Autor Wątek: Angling Direct UK  (Przeczytany 53193 razy)

Offline Kozi

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 845
  • Reputacja: 389
Odp: Angling Direct UK
« Odpowiedź #75 dnia: 02.02.2019, 08:46 »
Jak beda zle zabezpieczone i zostaną uszkodzone w transporcie to już problem sklepu.

Offline deST

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 331
  • Reputacja: 45
Odp: Angling Direct UK
« Odpowiedź #76 dnia: 02.02.2019, 09:36 »
Witam, chciałbym się zapytać czy ktoś z Was miał okazje kupować wędki z AnglingDirect? Chce kupić karpiówki, które tam wychodzą taniej o 200 zł na sztuce, tylko obawiam sie o transport bo to 2 składy. Czy będą bardzo dobrze zabezpieczone. Stąd pytanie jak wyżej, czy już ktoś przerabiał zakup kijów, jakichkolwiek. Pozdr.

Moje wędki przyszły w dobrze zabezpieczonej tubie . 

Offline kordi

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 790
  • Reputacja: 74
  • Lokalizacja: Małopolska
Odp: Angling Direct UK
« Odpowiedź #77 dnia: 02.02.2019, 09:51 »
Kupowałem u nich kilka razy wędki, zazwyczaj właśnie dwuskłady i zawsze przychodziły w mega twardej tubie, takiej na którą są nawijane dywany. Wszystko było super zabezpieczone, 100% profeska.

Offline Wiecho

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 785
  • Reputacja: 392
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie znoszę chamstwa i prostactwa
  • Lokalizacja: Katowice
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Angling Direct UK
« Odpowiedź #78 dnia: 02.02.2019, 10:06 »
Kupowałem wędki 3 razy.  Ostatnio tuba  z wędką miała ok 2m długości.  Tuby zawsze były bardzo solidne a pokrywki przyszyte stalowymi drutami.  Nigdy nic się nie uszkodziło w transporcie.  Przesyłka docierała w ciągu 3-5 dni od kupna. 
Kiedyś czytałem na Forum o uszkodzeniu wędki w transporcie z AD.  O ile pamiętam skończyło się na szybkiej wymianie wędki przez AD.
Wiesiek

Offline grzecho

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 539
  • Reputacja: 47
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Angling Direct UK
« Odpowiedź #79 dnia: 02.02.2019, 11:46 »
Tuby, w których wysyłają kije są naprawdę solidne. Jeden raz przyjechała lekko zdeformowana, musiała być mocno uderzona. Gdyby była cienkościenna to pewnie wędka byłaby rozgnieciona. Dla pewności zawsze proponuję kupować przez paypala
Grzesiek
"W czasach powszechnego fałszu mówienie prawdy jest aktem rewolucyjnym" G. Orwell

Offline marcin82

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 172
  • Reputacja: 16
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Świętochłowice
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Angling Direct UK
« Odpowiedź #80 dnia: 02.02.2019, 12:02 »
Dzięki Panowie za info. To teraz tylko zamawiać mi pozostało :) :thumbup:
Raj jest tam, gdzie nie chodzą wszyscy...

Offline maciek_krk

  • ⚡⚡⚡⚡⚡
  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 7 434
  • Reputacja: 519
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: TG/KRK
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Angling Direct UK
« Odpowiedź #81 dnia: 02.02.2019, 12:16 »
Marcin, zamawiaj i o nic się nie martw! Ja również zamówiłem kilka wędek w AD i całość przyszła bardzo starannie zapakowana :)
Pozdrawiam,
Maciek

Offline meteo76

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 280
  • Reputacja: 15
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Angling Direct UK
« Odpowiedź #82 dnia: 02.02.2019, 12:33 »
Marcin, zamawiaj i o nic się nie martw! Ja również zamówiłem kilka wędek w AD i całość przyszła bardzo starannie zapakowana :)
Potwierdzam, jeśli cena Ci odpowiada, bierz śmiało.

Prosimy zaczynać zdania z wielkiej litery i stosować interpunkcję.
Wojtek

Offline motov8

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 005
  • Reputacja: 215
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Angling Direct UK
« Odpowiedź #83 dnia: 12.02.2019, 12:40 »
W sprawie reklamowanego Beastmastera DX, gdzie była uszkodzona przelotka.
Dostałem dzisiaj zupełnie nową wędkę. Poprzednią musiałem odesłać, AnglingDirect przysyła Wam list przewozowy (u mnie kurier DPD) i musicie zostawić paczkę w punkcie pickup, ja przekazałem bezpośrednio kurierowi, bo jest u mnie codziennie.
Wszystkie koszty wysyłkowe sklep wziął na siebie, polecam, kapitalna obsługa. Nawet nie pytali się o stan tuby czy spisanie protokołu uszkodzenia.
Polecam gorąco 10/10.

