Autor Wątek: Pojemnik EVA Lorpio z deklem - 4L  (Przeczytany 1410 razy)

Offline Mario1988

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 549
  • Reputacja: 122
  • Płeć: Mężczyzna
  • Niemożliwe nie istnieje
    • Galeria
    • Mapa forumowiczów SiG
  • Lokalizacja: Wałbrzych
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Pojemnik EVA Lorpio z deklem - 4L
« dnia: 15.04.2019, 23:00 »
Witajcie.

Kolejna z moich recenzji dotyczy tytułowego pojemnika, który bez problemu można zakupić tu: https://sklepdrapieznik.pl/sklep/organizery-na-akcesoria-zamykane-pokrowce/31026-pojemnik-eva-lorpio-z-deklem-4l.html

Jako, że zakupiłem torbę Guru EVA Fusion Base Caryall - recenzja jest tu - Torba Guru EVA Fusion Base Caryall , chciałem wprowadzić ład i porządek w moim sprzęcie. Tak oto zrodził się pomysł, aby zakupić pojemniki EVA z deklem. Szukałem alternatywy dla pojemników Guru Fusion (niestety cena jest niemała, a komplet razem z torbą, zapewne przekroczyłby 1000PLN...) i tak o to z ofertą (tegoroczną) wyszła firma Lorpio. Wcześniej rozważałem produkty od Jaxona, ale jak już Lorpio zaprezentował swoją ofertę (i zakupiłem również organizer EVA do fotela) to postanowiłem, że moją torbę wzbogacą produkty właśnie tej firmy :)

A teraz konkrety.
Biorąc pod uwagę rozmiary torby Guru, postanowiłem, że najlepiej do niej będą pasować pojemniki o pojemności 4L. Ich wymiar to 27x17x10 cm. 3 takie pasują wręcz idealnie do tej torby. Jakość wykonania i zastosowanych materiałów jest bez zarzutu, zgrzewy wyglądają na solidne, przecieków nie stwierdzono :P Pojemnik doskonale nadaje się do przenoszenia szpargałów, zanęty/pelletu, wody czy nawet piwa (dwie puszki się zmieszczą, a uchwyt na deklu ułatwi transport :P ). Jak na swoje rozmiary, pojemniki są naprawdę pojemne. Zamki chodzą gładko, kolorystyka cieszy oko, a cena nie rujnuje portfela :)

Jak już wspomniałem, w swoim arsenale posiadam również organizer od Lorpio. Jeżeli chodzi o porównanie tytułowych pojemników do tych z organizera - różnicy poza deklem i rozmiarem nie ma żadnej. Moim zdaniem te pojemniki z organizera mają pojemność 3L, a nie 4L. Dodatkowo nie posiadają uchwytu na deklu. Więc jak ktoś chce do organizera dokupić pojemniki, to te 4L będą po prostu za duże.





Jak widać na zdjęciach, różnica w wielkości występuje, uchwyt na deklu i to by było na tyle różnic.
A teraz podsumowanie.

Na plus:
- Cena
- Jakość
- Wykonanie
- Stylistyka

Na minus:
- Nie stwierdziłem :P


Łączy nas pasja :) No i zloty SiG :D

Mapka forumowiczów<= Link do mapki :)

Offline Shreku82

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 018
  • Reputacja: 707
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Grybów
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Pojemnik EVA Lorpio z deklem - 4L
« Odpowiedź #1 dnia: 16.04.2019, 05:15 »
Świetna recka Mario

Wysłane z mojego Mi A2 Lite przy użyciu Tapatalka

Patryk

Życie jest zbyt krótkie, by nie jeździć na ryby 😀

Offline Pajone

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 923
  • Reputacja: 35
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Śląsk - Bytom
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Pojemnik EVA Lorpio z deklem - 4L
« Odpowiedź #2 dnia: 16.04.2019, 05:24 »
Mam wersję bez uchwytu. Zanętę tam przetrzymuję (w lato nie wysycha tak dzięki przykryciu). Jestem zadowolony z wykonania i użytkowania. Teraz chodzi mi po głowię ten zestaw z miską i sitem.
Paweł