.2016, 16:30 »
  Co do zebrania. Odbędzie się ono dnia 09.01.2016 w Hotelu Pod Strzelcem we Wrocławiu. Starujemy o godzinie 14:00, posiłek w formie obiadu przewidziany na miejscu. https://www.facebook.com/feederklubkajman/?ref=hl

Offline Dżamukka

  • Garbolino Polska
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 451
  • Reputacja: 66
  • Płeć: Mężczyzna
    • Paweł Zuziak Fishing
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Feeder Klub Kajman Wrocław
« Odpowiedź #939 dnia: 09.01.2016, 16:57 »
  W dniu dzisiejszym odbyło się Noworoczne Zebranie członków Feeder Klubu Kajman , które odbyło się w miłym otoczeniu w restauracji Hotelu Pod Strzelcem we Wrocławiu. Stawiło się 13 członków ,3 niestety nie mogło uczestniczyć. Generalnie frekwencja była zadowalająca .
  Ustaliliśmy terminarz zawodów z cyklu GP FKK 2016, wysokość składek na 2016 rok, wybraliśmy moderatora strony i forum FKK, przedstawiliśmy plan działań pozasportowych FKK na 2016 rok oraz przedstawiliśmy listę strażników Wewnętrznej Straży Rybackiej dla zbiornika koła 84 "Mała Szwecja"

 Dziękuję wszystkim za przybycie i aktywne uczestnictwo .

Offline jakub_wr

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 500
  • Reputacja: 113
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Feeder Klub Kajman Wrocław
« Odpowiedź #940 dnia: 09.01.2016, 19:04 »
oraz przedstawiliśmy listę strażników Wewnętrznej Straży Rybackiej dla zbiornika koła 84 "Mała Szwecja"

 :thumbup:

Każdy z nas kto wykupuje opłatę  powinien mieć w obowiązku dwa razy do roku zrobić obchód,  dzięki temu nigdy nie wiadomo kto przyjdzie sprawdzić,  lepiej się poznamy i wzajemnie skontrolujemy. 

Offline Dżamukka

  • Garbolino Polska
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 451
  • Reputacja: 66
  • Płeć: Mężczyzna
    • Paweł Zuziak Fishing
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Feeder Klub Kajman Wrocław
« Odpowiedź #941 dnia: 15.01.2016, 11:37 »
 Niestety Jakubie to tak pięknie nie wygląda, jako posiadacz zezwolenia poza zwróceniem uwagi lub telefonem do odpowiednich służb nie możesz nic więcej zrobić . Dlatego wzmocniono siły Społecznej Straży dla Łowiska Mała Szwecja

Offline jakub_wr

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 500
  • Reputacja: 113
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Feeder Klub Kajman Wrocław
« Odpowiedź #942 dnia: 08.02.2016, 15:05 »
Jak tam kajmany łowią już coś. Macie info, gdzie lód puścił i można już łowić? Mam co prawda chyba najbliżej na Szwecję, ale na razie z domu się nie ruszam, może  już czas na rybki... 

Offline pankowaty

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 144
  • Reputacja: 14
Odp: Feeder Klub Kajman Wrocław
« Odpowiedź #943 dnia: 08.02.2016, 16:39 »
Jakub, lodu już chyba nigdzie nie ma :-) Gorzej za to z braniami, w ten weekend ja się nie doczekałem.

Od czasu do czasu zdjęcia wrzucamy na nasz profil, zapraszam: https://m.facebook.com/feederklubkajman/

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka


Offline jakub_wr

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 500
  • Reputacja: 113
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Feeder Klub Kajman Wrocław
« Odpowiedź #944 dnia: 19.03.2016, 18:02 »
Coś kajmany nic nie piszą. Łowicie coś, rybka się ruszyła? 
A z resztą sam jutro sprawdzę co tam w "Szwecji" po zimie pływa. Obym na jakieś otwarcie sezonu i zawody nie trafił.