Autor Wątek: (S) Alarm New Direction - 3 alarmy + centralka (z zestawem baterii)  (Przeczytany 1035 razy)

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 568
  • Reputacja: 1978
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Kolejna okazja - alarm 'mocno' elektroniczny firmy New Direction.

W zestawie trzy alarmy, zielony, czerwony i niebieski plus centralka. Wszystko działa jak należy, alarmy były używane przeze mnie około roku. Do dyspozycji wiele opcji, ton alarmu, czułość i głośność. Do tego alarm ma dokręcane 'ucha', które świecą dając dodatkową iluminację w ciemnościach. Oczywiście należy wspomnieć o tym, że alarmy współpracują z telefonami, dając się sterować poprzez bluetooth, oraz mają bardzo dobrą opcję - nocnego podświetlenia, które załącza się automatycznie dzięki czujnikowi światła.

Alarm wykorzystuje dwie baterie CR2, dość drogie i trudnosdostępne, jednak w komplecie jest 8 baterii używanych plus 16 (!) nowych, tak więc zapas jest na kilka lat :) Same baterie to koszt około 200-300 złotych.

Wady - jeden alarm ma kilka 'blizn' po brzanowych odjazdach, powstałych na skutek pewnego błędu, nie do końca mojego. Te  alarmy po prostu trzeba ustawić lekko je przekręcając, i wtedy nic się nie dzieje, tak więc nie jest to problem. W jednym alarmie odpadł znaczek New Direction. Ja sprzedaję je, ponieważ łowię głównie na rzekach i bardziej pasują mi proste Prologic'i z wbudowanymi uchami, tutaj muszę je za każdym razem montować (rodpod z wędkami ustawionymi 'do góry').

Cena katalogowa 'nówek' to 190 funtów (bez baterii - a potrzeba ich 8 do całości, po 2 na alarm i centralkę!), u mnie to 700 zeta (plus przesyłka z Polski)- z 24 bateriami, a więc z zapasem na kilka ładnych lat. Największym minusem tych alarmów są baterie, trudnodostepne i drogie jak pies, jednak ich zapas powinien wystarczyć na 3-4 lata :) Instrukcja dostępna na stronie producenta, do ściągnięcia aplikacja na telefon, pozwalająca korzystać z telefonu jako centralki, można sterować też tu wszystkimi funkcjami:

https://www.newdirectiontackle.co.uk/index2.php





Lucjan

Offline Syborg

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 10 021
  • Reputacja: 980
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: spinning
Skupiasz się wyłącznie na spinningu?
Jacek

Offline Berez

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 792
  • Reputacja: 121
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Chojnów
  • Ulubione metody: method feeder
Luk wyprzedaje sprzęt żeby mieć na wpisowe do zawodów method masters polska :P ;D
- Arek -

Offline katmay

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 295
  • Reputacja: 562
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łowicz
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Już o 20:30 nie było biletów.

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Marcin

Offline masters

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 514
  • Reputacja: 30
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Bolesławiec/ Lille
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Już o 20:30 nie było biletów.

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Dokladnie, w 10 min sie sprzedały  >:O
Shimano Super Ultegra AX 12`+ Shimano Twin Power 4000HG, Shimano Super Ultegra AX 10,6` + Shimano Sustain 4000FG, Matrix Superbox S36.

Offline Frankestin

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 033
  • Reputacja: 114
  • Płeć: Mężczyzna
    • SiG Polska Północ
  • Lokalizacja: Gdańsk
  • Ulubione metody: feeder
Dziś będzie podobny szał na Fans'O'Manie pewnie :)
Franki