Autor Wątek: Dorabianie na wędkarskie graty  (Przeczytany 2722 razy)

Offline Stan

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 085
  • Reputacja: 203
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Szprotawa
  • Ulubione metody: bolonka
Odp: Dorabianie na wędkarskie graty
« Odpowiedź #15 dnia: 21.07.2019, 23:21 »
Kiedyś grałem u takiego jednego bukmachera co go Zibi Boniek reklamuje :D Miałem tam szczęście, dopóki MF nie zablokowało mi dostępu. Wtedy własnie wpadłem na ten szatański plan zalogowania się u kilku rodzimych bukmacherów. :D Fakt, w legalnych zagładach płacisz podatek od każdego zakładu i jeśli grasz na poważne sumy to się to nie opłaca. Lepiej wykupić różnego rodzaju programy, które fałszują lokalizacje twojego komputera do dowolnie wybranego miejsca na świecie. I wtedy wybierasz sobie kraj, który nie blokuje stron twojego buka i po problemie. Ale jeśli tak jak ja obstawiasz symbolicznie.- ja wpłacam na takie przyjemności 20 zł miesięcznie i wszystko co ponad to wypłacam sobie na konto, to takie inwestycje w programy szyfrujące są bez sensu. Co do uzależnienia od hazardu, to oczywiście to się zdarza jak ktoś ma słabą psychikę, albo jest zbyt pazerny i myśli, że bez wysiłku może się wzbogacić. Tak samo jak zdarza się uzależnienie od alkoholu np. Ale czy to znaczy, że nie powinno się od czasu do czasu uraczyć jakimś dobrym browarem czy czymś jeszcze szlachetniejszym, bo to może nas uzależnić i stracimy nie tylko zdrowie ale i cały sprzęt wędkarski, który wyprzedamy, żeby mieć za co wypić ?? Najważniejszy jest rozsadek. Wszystko jest dla ludzi, tylko trzeba umieć z tego mądrze korzystać.

Offline muzzy123

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 412
  • Reputacja: 50
  • Tomek
Odp: Dorabianie na wędkarskie graty
« Odpowiedź #16 dnia: 21.07.2019, 23:38 »
https://www.mturk.com/

Kiedyś tu pare dolarów zarobiłem, jednak zarobione pieniądze  można wydać tylko na Amazonie. Mrówcze robótki, przepisywanie tekstów, tabelek, uzupełnianie ankiet. Najdziwniejszą "pracą" jaką tam robiłem to zaznaczanie na filmiku z jazdy autem znaków drogowych świateł itp., a raz miałem napisać wiersz po polsku.

Niestety robią proces kwalifikacji i nie zawsze człowiek lapał się na dobrze płatne zlecenia. Zazwyczaj to kilka centów za krótkie zadanie.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Tomek

Offline Karpiowa Jazda

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 194
  • Reputacja: 81
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Dorabianie na wędkarskie graty
« Odpowiedź #17 dnia: 22.07.2019, 00:27 »
Co do obstawiania to się da dorobić nawet z Polskim podatkiem. Zlota zasada to grać single albo duble, unikać taśm. I w miarę możliwości obrać typ na wydarzenie przed sprawdzeniem kursu, bo duży kurs zawsze kreuje w głowie strach, że dany typ jest mało prawdopodobny.
Zapraszamy do naszego sklepu online! www.carpride.pl
Bartek i Kacper
Duet braci współpracujących nad wodą 🎣
Kacper PB : Amur 24,200 kg 118 cm
Bartek PB : Amur 23,700 kg 117 cm