Autor Wątek: (S) Korum Barbel 13ft/3pcs, Preston Mini+, Shimano DiaFlash, Silstar DiaFlex  (Przeczytany 1312 razy)

Offline Carmel

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 384
  • Reputacja: 41
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: West Midlands, Mazowsze
  • Ulubione metody: feeder
Sprzedam wędki:
1. Korum Barbel Rod 13ft 3pcs 2.5lb c.w. do 180g idealny stan- 2x nad wodą; model KBROD/06 ; SPRZEDANE.
Poszukiwany kijek gruntowy do połowu brzan i innych potworów ze względów transportowych: długość 3.90m w trzech częściach. Kto szuka ten wie co to za kij.
Posiadam dwie sztuki kupione w Anglii. Były ze mną na dwóch wypadach, niestety nie dane im było połowić. Teraz raczej spinninguję więc wędki leżą w kącie. Wędki w idealnym stanie- żadnej rysy, korek czysty.








2. feeder Preston Innovations Mini+ Carp Feeder 10'6" 320cm cw. do 60g NOWA - Nieaktualne
Najlepszy solidny wyrób Prestona do połowu na komercji. Ulepszona wersja wersji Mini Carp. Lepsze włókno i  przelotki klasy SIC. Dwa quivertipy szklane: 1.5oz i 2oz.
Wędka przywieziona z Anglii. Nowa w fabrycznej tubie.










3. feeder Preston Innovations Mini+ Method Feeder 11'6" 350cm cw. do 80g NOWA - 750zł/szt 650zł/szt.
Najlepszy solidny wyrób Prestona do połowu na komercji. Ulepszona wersja wersji Mini Carp. Lepsze włókno i  przelotki klasy SIC. Dwa quivertipy: szklany 2oz i węglowy 2.5oz.
Wędka przywieziona z Anglii. Nowa w fabrycznej tubie.
Posiadam dwie sztuki.












4.  Shimano DiaFlash EX 2.7ML 5-20g NOWY(pokrowiec zastępczy) SPRZEDANY
Rarytas w stanie idealnym- wędka nowa, nie do dostania na obecne czasy.














5. Shimano DiaFlash EX 2.7XH 50-100g używany SPRZEDANY
Wędka kupiona w Anglii...niestety ktoś nieostrożnie się z nią obchodził: powłoka lakiernicza ma liczne rysy i zadrapania. Ale struktura grafitu nie jest naruszona- testowałem ugięcie pod dużym obciążeniem. Wędka wymaga renowacji powłoki lakieru w miejscach zarysowań. Cena jest wynikiem sumy którą zapłaciłem za tę wędkę.














6. Cormoran Cor-Z Xenodon 2.7m 20-60g na Fuji SIC i uchwyt Fuji. Nowy ale bez pokrowca- 350zł
Xenodon to najciekawszą seria wędek Cormorana- bardzo dobre blanki rewelacyjnie transmitują zachowanie przynęty i brania ryb. Wspaniała baza do tunningu- ja niestety tak grubo nie łowię.








7. Rarytas: muchówka Silstar Kevlar DiaFlex Fly285 dł. 2.85m #6-8AFTM używana- w idealnym stanie. SPRZEDANA
Wędka kupiona w Anglii. Jest w idealnym stanie, nie ma żadnej ryski na blanku i złączu typu spigot. Kupiona w celu przerobienia na jaziowy kijek do spinningu ale stwierdziłem że chyba szkoda niszczyć takie cudo. Piękny kolor brozowo-złoty blanku w silstarowskim kevlarowym oplocie DiaFlex. Oryginalny- troszkę przybrudzony pokrowiec do wędki.
Jedynym mankamentem jest pęknięty lakier na jednej przelotce. Wystarczy zdjąć lakier i polakierować nić żywicą ale nie chciałeś ruszać bo nie wiadomo czy ktoś kto kupi nie zafunduje nowych przelotek i omotek ;).












8. Wędka Fujitsu Samurai the Sensilite Spinn 2.75m cw do 16g; nowa, cena 80zł
Wędka kupiona przed rokiem gdy był ich wysyp na OLXie. Niestety ta jest nie trafiona: elementy łączą się jedynie na odcinku 2cm. Myślę że można ją w prosty sposób przerobić na spigot ale nie mam w tym doświadczenia i nie chciałem spier...
Tanio sprzedam, warto wziąć dla samych komponentów ewentualnie eksperymentów w rodbuildingu.








Rezerwacja na max 3h w wątku.
Wysyłka kurierem- koszty do ustalenia indywidualnie.
Info, negocjacje  i zapytania na priva lub szybciej na tel w PL: +4873zero44zero98zero
​Wędki wystawione także po sąsiedzku na forum jerkbait.pl
Zapraszam do innych moich ogłoszeń, np. z kołowrotkami.
Pozdrawiam i 36.6 Wszystkim życzę.
Adamos Carmelos-elemelos
P.S.: Wędki sprzedaję ponieważ nie będę ich używał. Są moją własnością i znajdują się w moim domu od minimum sześciu miesięcy. Często są nowe, prawie nowe lub w idealnym stanie gdyż pedantycznie dbam o swą własność.
Nie wystawiam rachunków ani faktur.
Kiełbie we łbie, ino wentka i na ryby

Offline key_kr

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 784
  • Reputacja: 61
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Kraków
Witaj.
Wezmę 1 szt koruma

Offline mklipes

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 44
  • Reputacja: 0
Byłem szybszy z tym że wysłałem Pw.  Odnośnie 2x korum :)

Offline mklipes

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 44
  • Reputacja: 0
Jednak rezygnuje z zakupu. Pozdrawiam 

Offline Mardead

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 476
  • Reputacja: 298
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Mrzezino
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Korum odebrany. Wszystko OK :)
Marcin

Offline key_kr

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 784
  • Reputacja: 61
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Kraków
Ja też odebrałem Koruma.
 Zapakowana przesyłka jak mumia egipska ,  nie mam pytań - po prostu talent z tego naszego kolegi Carmela :)

Offline Carmel

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 384
  • Reputacja: 41
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: West Midlands, Mazowsze
  • Ulubione metody: feeder
Dziękuję :D ... staram się jak mogę... w razie W szkoda by było sprzętu i nerwów ;)
Pozdrawiam
Adamos Carmelos-elemelos
Kiełbie we łbie, ino wentka i na ryby