Autor Wątek: Ciężka karpiówka poszukiwana  (Przeczytany 879 razy)

Offline elwood

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 925
  • Reputacja: 272
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Kraków
  • Ulubione metody: method feeder
Ciężka karpiówka poszukiwana
« dnia: 12.06.2019, 11:13 »
Potrzebuję kupić wytrzymałą karpiówkę z dosyć dużym CW (ok 50-120 albo zbliżone), DWUSKŁAD, 3,6m.

Na forum dużo dobrego jest o wędkach Jaxona serii Genesis - czy mniej więcej zgodna z moimi potrzebami Jaxon Genesis 2sec 3,6m z 3,0lbs jest równie dobra jak jej rodzina i będzie OK?

Ewentualnie jakieś inne propozycje w okolicach 200zł?
Z pozdrowieniami - Marcin

Offline Łuki

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 993
  • Reputacja: 298
  • Płeć: Mężczyzna
  • SiG
Odp: Ciężka karpiówka poszukiwana
« Odpowiedź #1 dnia: 12.06.2019, 12:14 »
CarpSpirit Blax

Tylko trzeba dołożyć 30 zł. Jak sam poszukasz tej wędki to zobaczysz, że w większości sklepów jest niedostępna. Piszę tylko dla tego, że sam się szykuję na wędzisko CarpSpirit.
...to królestwo...

Pozdrawiam.

Elast93

  • Gość
Odp: Ciężka karpiówka poszukiwana
« Odpowiedź #2 dnia: 12.06.2019, 14:09 »
Ja używam karpiówek Prologic C1A 3,6m 3 lbs w 3 składzie i mogę śmiało polecić.
Do tej pory przetestowana na rybkach do 10 kg i ma jeszcze spooory zapas mocy ;)
Ja płaciłem 175 zł/szt już ok pół roku temu, więc cena myślę niezbyt wygórowana jak na sprzęt tej firmy..

Offline elwood

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 925
  • Reputacja: 272
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Kraków
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Ciężka karpiówka poszukiwana
« Odpowiedź #3 dnia: 12.06.2019, 14:14 »
Ja używam karpiówek Prologic C1A 3,6m 3 lbs w 3 składzie i mogę śmiało polecić.
Do tej pory przetestowana na rybkach do 10 kg i ma jeszcze spooory zapas mocy ;)
Ja płaciłem 175 zł/szt już ok pół roku temu, więc cena myślę niezbyt wygórowana jak na sprzęt tej firmy..

Mam ją, w wersji 3,5lbs, jakoś mi nie pasuje. Poza tym, chcę dwuskład. Ale dzięki.
Z pozdrowieniami - Marcin

Elast93

  • Gość
Odp: Ciężka karpiówka poszukiwana
« Odpowiedź #4 dnia: 12.06.2019, 14:32 »

Mam ją, w wersji 3,5lbs, jakoś mi nie pasuje. Poza tym, chcę dwuskład. Ale dzięki.



To jeszcze mogę polecić daiwe x ninja 3,6m 3lb, kumpel posiada dwie sztuki.. Fajne, " miększe" niż prologic, których używam. Większa frajda z holi mniejszych ryb ;) Cenowo jakoś nieznacznie ponad 200 zł płacił niedawno..

Offline elwood

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 925
  • Reputacja: 272
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Kraków
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Ciężka karpiówka poszukiwana
« Odpowiedź #5 dnia: 13.06.2019, 07:57 »
CarpSpirit Blax

Tylko trzeba dołożyć 30 zł. Jak sam poszukasz tej wędki to zobaczysz, że w większości sklepów jest niedostępna. Piszę tylko dla tego, że sam się szykuję na wędzisko CarpSpirit.

Kupiłem, po zastanowieniu wziąłem 3,9m 3,0lbs, dwuskład. Zobaczymy jak się będzie sprawować. Dzięki.
Z pozdrowieniami - Marcin

Offline warcianin

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 519
  • Reputacja: 38
Odp: Ciężka karpiówka poszukiwana
« Odpowiedź #6 dnia: 13.06.2019, 12:50 »
To może aby nie zakładać nowego wątku moje pytanie.

Jaka karpiówkę polecacie do rzutów z akcja szczytową 3.5lbl 360 lub 390  cena do 350zł
Konrad

Offline Łuki

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 993
  • Reputacja: 298
  • Płeć: Mężczyzna
  • SiG
Odp: Ciężka karpiówka poszukiwana
« Odpowiedź #7 dnia: 13.06.2019, 13:04 »
Ja niedawno pokusiłem o sprzedanie kilku wędek i okazało się, że kupcem jednej był Daniel Ostrowski. To bardzo dobry karpiarz i Jego poprosiłem o poradę odnośnie niedrogiego kija do rzutów. Polecił mi Carp Spirit Blax 3,9 3lb. Kupiłem wędkę i niestety jeszcze nią nie łowiłem, ale za cenę 250pln nie da się kupić nic lepszego. Kij o akcji progresywnej i ogromnej mocy.
Jak się pytał czy mam kołowrotek to mu odpowiedziełem, że mam Penn Surfblastr 7000 i mi odpowiedział, żę to morski kręcił, ale wielu karpiarzy go ma i każdy go chwali.
Sam łowiłem na morzu i na lądzie tym penn'em i do rzutu to petareda. Jak te maszyny nie boją się solanki i są do mega rzutów, to podołają każdej rybie.
Kije Carp Spirit były recenzowane przez Carp Max.

 Kolega z Forum już jedną kupił. Została jedna. Właśnie tę co wyżej napisał.
Ps. Obawiam się, że dla siebie będę jej później długo szukał.

 Tutaj masz 3 sekcje - krótszą w transporcie.
Trzy sekcje
...to królestwo...

Pozdrawiam.