Autor Wątek: Ciekawe oferty wędkarskie  (Przeczytany 1031214 razy)

MrProper

  • Gość
Odp: Ciekawe oferty wędkarskie
« Odpowiedź #1140 dnia: 08.10.2016, 20:11 »
A ja doleje oliwy ;)

Nie wszystko złoto co się świeci





Dla tego Ja nie wierzę ślepo jednej firmie- Różne Firmy produkują różne sprzęty z klasą jak i buble.

Co do kołowrotków- od dłuższego czasu zaufałem Shimano.
Przeszedłem od DAMów, Zebko (nie pamietam dokładnie nazwy), Okumy i inne non name,- nie wspomnę o Dragonie- którego nikomu bym nie polecił (ale to Lata 90) uraz pozostał i zdania nie potrafię zmienić.

Kupuję sprzęt raczej polecany przez użytkowników. Nie kupuję sprzętu bo firma i kupuję wszystko od niej. mimo serwisów i innych bajerów. Kupuję tak aby nie latać z reklamacjami bo szkoda mi na to czasu ( choć takowe i w shimano się zdarzają )
Po za tym- dużą wagę przywiązuje do wyglądu.
Np Ostatnio zakupiłem pudełko na przypony od GURU



Biorąc je do ręki już poczułem że to klasa nad klasą. Jakość materiału czuć w palcach do wykonania też nie ma gdzie się doczepić. Po zakupie tego pudełka, zakupiłem  podajniki Hybryd i dwa piórniki




Kolejne miłe zaskoczenie - nic do zarzucenia.
Kolejnym moim zakupem na pewno będzie, będą podpórki pod wędki również od Guru





Mam zamiar jeszcze coś od nich kupić np. Buty
Ale czy zakupił bym wędki od nich - nawet jak by je produkowali?? nie wiem, nie mam pojęcia, ale napewno nie kupił bym w ciemno ponieważ to Guru
Mam sprzęt Preston, Drenan, Okuma, Shimano, Korum Dam itp.

Póki co to jestem najbardziej nie zadowolony z Firm

1 Preston
a) Słabe przypony- naciągają się kręcą i zrywają czasem pod, prawie zerowym obciążeniem
b) czytaj zdjęcia
c) Fajki -  mają luzy, co pogarsza stabilność.
d) piórniki na przypony.  Nie określę tego >:O za te pieniądze powinny same przypony wiązać
e) opaski na wędki grube, sztywne :facepalm: ale za to chyba 4 w komplecie- o ile mnie pamięć nie myli
f) pudełka na zanęty przynęty- zgrabne, ale za to nie szczelne wieczka :(
Podajniki od Prestona mogę uznać na plus :thumbup:
Więcej sprzętu prestona nie mam - ups Proca do białych ale to też na plus.
Gdybym miał Pewnie by się i znalazło więcej za i przeciw tej marki. A czego więcej tego nie wiem.

2 Drennan
a) słabej jakości materiały użyte do produkcji odzieży ( dres, czapka ) Po jednym praniu zmieniły lekko kolor, wyblakły, i jak by materiał stracił na jakości.
b) okulary polaryzujące - jak by na odpuście kupione. Z kosza z zabawkami wyciągnięte Za 25 jurków mam dużo dużo lepsze na pierwszy rzut oka

Na plus z całą moją świadomością i przekonaniem to wędki- e tam plus na zajebi.... PLUS
Pudełka na zanęty i przynęty :thumbup:
Krętliki i inna biżuteria OK

Korum - :thumbup: :thumbup: Biżuteria, Fajki, Pudełeczka i różne drobiazgi.

