Ankieta

Co mam zrobić z takimi ludźmi? No co???

Tak, przyjmować
7 (7.5%)
Nie, odrzucać
86 (92.5%)

Głosów w sumie: 90

Głosowanie skończone: 21.02.2018, 20:49

Autor Wątek: Dylemat zlotowy  (Przeczytany 11691 razy)

Offline Laur77

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 357
  • Reputacja: 60
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Dylemat zlotowy
« Odpowiedź #60 dnia: 17.02.2018, 12:39 »
Brać ludzi z zerowym stażem to tak jak kliknąć w podejrzany załącznik.
:thumbup:
Wawrzyn

Offline JackM

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 288
  • Reputacja: 10
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Kielce
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Dylemat zlotowy
« Odpowiedź #61 dnia: 17.02.2018, 15:29 »
Na forum  jestem stosunkowo od niedawna, od września ubiegłego roku, choć odwiedzałem je dużo wcześniej jako gość. Z chęcią tu zawitałem bo uważam, że zrzesza ono świetnych ludzi.
W miarę możliwości i wolnego czasu staram się tu zaglądać i śledzić poruszane tematy. Nie udzielam się zbyt dużo, raczej korzystam z Waszych porad.
To tak a propos ilości wiadomości i reputacji.

Wracając do tematu, uważam że zlot tak jak pisaliście jest spotkaniem, które spina kolejny etap „działalności”.
Myślę Marcin, że nie powinieneś mieć żadnych wyrzutów i powinieneś preferować stałych, aktywnych Użytkowników, a tych którzy nie uczestniczą w życiu forum przesunąć do rezerwy. ;)

Ja osobiście złożyłem akces uczestnictwa w zlocie i udziału w zawodach, ale gdybym nie był brany pod uwagę przyjmę to na klatę.
Ale i tak o ile plany życiowe pozwolą przyjadę na zlot, chociażby po to żeby w realu poznać „pozytywnie zakręconych”. ;)

W kwestii głosowania w tym konkretnym przypadku - dołączam do większości.
Jacek

Offline Mario1988

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 549
  • Reputacja: 122
  • Płeć: Mężczyzna
  • Niemożliwe nie istnieje
    • Galeria
    • Mapa forumowiczów SiG
  • Lokalizacja: Wałbrzych
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Dylemat zlotowy
« Odpowiedź #62 dnia: 17.02.2018, 16:03 »
Na forum  jestem stosunkowo od niedawna, od września ubiegłego roku, choć odwiedzałem je dużo wcześniej jako gość. Z chęcią tu zawitałem bo uważam, że zrzesza ono świetnych ludzi.
W miarę możliwości i wolnego czasu staram się tu zaglądać i śledzić poruszane tematy. Nie udzielam się zbyt dużo, raczej korzystam z Waszych porad.
To tak a propos ilości wiadomości i reputacji.

Wracając do tematu, uważam że zlot tak jak pisaliście jest spotkaniem, które spina kolejny etap „działalności”.
Myślę Marcin, że nie powinieneś mieć żadnych wyrzutów i powinieneś preferować stałych, aktywnych Użytkowników, a tych którzy nie uczestniczą w życiu forum przesunąć do rezerwy. ;)

Ja osobiście złożyłem akces uczestnictwa w zlocie i udziału w zawodach, ale gdybym nie był brany pod uwagę przyjmę to na klatę.
Ale i tak o ile plany życiowe pozwolą przyjadę na zlot, chociażby po to żeby w realu poznać „pozytywnie zakręconych”. ;)

W kwestii głosowania w tym konkretnym przypadku - dołączam do większości.

Zdrowe, rozsądne podejście ;) I myślę, że wniosek o uczestnictwo zostanie rozpatrzony pozytywnie ;)
Łączy nas pasja :) No i zloty SiG :D

Mapka forumowiczów<= Link do mapki :)

Offline djbaloon

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 394
  • Reputacja: 27
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp., Berlin
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Dylemat zlotowy
« Odpowiedź #63 dnia: 17.02.2018, 16:08 »
A może nowi koledzy w miare możliwości, niech wezmą udział w zlocie ale bez możliwości startu w zawodach, żeby wyeliminować tych nieuczciwych i będzie integracja starych z nowymi :P :P w końcu ktoś mógł korzystać z zasobów wiedzy forum i zgłębiać tajniki wędkarstwa, ale nie za bardzo miał czym się podzielić gdyż dopiero stawia pierwsze kroki w wędkarstwie.
Pozdrawiam Marcin ;-)

