Ankieta

Co mam zrobić z takimi ludźmi? No co???

Tak, przyjmować
7 (7.5%)
Nie, odrzucać
86 (92.5%)

Głosów w sumie: 90

Głosowanie skończone: 21.02.2018, 20:49

Autor Wątek: Dylemat zlotowy  (Przeczytany 11661 razy)

Offline jaco

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 403
  • Reputacja: 54
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek
  • Lokalizacja: Legnica, Polska
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Dylemat zlotowy
« Odpowiedź #45 dnia: 17.02.2018, 08:39 »
Biedna Batorówka jak ona zniesienia takie oblężenie i te tony zanęty ;) tylko żeby o zlocie nie dowiedzieli się karpiarze bo sobie urządzą regaty swoimi łódkami do wywózki .(mam nadzieję , że się nikt nie obrazi ) ;D
Pozdrawiam
Jacek

Offline Morgoth13

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 446
  • Reputacja: 163
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Bydgoszcz
Odp: Dylemat zlotowy
« Odpowiedź #46 dnia: 17.02.2018, 08:41 »
To trzeba dla Michała organizować ekipę wykopkową  😁

Swoją drogą to na ile osób musi dokonać rezerwacji p^k vel Bazyl vel Zander vel inne? I kto go tym razem zbanuje w piątek zlotowy?

EDY Edycja specjalna Łukaszowego Stefanka wersja Batorówka

Pozdrawiam
Mirek

Offline Ostap

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 398
  • Reputacja: 149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chciałeś Panią? Zapie.... na nią!
  • Lokalizacja: Wuwua
Odp: Dylemat zlotowy
« Odpowiedź #47 dnia: 17.02.2018, 09:55 »
A Ty kubatur koleszko to będziesz? ;)

To będzie mój 4 zlot ;) chyba miejsce się znajdzie? ;)

Pamiętam 1 zlot jacy byliśmy zajarani tym wszystkim, drugi zlot też świetny mnóstwo śmiechu ;), trzeci spędziłem z Rafałem (którego serdecznie pozdrawiam!) na uboczu tak bardziej spokojnie bo naprawdę ciężko jest czasami integrować się gdy się alko nie pobiera ;) a, że Rafał też nie pobiera to wybraliśmy miejsce dość zaciszne i w sumie nikomu nie przeszkadzaliśmy w zawodach ;) takie było łowisko ;)

Na Batorówce przy prostokątnym stawie integracja lepiej wychodzi ;) to na pewno.

Każdy zlot wspominam bardzo ciepło i na każdym poznaję dużo nowych twarzy bo tak to już jest jak się było na wszystkich trzech ;) a ludzi coraz więcej ;)

Byłem też już 2x na zlotach 'konkurencji' i w tym roku też lecę na trzeci to żadna tajemnica przecież ;) tam też poznałem niezłych wykrętów jeśli chodzi o wędkarstwo :)

Ostatnio na żadnym forum nie udzielam się tak jakbym chciał ale to tylko z braku czasu którego ciągle mi brakuje ;( i brakuje i brakuje....

Co do takich osób z zerem wszystkiego na forum i jeszcze 3 osoby to przecież chyba ankiety robić nie trzeba ;) choć nigdy nie wiadomo kto z drugiej strony siedzi ;) ale to najpierw trzeba się jakoś poznać z ludźmi, popisać a później lecieć na zlot aby na żywo poznać ;)

Wszystko ładnie pięknie tylko jak ustalić kryteria? Forum coraz większe i trzeba jakoś to ogarnąć bo za rok będzie jeszcze gorzej ;)

Ogólnie to widzimy się na zlocie ;)




Łukasz
 
Mazovia Fishing Team

Offline Wonski81

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 700
  • Reputacja: 933
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Tarnowskie Góry
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Dylemat zlotowy
« Odpowiedź #48 dnia: 17.02.2018, 10:12 »
Kryteria są proste.
Wystarczy potwierdzone pisemnie uczestnictwo w zajęciach kołowrotkowych na poprzednim zlocie i można wbijać ;D

A tak serio, to ja też mam dylemat.
Organizujemy jakieś warsztaty kołowrotkowe? Czy jakiś wykład? Rekolekcje?....
Tematów jest w sumie sporo:
- zakup kołowrotka a odliczenia od podatku
- toksyczność środków smarnych i ich wpływ na ciążę
- smary Shimano, a cukrzyca stopnia II-go
- serwis pod wpływem alkoholu
- rzut popularnym big-pitem: Ultegra,Anakonda,Affinity- czyli ich właściwości rzutowe
 :P