Shimano - Kołowrotki tu bez zmiany :thumbup: :thumbup: :thumbup:
Wędki Posiadam spinning Który mi kolega doradził ;) :thumbup: :thumbup:

Było by wymieniać a wymieniać
Ale to tylko moje subiektywne odczucie, i upodobania- każdy ma inne

np.Pojęcie - piękne jest względne. Jednemu podobają się brunetki, a drugiemu blondynki

edit: Zapomniałem Podbieraki (kosze) posiadam Drennana



Preston



Przeglądałem oferty obu producentów i z tego co widzę, to Drennan też robi podbierak o tak drobnych i gumowanych oczkach- chyba :D
Ale zastosowanie odlewanego aluminium przez Drennana. Kładzie na łopatki nitowane podbieraki Prestona. Które są mało wytrzymałe w porównaniu z "mamutami" od Drennana.

Offline pio19681

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 095
  • Reputacja: 42
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: KIELCE
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Ciekawe oferty wędkarskie
« Odpowiedź #1141 dnia: 08.10.2016, 20:30 »
No nieciekawie to wygląda... Moja torba jest z czerwonym napisem (starszy model). Trochę towaru już przeniosła. Czasami jak ją podnosiłem za pasek na ramię to zamykałem oczy. Natomiast pudełka wymieniłem na Guru po tym, jak z innych wszystko uciekało. Środek nocy, a ja zamiast na ryby to zbieram robale z podłogi... ;D Są super szczelne, pokrywki z miękkiego dobrze dolegającego tworzywa.
"Dopóki nie było internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów..."
S. Lem.

Offline Klopotek

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 224
  • Reputacja: 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Hoek van Holland / Słupsk
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Ciekawe oferty wędkarskie
« Odpowiedź #1142 dnia: 08.10.2016, 21:19 »
http://visdeal.nl
Polecam zaglądać; czasami są perełki.
Pozdrawiam
Łukasz

Offline skowron.krystian

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 760
  • Reputacja: 133
  • Płeć: Mężczyzna
  • Praca jest dobra dla tych, co nie umieją wędkować
  • Lokalizacja: Holandia 'ZH'
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Ciekawe oferty wędkarskie
« Odpowiedź #1143 dnia: 08.10.2016, 22:16 »
A ja doleje oliwy ;)

Nie wszystko złoto co się świeci





Dla tego Ja nie wierzę ślepo jednej firmie- Różne Firmy produkują różne sprzęty z klasą jak i buble.

Co do kołowrotków- od dłuższego czasu zaufałem Shimano.
Przeszedłem od DAMów, Zebko (nie pamietam dokładnie nazwy), Okumy i inne non name,- nie wspomnę o Dragonie- którego nikomu bym nie polecił (ale to Lata 90) uraz pozostał i zdania nie potrafię zmienić.

Kupuję sprzęt raczej polecany przez użytkowników. Nie kupuję sprzętu bo firma i kupuję wszystko od niej. mimo serwisów i innych bajerów. Kupuję tak aby nie latać z reklamacjami bo szkoda mi na to czasu ( choć takowe i w shimano się zdarzają )
Po za tym- dużą wagę przywiązuje do wyglądu.
Np Ostatnio zakupiłem pudełko na przypony od GURU



Biorąc je do ręki już poczułem że to klasa nad klasą. Jakość materiału czuć w palcach do wykonania też nie ma gdzie się doczepić. Po zakupie tego pudełka, zakupiłem  podajniki Hybryd i dwa piórniki




Kolejne miłe zaskoczenie - nic do zarzucenia.
Kolejnym moim zakupem na pewno będzie, będą podpórki pod wędki również od Guru





Mam zamiar jeszcze coś od nich kupić np. Buty
Ale czy zakupił bym wędki od nich - nawet jak by je produkowali?? nie wiem, nie mam pojęcia, ale napewno nie kupił bym w ciemno ponieważ to Guru
Mam sprzęt Preston, Drenan, Okuma, Shimano, Korum Dam itp.