Offline Laur77

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 357
  • Reputacja: 60
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Dylemat zlotowy
« Odpowiedź #64 dnia: 17.02.2018, 16:12 »
A może nowi koledzy w miare możliwości, niech wezmą udział w zlocie ale bez możliwości startu w zawodach, żeby wyeliminować tych nieuczciwych i będzie integracja starych z nowymi :P :P w końcu ktoś mógł korzystać z zasobów wiedzy forum i zgłębiać tajniki wędkarstwa, ale nie za bardzo miał czym się podzielić gdyż dopiero stawia pierwsze kroki w wędkarstwie.
:thumbup:
Wawrzyn

Offline nocnytramwaj

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Polska / Oleśnica
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Dylemat zlotowy
« Odpowiedź #65 dnia: 17.02.2018, 16:48 »
A może nowi koledzy w miare możliwości, niech wezmą udział w zlocie ale bez możliwości startu w zawodach, żeby wyeliminować tych nieuczciwych i będzie integracja starych z nowymi :P :P w końcu ktoś mógł korzystać z zasobów wiedzy forum i zgłębiać tajniki wędkarstwa, ale nie za bardzo miał czym się podzielić gdyż dopiero stawia pierwsze kroki w wędkarstwie.
:thumbup:

Bardzo zdrowe podejście :bravo:

Nowy forumowicz.

Offline Logarytm

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 490
  • Reputacja: 184
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Dylemat zlotowy
« Odpowiedź #66 dnia: 17.02.2018, 17:29 »
Straszna nietolerancyjność na tym forum panuje. Obrzydliwość!!!! BRRRR.....  ;) ;) ;)
A może ten co nie wypowiadał się na forum ma wadę klawiaturowej wymowy, a może jest nieśmiały...? Może też być nieobeznany z tajnikami wędkarstwa, ale to nie może wykluczać go z wędkarskiej społeczności. Jeśli jednak tak by było, świadczyłoby to, że jest  ona ksenofobiczna (społeczność, rzecz jasna). (żeby była jasność: jestem pierwszym ksenofobem)
Bardzo Mi jest przykro Darku. Wychodzi, ze raczej na zlotach najbliższych, nie będzie dla Mnie zaszczytem, uścisnąć Twej dłoni. Cokolwiek wpisałem źle, to nieuctwo.  Trochę, a nawet bardzo, Mi szkoda. Przyznaję wobec. Zagubiłem się w? Chyba we wszystkim. Do wielu spraw już tu nie mam szans dorosnąć. A może już sam siebie nie rozumiem? :facepalm: Przepraszam w tym momencie przyjaciół i wrogów na forum. Za prosty jestem by czytać czasem cokolwiek tutaj. To nie sarkazm. To prawda, Moja. Dla prostego, normalnego członka PZW. Płacacego składki od niemal 40 lat i chcącego tylko po pracy powędkować? Robi się tu za ciasno. Nie wypisuję się a wyłączam. Wiem. Macie to w poważaniu. Jak by co? Szanuję wiedzę, znajomość przepisów i chęć walki o lepsze jutro. Do Zobaczenia nad lepszymi wodami. W tej walce, nie umiem Wam pomóc :thumbup: :thumbup: :thumbup: Podpiszę się pod każdą, zdrowo rozsądkową petycją i ustawą. Do zobaczyska Panowie i Panie. Będę zagłądał nie wypowiadał. Wielu, kamień z serca ;) Subiektywnie napisałem, dla krytykantów. :beer:Powodzenia! Szczerze. No i więcej wpisów w tematyce i technice. :bravo: :bravo: :bravo:

Arku, nie bardzo widzę związek między tym, co napisałem (ironicznie zresztą) a Twoim wpisem. Mi chodziło tylko o to, że jakimś absurdem są zarzuty, że komuś (jakiemuś biedaczkowi, który nie odważył się słowa napisać) odmawia się uczestnictwa w zlocie. Trudno sobie wyobrazić, żeby katmay rezerwował dla takich osób miejsca, a potem okazałoby się, że nie przyjeżdżają. I nie ma co mieć tu pretensji do nikogo. To podobno ma być spotkanie zaprzyjaźnionych na forum kolegów, a nie zbieranina przypadkowych osób. Może pokrętnie i złośliwie to wyraziłem, ale to i tylko to miałem na myśli.
Darek
Złów i wypuść, jeśli chcesz.
Lub po polsku:
catch and release, if you want.

