Autor Wątek: Wybieramy miejsce na III Zlot SiG...  (Przeczytany 35802 razy)

Offline Ostap

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 398
  • Reputacja: 149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chciałeś Panią? Zapie.... na nią!
  • Lokalizacja: Wuwua
Odp: Wybieramy miejsce na III Zlot SiG...
« Odpowiedź #15 dnia: 16.01.2017, 08:56 »
Mimo, że na sielska mam 250km dalej to właśnie na to głosowałem.
W tej Batorówce to tylko cena mi się podobała.

Trzeba zwiedzać nowe rejony.

Głosować Panowie bo i ja chcę zrobić jak kolega wyżej. Zabieram rodzinę.

Właśnie czy na tej sielskiej można z psem?




Łukasz
 
Mazovia Fishing Team

Offline Dżamukka

  • Garbolino Polska
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 451
  • Reputacja: 66
  • Płeć: Mężczyzna
    • Paweł Zuziak Fishing
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Wybieramy miejsce na III Zlot SiG...
« Odpowiedź #16 dnia: 16.01.2017, 09:14 »
Mimo, że na sielska mam 250km dalej to właśnie na to głosowałem.
W tej Batorówce to tylko cena mi się podobała.

Trzeba zwiedzać nowe rejony.

Głosować Panowie bo i ja chcę zrobić jak kolega wyżej. Zabieram rodzinę.

Właśnie czy na tej sielskiej można z psem?

 Oczywiscie, że można :) ile frajdy będzie miał . Własciciele bardzo wyrozumiali :)

Offline ptaku_1

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 894
  • Reputacja: 145
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Jabłonna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Wybieramy miejsce na III Zlot SiG...
« Odpowiedź #17 dnia: 16.01.2017, 09:33 »
Nie wiem czy będzie mi pasował termin ale z chęcią wybrałbym się i poznał tutejszych ludzi wiec zagłosuje.
Pzdr. Paweł

"PZW jest jak ZUS, płacisz i nic z tego nie masz, jeśli potrzeba to i tak się leczysz na komercji"

Lubię zegarki https://www.youtube.com/playlist?list=PL6Tg8Td6x60FxfdbXAUGGYUyv0nzDZtAP

Offline Enzo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 729
  • Reputacja: 302
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gliwice
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: Wybieramy miejsce na III Zlot SiG...
« Odpowiedź #18 dnia: 16.01.2017, 10:29 »
Koledzy w moich wcześniejszych postach właśnie dlatego optowałem za Sielską bo jest więcej atrakcji dla całej rodziny i można przejechać te 100-200 km więcej by spędzić mini urlop.
-" wyczyn wg mnie stanowi o sile wędkarstwa - Luk "


Janusz

Offline katmay

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 295
  • Reputacja: 562
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łowicz
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Wybieramy miejsce na III Zlot SiG...
« Odpowiedź #19 dnia: 16.01.2017, 10:40 »
Zbyszek ile masz na Sielską wodę :P
Marcin

Offline DarekM

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 546
  • Reputacja: 67
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łódź / Burzenin
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Wybieramy miejsce na III Zlot SiG...
« Odpowiedź #20 dnia: 16.01.2017, 14:18 »
Koledzy w moich wcześniejszych postach właśnie dlatego optowałem za Sielską bo jest więcej atrakcji dla całej rodziny i można przejechać te 100-200 km więcej by spędzić mini urlop.

Sielska Woda naprawdę fajnie się prezentuje. Tylko co będzie, jeśli większość zechce przyjechać z rodzinami ? Dla wielu zapewne braknie miejsc noclegowych :(. Trza będzie namiocik zabrać. 
Pozdrawiam Darek

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 337
  • Reputacja: 1968
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Wybieramy miejsce na III Zlot SiG...
« Odpowiedź #21 dnia: 16.01.2017, 14:20 »
Ja z rodzinką i w pokoju. Innej opcji nie ma. Namiotu nie mam, a i plecy nie pozwalają mi raczej na takie "luksusy"...
Może to być nawet pokój z jednym łóżkiem. Damy radę.
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline matchless

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 167
  • Reputacja: 356
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: tyczka
Odp: Wybieramy miejsce na III Zlot SiG...
« Odpowiedź #22 dnia: 16.01.2017, 14:28 »
Piszą na stronie tej sielskiej wody, że miejsc noclegowych mają 80... Więc spokojnie powinno wystarczyć. Wiadomo, z ilością pokoi nie ma takiego luksusu, ale wątpię, by ich zabrakło.
Grzegorz

Offline Syborg

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 10 021
  • Reputacja: 980
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: spinning
Odp: Wybieramy miejsce na III Zlot SiG...
« Odpowiedź #23 dnia: 16.01.2017, 14:30 »
Koledzy w moich wcześniejszych postach właśnie dlatego optowałem za Sielską bo jest więcej atrakcji dla całej rodziny i można przejechać te 100-200 km więcej by spędzić mini urlop.

