Autor Wątek: Ciężki feeder za 200-400 pln (dalekie dystanse; karpie, amury 3-15 kg)  (Przeczytany 7137 razy)

Offline SławekM

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 142
  • Reputacja: 9
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Strzyżów
  • Ulubione metody: bolonka
No panowie na obecną chwilkę myśle ze skusze sie na Nevis Vanity Carp Feeder 3,60m / c.w.45-120g jakoś najbardziej mi odpowiada.
Ale cały czas mam z tyłu głowy wędke Cormoran GF Feeder Pro 3,60m / c.w.60-180g.
Naprawde nikt z was na nią nie łowił ?
Polecam Nevis Vanity Carp Feeder 3,60m / c.w.45-120g,posiadam jeszcze nie testowałem,ale ma spory zapas mocy,podobno karp 19 kg był wyciągnięty na tą wędkę.

Offline Goldfinger

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Był bym wdzięczny jasli po testach podesłał byś mi swoją opinię. Najbardziej interesowało by mnie jaką odległość udało ci sie osiągnąć 100 gramowym obciążeniem.

Offline Goldfinger

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Panowie dzięki za wszystkue opinie i sugestje ale ponownie dyskusja zaczeła sie kręcić  wokół 2 wędek więc może przypomne.

Witam wszystkich od pewnego czasu nosze sie z zamiarem wymiany moich wędzisk na cos lepszego (obecnie cormoran bull fighter 3.90 m/150 g) Obecna wędka nie odpowiada mi ze wzgledu na wybitnie kiepskie właściwości blanku i słabe odległości jakie moge nia osiągnąć (około 60 m).

Potzebuje feedera który przy obciazeniu 90-120g osiagnie odległości około 100m oraz da sobie rade z karpiem czy amurem od 3 do nawet 15kg. Odrazu napisze ze długość wedki 420 odpada z powodu ukształtowania lini brzegowej, 390 da rade ale najlepiej sprawdziło by sie 360.
Nie wiem czy ta wedka spełni moje wymagania ale w oko wpadł mi cormoran gf feedre pro 360m/180g. (nie wiem czemu ale firma cormoran i daiwa są moimi ulubionymi) Co o niej sadzicie ?

Na koniec dodam jeszcze ze dziekuje wszystkim za pomoc i tak wiem ze karpiówka rozwiązała by wszystkie moje problemy ale zwyczajnie wole feeder =)