Autor Wątek: PZW - czy to normalne...  (Przeczytany 555199 razy)

Offline Rebrith

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 610
  • Reputacja: 93
Odp: PZW - czy to normalne...
« Odpowiedź #2580 dnia: 13.03.2020, 20:59 »
Dotrwałem do momentu "za stówkę czy dwie możecie połowić gdzie chcecie" i nóż mi się w kieszeni otworzył...

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 171
  • Reputacja: 892
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: PZW - czy to normalne...
« Odpowiedź #2581 dnia: 14.03.2020, 10:18 »
Ale z tego Teodora filozof.....
Maciek

Offline selektor

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 281
  • Reputacja: 1399
  • Lokalizacja: Catch & w Łeb & Realese on Patelnia
  • Ulubione metody: waggler method

Offline Robin

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 238
  • Reputacja: 32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: PZW - czy to normalne...
« Odpowiedź #2583 dnia: 14.03.2020, 19:08 »
… możemy czuć się gospodarzami naszych wód i to wszyscy … za stówkę za dwie stówki mogę połowić na wodach praktycznie jakich chce … to wszystko do was wraca … na temat zebrań mam swoje zdanie...  sprawozdania trzeba zlikwidować bo brzmią niezachęcająco dla młodych ludzi … nieprawda sprawozdania muszą być … tak jak powiedział prezes sprawozdania muszą być … cokolwiek by ktoś o was napisał to ja usuwam … my nie pracujemy na zysk … myślimy jak każdy jeden wędkarz …  nie mamy wpływu na to co robi koło … czy wszystko można zmienić ? … nie wszystko można zmienić bo jesteśmy ludźmi … mamy wędkarzy facebookowych … najgorsze jest takie oczekiwanie na usługę … to nie jest firma to jest stowarzyszenie … w niektórych okręgach są ciągotki do korporacyjnego podejścia … siła związku polega na aktywności jego członków … nie wszyscy są komunistami … nie hejtujmy tego wszystkiego … może być nam naprawdę fajnie … żeby przysłowiowy Kowalski mógł za parę złotych łowić … my czasem oczekujemy dobrego słowa … chodźcie na zebrania zmieniajcie to wszystko … to jest wasze … to nie jest dla mnie to nie jest dla Teodora zmieniajmy to róbmy to … ale nie gadajmy źle o tym związku … to jest fenomen … ci ludzie pracują społecznie … najwyższy czas żeby zaczęli dostawać za to pieniądze … ale oni nie chcą … rozwój osobowości człowieka to jest uspołecznienie … aktywność społeczna to jest esencja dla drugiego człowieka … my mamy świadomość a mimo to nie udaje się nam to … bo ja też działam społecznie i to mi daje satysfakcję … gdybym pracował na etacie, za pieniądze normalnie, to nie wiem jakbym się zachowywał …
Niebieska lub Czerwona pigułka (TWÓJ WYBÓR)

Offline Michal

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 812
  • Reputacja: 93
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: PZW - czy to normalne...
« Odpowiedź #2584 dnia: 17.03.2020, 06:31 »
Prezes ZG dalej pozostaje na stanowisku  :) :thumbup:

"Prezes ZG odczytał wniosek w sprawie zwołania Nadzwyczajnego Krajowego Zjazdu Delegatów, a następnie zapoznał zebranych z przygotowaną przez niezależną kancelarię prawną opinią dotyczącą wniosku, jego zasadności i zgodności ze Statutem Polskiego Związku Wędkarskiego.
Po dyskusji kol. T.Rudnik przedstawił wniosek o podjęcie uchwały w sprawie stanowiska Zarządu Głównego PZW w sprawie wniosku z dn. 20.12.2019 r. dot. zwołania Nadzwyczajnego Krajowego Zjazdu Delegatów PZW. Członkowie Zarządu Głównego uznając wniosek z dnia 20 grudnia 2019 r. za bezzasadny i sprzeczny z § 16 ust.7, § 18 ust. 6 , § 20 ust. 2, 3, 4 i 5 i § 32, podjęli uchwałę o odmowie zwołania Nadzwyczajnego Krajowego Zjazdu Delegatów PZW."

http://www.pzw.org.pl/zgpzw/wiadomosci/202809/60/posiedzenie_zarzadu_glownego_pzw__marzec_2020

Online Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 441
  • Reputacja: 1972
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: PZW - czy to normalne...
« Odpowiedź #2585 dnia: 17.03.2020, 07:15 »
 O :)
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 655
  • Reputacja: 1980
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: PZW - czy to normalne...
« Odpowiedź #2586 dnia: 17.03.2020, 07:18 »
Koorva, wreszcie Teodor ma dużego plusa! Sitwa dostała 'z liścia'! Bedyńscy, Ziemieccy, Iwańscy i Purzyccy nie będą robić jeszcze większego folwarku. Jest dobrze! :bravo: :bravo: :bravo:

Vivat Teodorus Rudnikus Rex!  :D :D :D
Lucjan

Offline Piker

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 558
  • Reputacja: 182
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: PZW - czy to normalne...
« Odpowiedź #2587 dnia: 17.03.2020, 07:43 »
Hm. Jak trzeba usadzić Satiego czy innych, to wystarczy dziadowski sąd koleżeński i można wylecieć na zbity pysk za jakieś wydumane krzywdy wyrządzone związkowi.
Ale jak gierki między prezesem a innymi grubszymi rybami to niezależne kancelarie prawne. Hmm.
Uzależniony od wędkarstwa

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 655
  • Reputacja: 1980
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: PZW - czy to normalne...
« Odpowiedź #2588 dnia: 17.03.2020, 08:24 »
Gdyby Ziemiecki był prezesem, Sati raczej byłby zawieszony. Ale Rudnik chroni Satiego, bo też należy do innej opcji. Nie jest to sitwa (nie twierdzę, że to są idealni kandydaci również). Tak więc można by rzec, ze wygraliśmy wielką bitwę. Może mało o niej wie, rozumie o co chodzi. Ale do przewrotu nie dojdzie.