Idąc tym tropem, to w przyszłym roku, żeby przeprowadzić zlot wędkarski, trzeba będzie rezerwowa połowę Copacabany.
Żebyśmy się nie zamotali w tym wszystkim, zapominając o idei, jaka nam przyświeca.
Jacek

Offline Enzo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 729
  • Reputacja: 302
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gliwice
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: Wybieramy miejsce na III Zlot SiG...
« Odpowiedź #24 dnia: 16.01.2017, 14:36 »
Koledzy w moich wcześniejszych postach właśnie dlatego optowałem za Sielską bo jest więcej atrakcji dla całej rodziny i można przejechać te 100-200 km więcej by spędzić mini urlop.

Idąc tym tropem, to w przyszłym roku, żeby przeprowadzić zlot wędkarski, trzeba będzie rezerwowa połowę Copacabany.
Żebyśmy się nie zamotali w tym wszystkim, zapominając o idei, jaka nam przyświeca.
A kolega jak zwykle złośliwy, jak już jechać kawał drogi to chyba lepiej żeby rodzina miała co robić  a jak samemu to też lepiej żeby były opcje jak ktoś na mnie lub na Ciebie się obrazi :D ;D :P :P
Zresztą nic nie wiadomo jest głosowanie i może Wszyscy pojedziemy szukać wędki kolegi, która zostawił rok wcześniej na Batorówce ;D
-" wyczyn wg mnie stanowi o sile wędkarstwa - Luk "


Janusz

Offline Syborg

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 10 021
  • Reputacja: 980
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: spinning
Odp: Wybieramy miejsce na III Zlot SiG...
« Odpowiedź #25 dnia: 16.01.2017, 14:39 »
Koledzy w moich wcześniejszych postach właśnie dlatego optowałem za Sielską bo jest więcej atrakcji dla całej rodziny i można przejechać te 100-200 km więcej by spędzić mini urlop.

Idąc tym tropem, to w przyszłym roku, żeby przeprowadzić zlot wędkarski, trzeba będzie rezerwowa połowę Copacabany.
Żebyśmy się nie zamotali w tym wszystkim, zapominając o idei, jaka nam przyświeca.
A kolega jak zwykle złośliwy, jak już jechać kawał drogi to chyba lepiej żeby rodzina miała co robić  a jak samemu to też lepiej żeby były opcje jak ktoś na mnie lub na Ciebie się obrazi :D ;D :P :P
Zresztą nic nie wiadomo jest głosowanie i może Wszyscy pojedziemy szukać wędki kolegi, która zostawił rok wcześniej na Batorówce ;D

Nieprawda, nie byłem złośliwy. Złośliwy byłem tutaj > http://splawikigrunt.pl/forum/index.php?topic=10.msg206757#msg206757 ;)
Jacek

Offline Michał Mikuła

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 282
  • Reputacja: 118
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Wybieramy miejsce na III Zlot SiG...
« Odpowiedź #26 dnia: 16.01.2017, 15:33 »
Mi się podobało w zeszłym roku w Batorówce. Fajna woda, karasie podrosły, mili właściciele, cena dobra, dojazd równy. Same plusy ;D
Michał



Karp: 11 kg; 10 kg
Leszcz: 55 cm - 2,7 kg
Jesiotr - 105 cm
Karaś srebrzysty: 32 cm
Lin: 43 cm

Offline Syborg

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 10 021
  • Reputacja: 980
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: spinning
Odp: Wybieramy miejsce na III Zlot SiG...
« Odpowiedź #27 dnia: 16.01.2017, 15:40 »
Koledzy w moich wcześniejszych postach właśnie dlatego optowałem za Sielską bo jest więcej atrakcji dla całej rodziny i można przejechać te 100-200 km więcej by spędzić mini urlop.

Mieliśmy wybrać miejsce zlokalizowane w centralnej Polsce. Co mamy? Lokalizację między Opolem i Wrocławiem. Tak się składa, że wielu użytkowników tego forum mieszka w centralnej i południowej części kraju. Jednak wypadałoby pomyśleć o wszystkich, bo w przeciwnym razie nie przyjadą osoby z północy Polski. Nie można iść na kompromis? Tylko dlatego że nie ma dmuchanych zamków, zjeżdżalni i delfinka?

