Autor Wątek: Gozdawa  (Przeczytany 119902 razy)

Offline Kafarszczak

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 325
  • Reputacja: 162
  • Ważne, aby uwierzyć w moc zanęty i przynęty! :)
  • Lokalizacja: Stargard
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Gozdawa
« Odpowiedź #15 dnia: 20.12.2014, 09:48 »
Narzekaja a i tak zakupy jak mają zrobić to wbijają na Gozdawe :) to po co zrzędzić jak i tak sie kupuje tam :]. Kto ma narzekać niech sie nie wypowiada wcale i bedzie po problemie :] unikniemy bez sensu komentarzy
Krzysztof

Offline mirek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 234
  • Reputacja: 80
Odp: Gozdawa
« Odpowiedź #16 dnia: 20.12.2014, 12:01 »
Narzekaja a i tak zakupy jak mają zrobić to wbijają na Gozdawe :) to po co zrzędzić jak i tak sie kupuje tam :]. Kto ma narzekać niech sie nie wypowiada wcale i bedzie po problemie :] unikniemy bez sensu komentarzy

Zakaz wypowiedzi negatywnych, to coś nowego na tym forum.

Kaśka

  • Gość
Odp: Gozdawa
« Odpowiedź #17 dnia: 20.12.2014, 13:27 »
Witam ,nazywam się Katarzyna Kinstler jestem współwłaścicielką sklepu wędkarskiego Gozdawa. Chciałabym ustosunkować się do zarzutów w stosunku do sklepu Gozdawa.Postaram się to zrobić punkt po punkcie:
Za wysokie ceny: ceny jakie  są  w skl2epie są cenami po pierwsze katologwymi ,po drugie związane są z wysokością Vatu w Polsce które nakładają na importerów wręcz haraczowy system opłat. Poza tym przywiezienie takiej ilości towaru to nie jest koszt małej paczki z Uk tu przywożone są palety .  W UK jak co poniektórym jest wiadomo obowiazuje 19% vat .Nie bedę tłumaczyć się jak to funkcjonuje zapraszam do samodzielnego zapoznania się z kosztami prowadzenia firmy która importuje w pobliskim urzędzie podatkowym .  Poza tym nasz sklep prowadzi serwis sprzętu który też kosztuje. Niestety nikt tego nie robi za darmo.
Obsługa : Miałam ostatnio przyjemność rozmowy z Panem Arkadiuszem i wiem że  zostało skrzętnie opisane na forum . Do końca nie słyszałam rozmowy ,ale jeśli mogę usprawiedliwić się ,popełniłam błąd że po zakończeniu pracy zawróciłasm Pana Rafała i zmusiłam go do powrotu przed komp. Niczym nie tłumaczy to jak zakończyła sie rozmowa . Po drugie lakoniczne odpowiedzi na czacie spowodowane jest rozmową z kilkoma klientami . Myślę że nie jest to obraźliwe . W tym ze czasie prowadzona jest często rozmowa telefoniczna . Miałam przyjemność przysłuchiwaniu się wielu rozmową i również zauważyłam że co poniektórzy klienci usiłują udowodnić Panu Rafałowi brak fachowości i wiedzy,z czym się nie zgadzam . Każdy ma prawo do własnych poglądów i nie należy obrażać innych ,działa to w jedną i druga strone . Agresja rodzi agresję. Jak Państwo zauważyli sklep czynny jest praktycznie 12 godzin na dobę na pewno czas otwarcia sklepu zostanie skrócony. do tej pory działał  działał tak długo by pokazać w Polsce produkty Prestona .jeśli twierdzą Państwo że nastawiliśmy się jedynie na żerowaniu i "trzepaniu" kasy proszę o zapoznanie się ze stroną gozdawaryby.  Propagujemy wędkarstwo głównie wśród dzieci ,pragniemy by zmienić postrzeganie tego sportu w Polsce przez ludzi z zewnątrz. Sponsorujemy młodzież by się uczyła i by się rozwijała. W Polsce znajdą Państwo również produkty prestona i ceny są bardzo zblizone . Tylko my dysponujemy prawie pełnym asortymentem .  Animozji do Pana Lucjana nie mamy jak i do tego forum więc bardzo proszę by nie oskarżać o coś co nie istnieje . Faktem jest że mamy inne zdanie na różne tematy ale jak zostało tu zauważone każdy ma do tego prawo i nikomu nie narzucamy naszego sposobu myślenia .
Proszę o pytania postaram się na nie odpowiedzieć  i ustosunkować do zarzutów . 

Offline Arunio

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 892
  • Reputacja: 521
  • Płeć: Mężczyzna
  • Życie jest krótkie, a łowić się chce!
    • Galeria
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Gozdawa
« Odpowiedź #18 dnia: 20.12.2014, 13:43 »
Dzień dobry P. Kasiu! Jako osoba która właściwie spowodowała na forum całe zamieszanie , chciał bym wyjaśnić że właściwie stało się to na gorąco i pod wpływem emocji!! Dzięki pani interwencji  ,oprócz osobistego "focha" do pana z którym rozmawiałem :-[ :-[ ;)!! Nie mam w tym momencie pretensji do Pani firmy!! I chciał bym zapewnić szanowne grono że ta pani zrobiła wszystko zeby załagodzić sytuację!! Pełen szacunek!! Mój dzisiejszy wpis ciut się różni wiem!! Ale piszę z zimną głową i oddaję sprawiedłiwość osobie dbającej o wizerunek swojego sklepu!! Co do innych ocen działalności się nie wypowiadam bo wiadomo że kazdy ma prawo do własnego zdania!!Jescze raz pozdrawiam Panią i witam na Forum!! ;D
Arek

Kaśka

  • Gość
Odp: Gozdawa
« Odpowiedź #19 dnia: 20.12.2014, 13:47 »
Witam P. Arkadiuszu dziękuje , miałam przyjemność rozmawiać z Panem i po Naszej rozmowie bardzo się cieszę że mogłam Pana poznać :)
Wracając do oceny działania strony postaram sie w miarę mozliwości przyjżeć sie temu problemowi i zmieć o ile będziemy mogli coś zrobić.