Sitwa doskonale sobie zdaje sprawę, że nie osiągnie tak dobrego wyniku wyborczego jak 4 lata temu, dlatego chcieli zjazdu, aby móc wpłynąć na zmiany, które zagwarantują im miejsce przy korycie. Podobno szykowali się do rozwiązania PZW nawet, bo taką moc ma zjazd nadzwyczajny, w kuluarach byli dogadani z Gróbarczykiem, aby zająć się kasą unijną odnośnie restrukturyzacji rybołówstwa morskiego, przestawienia go na odłowy śródlądowe. Słyszałem, ze Bedyński miał mieć tam ważną funkcję. Czerwiński, agent IRŚ w PZW, już ma tam fuchę, o czym pisał jak zawsze czujny selektor :thumbup:

Tak więc lobby rybackie dostało kosza, warto to rozumieć. Jest to też dobry prognostyk na przyszłość, bo w PZW dochodzą do głosu ludzie rozsądni, nie zaś esbecy i tajni współpracownicy czy towarzysze partyjni, robiący sobie folwark ze związku wędkarskiego, prowadząc wędkarstwo na manowce.
Lucjan

Offline robson

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 412
  • Reputacja: 350
  • Płeć: Mężczyzna
  • przystawka, bolonka, trotting
  • Lokalizacja: Warszawa
Odp: PZW - czy to normalne...
« Odpowiedź #2589 dnia: 17.03.2020, 08:25 »
Hm. Jak trzeba usadzić Satiego czy innych, to wystarczy dziadowski sąd koleżeński i można wylecieć na zbity pysk za jakieś wydumane krzywdy wyrządzone związkowi.
Ale jak gierki między prezesem a innymi grubszymi rybami to niezależne kancelarie prawne. Hmm.

To już walka o "życie" ;)
Najpierw przekonamy wszystkich, że powinni mieć własne poglądy, a potem je im damy.

Online Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 441
  • Reputacja: 1972
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: PZW - czy to normalne...
« Odpowiedź #2590 dnia: 17.03.2020, 08:26 »
Jak to już Arek pisał, nie zwołuje się takiego zjazdu, jeśli nie ma się pewnej wygranej. Planowali coś grubego i się zesrało :)
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline maszek95

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 178
  • Reputacja: 46
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Starogard Gdański
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: PZW - czy to normalne...
« Odpowiedź #2591 dnia: 17.03.2020, 08:29 »
Ale za pewne to nie jest koniec. Pewnie teraz będą się przerzucać jakimiś kwitamy.
Mój jest ten kawałek podłogi, nie mówcie mi więc co mam robić!

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 655
  • Reputacja: 1980
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: PZW - czy to normalne...
« Odpowiedź #2592 dnia: 17.03.2020, 08:29 »
Dlatego Rudnik użył odpowiednich narzędzi, nie dał lwu wyjść z jaskini ale zatarasował wejście :)
Lucjan

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 655
  • Reputacja: 1980
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: PZW - czy to normalne...
« Odpowiedź #2593 dnia: 17.03.2020, 08:35 »
Ale za pewne to nie jest koniec. Pewnie teraz będą się przerzucać jakimiś kwitamy.

Ziemiecki podobno jest zawieszony. Słyszałem, że on jest mocniejszy od Bedyńskiego, hm, w sensie wpływu i intelektu, i jest swojego rodzaju mózgiem wielu operacji tam :) Dlatego trzeba przyznać, że Teodor póki co zadziałał dobrze. Wpierw uwalił przywódcę, teraz pogonił watahę.

A podobno to nie koniec, bo niby będzie więcej sądów koleżeńskich, będzie rozliczanko. Miodzio :)

Zerknijcie teraz jak ważne jest aby wzmacniać Rudnika. Bo zapewne pojawią się głosy o tym jaki on jest zły i co złego robi. To przecież oczywiste, że sitwa ruszy do kolejnego ataku. Arcyważne jest aby na zebraniach zbiorczych, gdzie będzie się wybierać delegatów, osłabić sitwę jak najbardziej. Niczym w 1920 roku, bedzie miała miejsce 'bitwa warszawska'. Bo w tym okręgu właśnie toczy się główny bój. To tam jest najbardziej rozwinięte rybactwo, jest najgorzej z rybą. Mam nadzieję, że pogonimy bolszewików jak w 1920, hen daleko :)
Lucjan

Offline selektor

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 281
  • Reputacja: 1399
  • Lokalizacja: Catch & w Łeb & Realese on Patelnia
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: PZW - czy to normalne...
« Odpowiedź #2594 dnia: 17.03.2020, 10:37 »
Jak to już Arek pisał, nie zwołuje się takiego zjazdu, jeśli nie ma się pewnej wygranej. Planowali coś grubego i się zesrało :)

Nie zesrało się ;). Pamiętajcie, że nad stowarzyszeniem jest organ nadzoru. No i jest jeszcze sąd. Na pewno ZG uzyskał trochę czasu. "Opozycja" na 100 % będzie to skarżyć. Już na necie widziałem gdzieś taki wpis. Patrząc na tą uchwałę twierdzę, że jakby mnie zatrudnili to miałbym duże szansę im pomóc...wręcz ogromne :P No, ale ja z takimi ludźmi co budują smażalnie, wędzarnie mam konflikt interesów.