Skoro już taki nacisk kładziesz na rodzinę, jej obecność na imprezie, to wiedz, że moja żona uważa, że jest to impreza da mnie, a nie dla niej. W związku z tym, jeśli zdecydowałaby się mi towarzyszyć, pojechałaby nawet w szczere pole albo do jaskiń. Nie wymagałaby wygód ani czegokolwiek, co nie pozwoli jej się nudzić. Jest jednak tak, że nie pojedzie, ponieważ twierdzi, że w ten sposób sprawi, iż istota mojego wyjazdu, mojej imprezy zostanie podważona, bo wie, czym jest dla mnie wędkarstwo.

Na zlocie wszyscy są mile widziani, to oczywiste i niepodlegające dyskusji. Jednak kierowanie się przy wyborze miejsca zlotu, braniem pod uwagę miejscowych atrakcji, rozrywek dla naszych rodzin, to nienajlepsze rozwiązanie.

Wypada też dodać, że byłem pod wielkim wrażeniem Pań, które były na niedawnym zlocie. Były fantastyczne, wszystkie! Wiedziały, gdzie jadą, po co jadą, gdzie przyjechały, nie zawracały głów mężom czy partnerom. Dzieci również były świetne. Nie było żadnych nieporozumień, awantur. No nie było niczego, jak powiedziałby Krzysztof Kononowicz :) Zamków nie było. Nawet takich z piasku.

Z takimi ludźmi to mogę jechać nawet... nawet na Batorówkę :)
Jacek

Offline wujek_stunt

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 177
  • Reputacja: 5
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Sokołów Podlaski
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Wybieramy miejsce na III Zlot SiG...
« Odpowiedź #28 dnia: 16.01.2017, 15:54 »
Koledzy w moich wcześniejszych postach właśnie dlatego optowałem za Sielską bo jest więcej atrakcji dla całej rodziny i można przejechać te 100-200 km więcej by spędzić mini urlop.

Mieliśmy wybrać miejsce zlokalizowane w centralnej Polsce. Co mamy? Lokalizację między Opolem i Wrocławiem. Tak się składa, że wielu użytkowników tego forum mieszka w centralnej i południowej części kraju. Jednak wypadałoby pomyśleć o wszystkich, bo w przeciwnym razie nie przyjadą osoby z północy Polski. Nie można iść na kompromis? Tylko dlatego że nie ma dmuchanych zamków, zjeżdżalni i delfinka?

Skoro już taki nacisk kładziesz na rodzinę, jej obecność na imprezie, to wiedz, że moja żona uważa, że jest to impreza da mnie, a nie dla niej. W związku z tym, jeśli zdecydowałaby się mi towarzyszyć, pojechałaby nawet w szczere pole albo do jaskiń. Nie wymagałaby wygód ani czegokolwiek, co nie pozwoli jej się nudzić. Jest jednak tak, że nie pojedzie, ponieważ twierdzi, że w ten sposób sprawi, iż istota mojego wyjazdu, mojej imprezy zostanie podważona, bo wie, czym jest dla mnie wędkarstwo.

Na zlocie wszyscy są mile widziani, to oczywiste i niepodlegające dyskusji. Jednak kierowanie się przy wyborze miejsca zlotu, braniem pod uwagę miejscowych atrakcji, rozrywek dla naszych rodzin, to nienajlepsze rozwiązanie.

Wypada też dodać, że byłem pod wielkim wrażeniem Pań, które były na niedawnym zlocie. Były fantastyczne, wszystkie! Wiedziały, gdzie jadą, po co jadą, gdzie przyjechały, nie zawracały głów mężom czy partnerom. Dzieci również były świetne. Nie było żadnych nieporozumień, awantur. No nie było niczego, jak powiedziałby Krzysztof Kononowicz :) Zamków nie było. Nawet takich z piasku.

Z takimi ludźmi to mogę jechać nawet... nawet na Batorówkę :)

dobrze kolego prawisz :) jestem identycznego zdania co Ty i wygląda na to że poglądy naszych żon są podobne...

Offline Enzo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 729
  • Reputacja: 302
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gliwice
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: Wybieramy miejsce na III Zlot SiG...
« Odpowiedź #29 dnia: 16.01.2017, 15:57 »
Syborg czy ja komuś coś narzucam ?! Zaproponowałem miejsce, jest głosowanie czy niema ? Nie rozumie Twoich wywodów a sugerowanie się li tylko dojazdem jest nie w porządku dla tych osób które chcą przyjechać z dziećmi.
-" Na zlocie wszyscy są mile widziani, to oczywiste i niepodlegające dyskusji" Tak piszesz pod warunkiem że to Batorówka, rozumie ?
Chcecie zloty organizować do końca świata i jeden dzień dłużej na Batorówce to tak napiszcie a nie róbcie pseudo demokracji :D ;)
A jeszcze jedno Przepraszam że mam dzieci
-" wyczyn wg mnie stanowi o sile wędkarstwa - Luk "


Janusz