Póki co to jestem najbardziej nie zadowolony z Firm

1 Preston
a) Słabe przypony- naciągają się kręcą i zrywają czasem pod, prawie zerowym obciążeniem
b) czytaj zdjęcia
c) Fajki -  mają luzy, co pogarsza stabilność.
d) piórniki na przypony.  Nie określę tego >:O za te pieniądze powinny same przypony wiązać
e) opaski na wędki grube, sztywne :facepalm: ale za to chyba 4 w komplecie- o ile mnie pamięć nie myli
f) pudełka na zanęty przynęty- zgrabne, ale za to nie szczelne wieczka :(
Podajniki od Prestona mogę uznać na plus
Więcej sprzętu prestona nie mam - ups Proca do białych ale to też na plus.
Gdybym miał Pewnie by się i znalazło więcej za i przeciw tej marki. A czego więcej tego nie wiem.

2 Drennan
a) słabej jakości materiały użyte do produkcji odzieży ( dres, czapka ) Po jednym praniu zmieniły lekko kolor, wyblakły, i jak by materiał stracił na jakości.
b) okulary polaryzujące - jak by na odpuście kupione. Z kosza z zabawkami wyciągnięte Za 25 jurków mam dużo dużo lepsze na pierwszy rzut oka

Na plus z całą moją świadomością i przekonaniem to wędki- e tam plus na zajebi.... PLUS
Pudełka na zanęty i przynęty
Krętliki i inna biżuteria OK

Korum - Biżuteria, Fajki, Pudełeczka i różne drobiazgi.

Shimano - Kołowrotki tu bez zmiany
Wędki Posiadam spinning Który mi kolega doradził ;)

Było by wymieniać a wymieniać
Ale to tylko moje subiektywne odczucie, i upodobania- każdy ma inne

np.Pojęcie - piękne jest względne. Jednemu podobają się brunetki, a drugiemu blondynki

edit: Zapomniałem Podbieraki (kosze) posiadam Drennana



Preston



Przeglądałem oferty obu producentów i z tego co widzę, to Drennan też robi podbierak o tak drobnych i gumowanych oczkach- chyba :D
Ale zastosowanie odlewanego aluminium przez Drennana. Kładzie na łopatki nitowane podbieraki Prestona. Które są mało wytrzymałe w porównaniu z "mamutami" od Drennana.
Czegoś tu nie rozumiem Mariusz.
W maju jak cię odwiedziłem nad wodą narzekałeś na haczyki Preston-a (mi też one nie podchodzą ze względu na swą delikatność).
Ostatnio czytając  'Jak i kiedy złapać Lina' odniosłem wrażenie że w poście #290 z 18.09 polecasz naszemu koledze z forum te przypony z Preston-a pisząc 'ja stosuje... takie'...
A tu teraz takie coś ...?!
Dam Ci radę - kop po paczce gotowców z każdej firmy dostępnej na rynku i zacznij łapać. Szybko znajdziesz faworyta, chodź i ten pewnie będzie miał swoje wady 
Ja tak zrobiłem i cały rok jestem na Drennan-ach - choć stwierdzam że opakowanie opakowaniu nie równe :/  ale cóż - jak się nie chce wiązać swoich :)

Uważam że w każdej firmie znajdzie się słabe punkty.
Drennan - koszyki do Method-y i ich dno
Guru - koszyk do Method-y 'hybride' - tą plastikową rurkę złamałem przy drugim nabijaniu (choć odlew niezniszczalny)
Preston - noga od brolly wkręcana do ziemi - mogła by być solidniejsza.
Korum - tele speed fit feeder arm złamałem przy trzecim użytkowaniu
Matrix - kosz podbieraka - wtopiona w plastik śruba
Itd. 