Wybaczcie, ja już dziś od 6-tej walczę, muszę odreagować :facepalm:
Czesiek

Offline Morgoth13

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 446
  • Reputacja: 163
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Bydgoszcz
Odp: Dylemat zlotowy
« Odpowiedź #49 dnia: 17.02.2018, 10:14 »
Czesiu - znów chcesz przegrać z komarami? :)
Pozdrawiam
Mirek

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 160
  • Reputacja: 891
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Dylemat zlotowy
« Odpowiedź #50 dnia: 17.02.2018, 10:17 »
Biedna Batorówka jak ona zniesienia takie oblężenie i te tony zanęty ;) tylko żeby o zlocie nie dowiedzieli się karpiarze bo sobie urządzą regaty swoimi łódkami do wywózki .(mam nadzieję , że się nikt nie obrazi ) ;D

Jacek badź poważny , przecież udowodniono że łódki płoszą ryby 8)
Wejdź sobie na strony z używanymi łódkami nastąpiła masowa wyprzedarz.... :-X
Na poważnie miejsce z dostepem do wyspy wyglada bardzo atrakcyjnie.
Maciek

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 160
  • Reputacja: 891
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Dylemat zlotowy
« Odpowiedź #51 dnia: 17.02.2018, 10:18 »
Kryteria są proste.
Wystarczy potwierdzone pisemnie uczestnictwo w zajęciach kołowrotkowych na poprzednim zlocie i można wbijać ;D

A tak serio, to ja też mam dylemat.
Organizujemy jakieś warsztaty kołowrotkowe? Czy jakiś wykład? Rekolekcje?....
Tematów jest w sumie sporo:
- zakup kołowrotka a odliczenia od podatku
- toksyczność środków smarnych i ich wpływ na ciążę
- smary Shimano, a cukrzyca stopnia II-go
- serwis pod wpływem alkoholu
- rzut popularnym big-pitem: Ultegra,Anakonda,Affinity- czyli ich właściwości rzutowe
 :P

Wybaczcie, ja już dziś od 6-tej walczę, muszę odreagować :facepalm:
:thumbup:
Maciek

Offline Mario1988

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 549
  • Reputacja: 122
  • Płeć: Mężczyzna
  • Niemożliwe nie istnieje
    • Galeria
    • Mapa forumowiczów SiG
  • Lokalizacja: Wałbrzych
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Dylemat zlotowy
« Odpowiedź #52 dnia: 17.02.2018, 10:45 »
Kryteria są proste.
Wystarczy potwierdzone pisemnie uczestnictwo w zajęciach kołowrotkowych na poprzednim zlocie i można wbijać ;D

A tak serio, to ja też mam dylemat.
Organizujemy jakieś warsztaty kołowrotkowe? Czy jakiś wykład? Rekolekcje?....
Tematów jest w sumie sporo:
- zakup kołowrotka a odliczenia od podatku
- toksyczność środków smarnych i ich wpływ na ciążę
- smary Shimano, a cukrzyca stopnia II-go
- serwis pod wpływem alkoholu
- rzut popularnym big-pitem: Ultegra,Anakonda,Affinity- czyli ich właściwości rzutowe
 :P

Wybaczcie, ja już dziś od 6-tej walczę, muszę odreagować :facepalm:

Ty Czesiu to w tym roku siedzisz grzecznie i cicho i słuchasz wykładu Radzia :D Oczywiście humorystycznie ;) Co do Twoich propozycji to najlepsza wydaje mi się ta: Serwis pod wpływem :D Nigdy nie znasz dnia ani godziny :P
Łączy nas pasja :) No i zloty SiG :D

Mapka forumowiczów<= Link do mapki :)

Offline Wonski81

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 700
  • Reputacja: 933
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Tarnowskie Góry
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Dylemat zlotowy
« Odpowiedź #53 dnia: 17.02.2018, 11:09 »
Z Radziem? Z tym „patolem”?
Wiesz co on mi napisał na FB?
Radek: Wonski, a Ty wiesz co to jest „mientki kapec” ??
Ja: ? Nie wiem...
Radek: To ja Ci k**wa pokaże !!