Offline Arunio

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 892
  • Reputacja: 521
  • Płeć: Mężczyzna
  • Życie jest krótkie, a łowić się chce!
    • Galeria
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Gozdawa
« Odpowiedź #20 dnia: 20.12.2014, 13:48 »
Z wzajemnością!!!!!!!!! :)
Arek

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 049
  • Reputacja: 889
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Gozdawa
« Odpowiedź #21 dnia: 20.12.2014, 13:55 »
Arunio jeżeli juź ochłonołeś to na drugi raz nie jedź po toważyszach z forum i nie pisz że ktoś jest głodny skoro niemasz o tym pojęcia ........bo moc i kultura nie polega na stukaniu w klawiature a potem na przepraszaniu w końcu skupiamy się na metodach rodem z angli to zachowanie typowo polskie troszke nie przystoi na kulturalnych panów z którymi sie tu spotykamy
Maciek

Offline p^k

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 255
  • Reputacja: 93
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: dolnośląskie
Odp: Gozdawa
« Odpowiedź #22 dnia: 20.12.2014, 13:55 »
(...)



Z wędkarskim pozdrowieniem, 
- Paweł :fish:

Kaśka

  • Gość
Odp: Gozdawa
« Odpowiedź #23 dnia: 20.12.2014, 14:05 »
Witam .Bardzo proszę o podania imienia albo napisanie na pw bo niestety nie wiem z kim mam przyjemność . Nie znam Państwa więc niki mi nic nie mówią.

Offline Arunio

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 892
  • Reputacja: 521
  • Płeć: Mężczyzna
  • Życie jest krótkie, a łowić się chce!
    • Galeria
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Gozdawa
« Odpowiedź #24 dnia: 20.12.2014, 14:07 »
Arunio jeżeli juź ochłonołeś to na drugi raz nie jedź po toważyszach z forum i nie pisz że ktoś jest głodny skoro niemasz o tym pojęcia ........bo moc i kultura nie polega na stukaniu w klawiature a potem na przepraszaniu w końcu skupiamy się na metodach rodem z angli to zachowanie typowo polskie troszke nie przystoi na kulturalnych panów z którymi sie tu spotykamy
Skoro cię czymkolwiek uraziłem to przepraszam !!! :-[ Potrzebnie czy nie !!! Ale nie przypominam sobie żebym coś pił do któregoś z forumowiczów!! A następnym razem jeśli coś ktoś do mnie ma to proszę na PW .Za "stary" jestem żeby mi wytykano bzdety w wątkach które do tego nie służą!Ja w odróżnieniu do większości się nie wstydzę wieku i m. zamieszkania!! I ie koniecznie rozumiem dlaczego odnosisz się do posta który był adresowany właściwie imiennie. ( taka Polska przypadłość? :-\) Bez urazy ;)
Arek

Kaśka

  • Gość
Odp: Gozdawa
« Odpowiedź #25 dnia: 20.12.2014, 14:18 »
czy można wysyłając posty i maile ominać wpisywanie literek z kodu ? sprawia mi to duży problem z wiazku z tym że słabo widzę :(
 P.Arkadiuszu wszystko się wyjaśniło ja nie jestem zła czy obrażona proszę się nie przejmować wszystko jest ok 

Offline Arunio

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 892
  • Reputacja: 521
  • Płeć: Mężczyzna
  • Życie jest krótkie, a łowić się chce!
    • Galeria
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Gozdawa
« Odpowiedź #26 dnia: 20.12.2014, 14:28 »
P. Kasiu o to trzeba pytać naszych adminów Właściciela Luka I Administratora Mateo!!
Arek

Offline Maciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 065
  • Reputacja: 74
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dzień bez wędkowania jest dniem straconym.
  • Lokalizacja: Centralna polska
Odp: Gozdawa
« Odpowiedź #27 dnia: 20.12.2014, 14:31 »
czy można wysyłając posty i maile ominać wpisywanie literek z kodu ? sprawia mi to duży problem z wiazku z tym że słabo widzę :(
 P.Arkadiuszu wszystko się wyjaśniło ja nie jestem zła czy obrażona proszę się nie przejmować wszystko jest ok
Po kilku postach  ,ginie to automatycznie.
Maciek

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 563
  • Reputacja: 1978
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: Gozdawa
« Odpowiedź #28 dnia: 20.12.2014, 14:36 »
I tym miłym akcentem myślę, że możemy zakończyć ten wątek ;)

Trudno abyśmy na forum prowadzili tego typu rozmowy! :)  Widzę, że temat sklepu Gozdawa jest tematem bardzo gorącym i wzbudza duże emocje - a chyba nie powinien. Wszelkie problemy prosiłbym już załatwiać poprzez priva, bo nie trzeba dolewać już oliwy do ognia na forum publicznym. Poznaliśmy zdanie współwłaścicielki - pani Kasi - i myślę, że to wystarczy.
Pozdrawiam wszystkich i dziękuję za wyrozumiałość! :)


Lucjan

Kaśka

  • Gość
Odp: Gozdawa
« Odpowiedź #29 dnia: 20.12.2014, 14:39 »
Dobrze Panie Lucjanie , jeśli będą jakieś pytania bardzo proszę o wysyłanie na PW. Pozdrawiam Wszystkich i życzę Wszystkim Spokojnych Świat .