Online Fisha

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 020
  • Reputacja: 86
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Rybnik
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Dylemat zlotowy
« Odpowiedź #67 dnia: 17.02.2018, 18:59 »
Zlot absolutnie nie dla każdego, powiem więcej, wszystkie wątki dotyczące zlotu powinny być tylko dla zarejestrowanych użytkowników.

Offline Radar

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 446
  • Reputacja: 368
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Dylemat zlotowy
« Odpowiedź #68 dnia: 17.02.2018, 19:47 »
Zlot absolutnie nie dla każdego, powiem więcej, wszystkie wątki dotyczące zlotu powinny być tylko dla zarejestrowanych użytkowników.

Masz +1 do pojemności kieliszka szklanki na zlocie.
Nie krytykuj bo dostaniesz bana.

Radek

Offline zbyszek321

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 911
  • Reputacja: 186
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Drawsko Pomorskie
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Dylemat zlotowy
« Odpowiedź #69 dnia: 17.02.2018, 20:06 »
Zlot absolutnie nie dla każdego, powiem więcej, wszystkie wątki dotyczące zlotu powinny być tylko dla zarejestrowanych użytkowników.
I tak jest lepiej niż w robocie. :)
Zbyszek

Online Fisha

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 020
  • Reputacja: 86
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Rybnik
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Dylemat zlotowy
« Odpowiedź #70 dnia: 17.02.2018, 21:28 »
Zlot absolutnie nie dla każdego, powiem więcej, wszystkie wątki dotyczące zlotu powinny być tylko dla zarejestrowanych użytkowników.

Masz +1 do pojemności kieliszka szklanki na zlocie.

;)

Online Fisha

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 020
  • Reputacja: 86
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Rybnik
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Dylemat zlotowy
« Odpowiedź #71 dnia: 17.02.2018, 21:28 »
Zlot absolutnie nie dla każdego, powiem więcej, wszystkie wątki dotyczące zlotu powinny być tylko dla zarejestrowanych użytkowników.
I tak jest lepiej niż w robocie. :)
Na zlocie jest zawsze lepiej niż w robocie ;)

Offline Syborg

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 10 021
  • Reputacja: 980
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: spinning
Odp: Dylemat zlotowy
« Odpowiedź #72 dnia: 17.02.2018, 21:31 »
Sześć osób uważa, że na zlot powinny przyjechać osoby z zerowym czy prawie zerowym forumowym "dorobkiem". To może niech na zlot użytkowników forum SiG przyjadą tylko takie osoby? Kapitalny pomysł, nie?
Jacek

Offline Logarytm

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 490
  • Reputacja: 184
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Dylemat zlotowy
« Odpowiedź #73 dnia: 17.02.2018, 22:00 »
Ja bym zrobił najpierw zlot użytkowników forum SiG, potem zlot miłośników forum SiG, potem zlot przeciwników forum SiG, następnie zlot wyalienowanych indywiduów spod ciemnej gwiazdy SiG, z kolei dalej mógłby być zlot uczonych rybaków, którego celem byłoby przełamywanie poglądów głoszonych na SiG, później, co wydaje się naturalną konsekwencją, byłby zlot uczonych rybaków, którego tematem przewodnim byłaby irracjonalna gospodarka rybacka SiG, następnie do pracy przystąpiłaby brygada robotniczo-budowlana, której zadaniem byłoby przygotowanie hali sportowo-widowiskowej na Batorówce. Doszłoby do pojedynku bokserskiego, którego celem byłoby udowodnienie, kto tak naprawdę ma rację.
Darek
Złów i wypuść, jeśli chcesz.
Lub po polsku:
catch and release, if you want.

Offline Sebula

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 619
  • Reputacja: 224
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Dylemat zlotowy
« Odpowiedź #74 dnia: 17.02.2018, 22:17 »
A ja dylematów nie mam żadnych. Dlaczego? Bo nie jestem zainteresowany w ogóle żadnym zlotem. Wystarcza mi wymiana doświadczeń wędkarskich online a na rybki z reguły jeżdżę sam. A jeśli spotkam znajomych to wówczas sobie pogadamy, wymienimy doświadczenia  i jest OK.
Pozdrawiam Seba