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Czesiek

Offline Mario1988

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 549
  • Reputacja: 122
  • Płeć: Mężczyzna
  • Niemożliwe nie istnieje
    • Galeria
    • Mapa forumowiczów SiG
  • Lokalizacja: Wałbrzych
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Dylemat zlotowy
« Odpowiedź #54 dnia: 17.02.2018, 12:18 »
Z Radziem? Z tym „patolem”?
Wiesz co on mi napisał na FB?
Radek: Wonski, a Ty wiesz co to jest „mientki kapec” ??
Ja: ? Nie wiem...
Radek: To ja Ci k**wa pokaże !!




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

WTF?! 😂
Łączy nas pasja :) No i zloty SiG :D

Mapka forumowiczów<= Link do mapki :)

Offline Syborg

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 10 021
  • Reputacja: 980
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: spinning
Odp: Dylemat zlotowy
« Odpowiedź #55 dnia: 17.02.2018, 12:19 »
Straszna nietolerancyjność na tym forum panuje. Obrzydliwość!!!! BRRRR.....  ;) ;) ;)
A może ten co nie wypowiadał się na forum ma wadę klawiaturowej wymowy, a może jest nieśmiały...? Może też być nieobeznany z tajnikami wędkarstwa, ale to nie może wykluczać go z wędkarskiej społeczności. Jeśli jednak tak by było, świadczyłoby to, że jest  ona ksenofobiczna (społeczność, rzecz jasna). (żeby była jasność: jestem pierwszym ksenofobem)
Bardzo Mi jest przykro Darku. Wychodzi, ze raczej na zlotach najbliższych, nie będzie dla Mnie zaszczytem, uścisnąć Twej dłoni. Cokolwiek wpisałem źle, to nieuctwo.  Trochę, a nawet bardzo, Mi szkoda. Przyznaję wobec. Zagubiłem się w? Chyba we wszystkim. Do wielu spraw już tu nie mam szans dorosnąć. A może już sam siebie nie rozumiem? :facepalm: Przepraszam w tym momencie przyjaciół i wrogów na forum. Za prosty jestem by czytać czasem cokolwiek tutaj. To nie sarkazm. To prawda, Moja. Dla prostego, normalnego członka PZW. Płacacego składki od niemal 40 lat i chcącego tylko po pracy powędkować? Robi się tu za ciasno. Nie wypisuję się a wyłączam. Wiem. Macie to w poważaniu. Jak by co? Szanuję wiedzę, znajomość przepisów i chęć walki o lepsze jutro. Do Zobaczenia nad lepszymi wodami. W tej walce, nie umiem Wam pomóc :thumbup: :thumbup: :thumbup: Podpiszę się pod każdą, zdrowo rozsądkową petycją i ustawą. Do zobaczyska Panowie i Panie. Będę zagłądał nie wypowiadał. Wielu, kamień z serca ;) Subiektywnie napisałem, dla krytykantów. :beer:Powodzenia! Szczerze. No i więcej wpisów w tematyce i technice. :bravo: :bravo: :bravo:

Arek, pieprzysz głupoty. Ciasno tutaj? Wyłączasz się? Byłeś tutaj, jesteś i będziesz. Nie widzę powodów, dla których ma być inaczej. Proporcje tych, którzy Cię lubią i nie lubią, masz zapewne korzystniejsze od moich statystyk, a ja się nigdzie nie wybieram. Na przekór, na złość, nie bacząc na samopoczucie innych :) Nie ma nic gorszego od społeczności, w której wszyscy się ze sobą zgadzają, gdzie przelewają się tony wazeliny, gdzie wszyscy są podobni. Różnorodność jest tym, co sprawia, że jest ciekawie, a życie bywa znośne. Można o Tobie powiedzieć wiele, ale nie to, że jesteś bezbarwny. Chłopie, opamiętaj się ;)
Jacek