Aha, jak ktoś chce -10% to nadal działa kod na pierwszy zakup - możecie za każdym razem zakładać nowe konta 8)
https://angling-direct.mention-me.com/m/ol/ov7qs-michal-jawor

Offline Koń

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 606
  • Reputacja: 530
Odp: Angling Direct UK
« Odpowiedź #84 dnia: 18.02.2019, 10:06 »
No, ostatnimi czasy AD zalicza u mnie wpadkę po wpadce. Najpierw kij przyjechał bez jednej szczytówki, i czekam na jej dosłanie już ponad miesiąc, a z drugiego zamówienia jeden przedmiot "okazał się być niedostępny", i czekam też już ponad dwa tygodnie, przez który to czas nie potrafią sobie zorganizować dostawy od producenta. Mimo cotygodniowych zapewnień, że jeszcze kilka dni i już, już będą mieli je u siebie.

Szkoda tylko, że moja kasa jest u nich zakładnikiem :/ Nie były to na szczęście jakieś wielkie pieniądze, ale niesmak pozostanie nawet, gdy już dojadą do mnie brakujące części. Muszę zrobić sobie żelazne postanowienie, i przestać tam kupować rzeczy, których stan magazynowy wynosi "1". Bo to nie pierwszy raz, gdy trzeba z nimi się bujać w ten sposób.

Offline fishunter1990

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 322
  • Reputacja: 790
  • Płeć: Mężczyzna
  • Przystawka i Laying-on Gruntówka z alarmem
  • Lokalizacja: 56-Trzysta DMI
Odp: Angling Direct UK
« Odpowiedź #85 dnia: 18.02.2019, 10:47 »
Muszę zrobić sobie żelazne postanowienie, i przestać tam kupować rzeczy, których stan magazynowy wynosi "1". Bo to nie pierwszy raz, gdy trzeba z nimi się bujać w ten sposób.
Dobrze wiedzieć na przyszłość. Mam nadzieję, że to tylko epizodyczne przypadki i dostaniesz zamówione przedmioty. Jest jeszcze kilka rzeczy w AD, które nie są dostępne u konkurencji lub w dużo wyższej cenie, a czaję się na nie od dłuższego czasu ;).
Wolę łowić niż łapać...🎣🍺😉

Offline Koń

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 606
  • Reputacja: 530
Odp: Angling Direct UK
« Odpowiedź #86 dnia: 18.02.2019, 11:41 »
Powiem tak, przy zakupie ostatnich sztuk mam około 50% skuteczności - te paczki przychodzą idealnie, do tygodnia od zamówienia.

Czasem udało się wyrwać coś w bardzo, bardzo niskiej cenie, albo coś, co dawno zniknęło z rynku. A czasem jest jak powyżej - w tym raz miesiąc musiałem się upominać, żeby tysiaka oddali.

Więc jak to w każdym hazardzie, jest ryzyko ... ;)

Offline grzecho

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 539
  • Reputacja: 47
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Angling Direct UK
« Odpowiedź #87 dnia: 18.02.2019, 16:19 »
Ja też kupiłem kilka rzeczy ostatnio i otrzymałem informację, że kupionego kija nie mają ale w przeciągu tygodnia powinni go ściągnąć. Wysłali pozostałe rzeczy a na kij czekałem dwa tygodnie. I po dwóch tygodniach otrzymuję maila z paypala, że na moje konto wpłynął zwrot środków z AD (równowartość kupionego kija) i maila z AD o zwrocie z powodu braku dostępności >:O
Grzesiek
"W czasach powszechnego fałszu mówienie prawdy jest aktem rewolucyjnym" G. Orwell

Offline piotrrd

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 718
  • Reputacja: 80
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Sokółka
Odp: Angling Direct UK
« Odpowiedź #88 dnia: 18.02.2019, 16:52 »
No, ostatnimi czasy AD zalicza u mnie wpadkę po wpadce. Najpierw kij przyjechał bez jednej szczytówki, i czekam na jej dosłanie już ponad miesiąc, a z drugiego zamówienia jeden przedmiot "okazał się być niedostępny", i czekam też już ponad dwa tygodnie, przez który to czas nie potrafią sobie zorganizować dostawy od producenta. Mimo cotygodniowych zapewnień, że jeszcze kilka dni i już, już będą mieli je u siebie.

Szkoda tylko, że moja kasa jest u nich zakładnikiem :/ Nie były to na szczęście jakieś wielkie pieniądze, ale niesmak pozostanie nawet, gdy już dojadą do mnie brakujące części. Muszę zrobić sobie żelazne postanowienie, i przestać tam kupować rzeczy, których stan magazynowy wynosi "1". Bo to nie pierwszy raz, gdy trzeba z nimi się bujać w ten sposób.

Jako, że zamawiam z AD 95% mojego asortymentu miałem też kilka przygód.
Brakowało koszyczka zanętowego i pasty peletowej.
Po około tygodniu przyszedł koszyczek, po dwóch pasta.
Nie wiem jak dla was, ale dla mnie koszt wysyłki wyższy od kupionego przedmiotu to spory ukłon ze strony sklepu.

Offline fishunter1990

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 322
  • Reputacja: 790
  • Płeć: Mężczyzna
  • Przystawka i Laying-on Gruntówka z alarmem
  • Lokalizacja: 56-Trzysta DMI
Odp: Angling Direct UK
« Odpowiedź #89 dnia: 20.02.2019, 22:28 »
Wolę łowić niż łapać...🎣🍺😉