Autor Wątek: Trabucco Sygnum TXL Long Distance 390/130  (Przeczytany 4580 razy)

Offline Arunio

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 892
  • Reputacja: 521
  • Płeć: Mężczyzna
  • Życie jest krótkie, a łowić się chce!
    • Galeria
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Ulubione metody: feeder
Trabucco Sygnum TXL Long Distance 390/130
« dnia: 01.12.2014, 21:17 »
Skoro Luk dał nam taką możliwość to opiszę moje kijaszki które z czystym sumieniem polecę łowcą rzecznym!!!Posiadłem te kije w czerwcu!Zakupione jako następcy Daiwa Aqualite 360/150 które mimo swojego cw. okazały się zbyt kluskowate jak na moje wymagania, a zapewniam że nie jestem fanem sztywnych kijów!!Lubię sprzęt o akcji B pisząc gwarą pokomunistyczną ! Lub akcji MF Przy średnim obciążeni(licząc w nurcie)wg poglądu Dragona .A teraz na chłopski rozum. Kij o akcji pół średniej! ( Przy Jaziu 1.9kg w średnim nurcie  ugięcie ok 1/3akcji ze sporym zapasem mocy w dolniku!Jak dla mnie po tym jak używałem kija 360cm odrobinę trzeba poświęcić w strzeleniu się jeśli chodzi o celność!!Ładowanie kija uważam za baardziej niż zadowalające!! Wykonanie! Spasowanie elementów OK Grafika ,lakier, przelotki?? nie ma się czego czepić!Rękojeść typu karpiówka co jak dla mnie nie jest wadą a miało znaczenie przy wyborze kija!. Szczytówki?? Opisane nie w oz ale jako medium itp.Wg mojego uznania to szczytówka środkowa przy akcji tego kija powinna być jako lekka a  strong o co najmnie 1/2 oz sztywniejsza ( a może mogli dodać jedną mocniejszą?) Wszystkie szczytówki o barwie czerwonej ale wyraznie opisane + kolorowy paseczek przy opisie! Reasumując! przy nie najniższej cenie ponad 400pln jestem zadowolony z zakupu!
Jeśli chodzi o wagę kija,to moja waga pokazuje 270 g. Pomimo że to ciut więcej niż podaje się oficjalnie ,to uważam że przy długości 390cm to dobry wynik.

Ocena:     8/10
Arek

Offline p^k

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 255
  • Reputacja: 93
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: dolnośląskie
Odp: Trabucco Sygnum TXL Long Distance 390/130
« Odpowiedź #1 dnia: 10.01.2015, 23:43 »
mocny feeder na rzeke z tego co widze :) tansza alternatywa dla team daiwa ;)


Z wędkarskim pozdrowieniem, 
- Paweł :fish:

Offline Arunio

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 892
  • Reputacja: 521
  • Płeć: Mężczyzna
  • Życie jest krótkie, a łowić się chce!
    • Galeria
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Trabucco Sygnum TXL Long Distance 390/130
« Odpowiedź #2 dnia: 10.01.2015, 23:50 »
Potwierdzam !  :D ;)
Arek