Offline Mario1988

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 549
  • Reputacja: 122
  • Płeć: Mężczyzna
  • Niemożliwe nie istnieje
    • Galeria
    • Mapa forumowiczów SiG
  • Lokalizacja: Wałbrzych
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Dylemat zlotowy
« Odpowiedź #56 dnia: 17.02.2018, 12:25 »
Straszna nietolerancyjność na tym forum panuje. Obrzydliwość!!!! BRRRR.....  ;) ;) ;)
A może ten co nie wypowiadał się na forum ma wadę klawiaturowej wymowy, a może jest nieśmiały...? Może też być nieobeznany z tajnikami wędkarstwa, ale to nie może wykluczać go z wędkarskiej społeczności. Jeśli jednak tak by było, świadczyłoby to, że jest  ona ksenofobiczna (społeczność, rzecz jasna). (żeby była jasność: jestem pierwszym ksenofobem)
Bardzo Mi jest przykro Darku. Wychodzi, ze raczej na zlotach najbliższych, nie będzie dla Mnie zaszczytem, uścisnąć Twej dłoni. Cokolwiek wpisałem źle, to nieuctwo.  Trochę, a nawet bardzo, Mi szkoda. Przyznaję wobec. Zagubiłem się w? Chyba we wszystkim. Do wielu spraw już tu nie mam szans dorosnąć. A może już sam siebie nie rozumiem? :facepalm: Przepraszam w tym momencie przyjaciół i wrogów na forum. Za prosty jestem by czytać czasem cokolwiek tutaj. To nie sarkazm. To prawda, Moja. Dla prostego, normalnego członka PZW. Płacacego składki od niemal 40 lat i chcącego tylko po pracy powędkować? Robi się tu za ciasno. Nie wypisuję się a wyłączam. Wiem. Macie to w poważaniu. Jak by co? Szanuję wiedzę, znajomość przepisów i chęć walki o lepsze jutro. Do Zobaczenia nad lepszymi wodami. W tej walce, nie umiem Wam pomóc :thumbup: :thumbup: :thumbup: Podpiszę się pod każdą, zdrowo rozsądkową petycją i ustawą. Do zobaczyska Panowie i Panie. Będę zagłądał nie wypowiadał. Wielu, kamień z serca ;) Subiektywnie napisałem, dla krytykantów. :beer:Powodzenia! Szczerze. No i więcej wpisów w tematyce i technice. :bravo: :bravo: :bravo:

Arek, pieprzysz głupoty. Ciasno tutaj? Wyłączasz się? Byłeś tutaj, jesteś i będziesz. Nie widzę powodów, dla których ma być inaczej. Proporcje tych, którzy Cię lubią i nie lubią, masz zapewne korzystniejsze od moich statystyk, a ja się nigdzie nie wybieram. Na przekór, na złość, nie bacząc na samopoczucie innych :) Nie ma nic gorszego od społeczności, w której wszyscy się ze sobą zgadzają, gdzie przelewają się tony wazeliny, gdzie wszyscy są podobni. Różnorodność jest tym, co sprawia, że jest ciekawie, a życie bywa znośne. Można o Tobie powiedzieć wiele, ale nie to, że jesteś bezbarwny. Chłopie, opamiętaj się ;)

Popieram i zgadzam się w 100% z "kapryśnym i czasami złośliwym" Jackiem 😂 Tak specyficznych osobistości potrzeba w każdej społeczności :) A i Jacku - na zlocie załapiesz się na "darmowe" piwko 😂
Łączy nas pasja :) No i zloty SiG :D

Mapka forumowiczów<= Link do mapki :)

Offline Laur77

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 357
  • Reputacja: 60
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Dylemat zlotowy
« Odpowiedź #57 dnia: 17.02.2018, 12:26 »
Nie jestem bogatym w doświadczenia forumowiczem, ale głos może być tylko jeden - większości :P :thumbup:
Wawrzyn

Offline Mario1988

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 549
  • Reputacja: 122
  • Płeć: Mężczyzna
  • Niemożliwe nie istnieje
    • Galeria
    • Mapa forumowiczów SiG
  • Lokalizacja: Wałbrzych
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Dylemat zlotowy
« Odpowiedź #58 dnia: 17.02.2018, 12:29 »
Nie jestem bogatym w doświadczenia forumowiczem, ale głos może być tylko jeden - większości :P :thumbup:

:thumbup:
Łączy nas pasja :) No i zloty SiG :D

Mapka forumowiczów<= Link do mapki :)

Offline rafa84

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 91
  • Reputacja: 8
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Dylemat zlotowy
« Odpowiedź #59 dnia: 17.02.2018, 12:37 »
Brać ludzi z zerowym stażem to tak jak kliknąć w podejrzany załącznik.
Rafał