Jeden lubi Drennan-a, drugi Guru a trzeci lody Algidy (ola)

Tak jak to powiedział kolega wyżej - logo to wsparcie firmy i jej serwis, bo przecież nic nie trwa wiecznie ;)

Pozdrawiam

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Wracając z wyprawy, weź ze sobą zrobione zdjęcia, a pozostaw jedynie ślady stóp 😉

MrProper

  • Gość
Odp: Ciekawe oferty wędkarskie
« Odpowiedź #1144 dnia: 08.10.2016, 22:32 »
Krystian nie polecałem. Lecz przedstawiłem wzór których stosuje do spławika.
Chodziło koledze o przypon z włosem ;) podałem jako wzór

Co do przyponow prestona zdania nie zmieniłem. :D
Mam jeszcze pare paczek, które znikają w zaskakującym tempie, ponieważ wymieniam po każdej rybie a są zakładane bardziej pod drobnicę.
Na grubsza rybę, robię już swoje, mimo nerwów jakie mnie to kosztuje :P
Nie polecam po tygodniowym,albo jedno razowym użyciu. A na pewno nie ukrywam utrudnień, które dany produkt za sobą niesie, a co gorsza wad >:O  ;)

Offline PawelL

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 229
  • Reputacja: 143
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Kozienice
  • Ulubione metody: method feeder
Paweł.

Offline vanplesniak

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 729
  • Reputacja: 24
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Ciekawe oferty wędkarskie
« Odpowiedź #1146 dnia: 10.10.2016, 11:02 »
Nie wiem czy każdy taki rabat dostanie ale..
Z ciekawości wszedłem na stronkę gozdawy. Po chwili wyskoczył mi pop up z informacją że otrzymałem rabat 10% oraz jednorazowym kodem który przy zamówieniu należy podać.
W połączeniu z np ceną sonu 33zł/2kg MMM daje nam to te 3 zeta taniej czyli już 10 zł mniej płacimy za paczkę niż np w drapieżniku :)

Offline Deftones

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 713
  • Reputacja: 75
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Ciekawe oferty wędkarskie
« Odpowiedź #1147 dnia: 10.10.2016, 11:05 »
Ten kod w Gozdawie nieaktualny  >:O
Szukałem jednej rzecz i tylko oni mieli - wpisałem kod i lipa . Po kontakcie otrzymałem info, że to kod z września i już nie obowiązuje, a to, że sie wyświetla no to trudno.

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 337
  • Reputacja: 1968
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Ciekawe oferty wędkarskie
« Odpowiedź #1148 dnia: 10.10.2016, 11:06 »
Kapitalne :D
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline vanplesniak

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 729
  • Reputacja: 24
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Ciekawe oferty wędkarskie
« Odpowiedź #1149 dnia: 10.10.2016, 11:12 »
Ten kod w Gozdawie nieaktualny  >:O
Szukałem jednej rzecz i tylko oni mieli - wpisałem kod i lipa . Po kontakcie otrzymałem info, że to kod z września i już nie obowiązuje, a to, że sie wyświetla no to trudno.

No to widzę niezłą reklamę sobie robią :thumbup:

Offline Deftones

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 713
  • Reputacja: 75
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Ciekawe oferty wędkarskie
« Odpowiedź #1150 dnia: 10.10.2016, 11:13 »
Kupuje tam tylko w ostateczności - właśnie przez takie kwiatki.

Offline vanplesniak

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 729
  • Reputacja: 24
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Ciekawe oferty wędkarskie
« Odpowiedź #1151 dnia: 10.10.2016, 11:20 »
No cóż.. Ja już byłem skłonny zrobić pierwszy zakup, ale stracili potencjalnego klienta.

Offline jean72

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 157
  • Reputacja: 50
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Śląsk
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: Ciekawe oferty wędkarskie
« Odpowiedź #1152 dnia: 10.10.2016, 11:28 »
Tak z ciekawości wszedłem zobaczyć co i jak i po jakimś czasie wskoczył mi kupon rabatowy "TRUST09"
Niestety nie działa, ale jest info że nieaktualny - może to błąd, może taka perfidia, nie wiem, ale nie ma co narzekać. Klienci sami zweryfikują.
Takie jest moje zdanie na ten temat i nikt nie musi się z nim zgadzać

Offline vanplesniak

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 729
  • Reputacja: 24
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Ciekawe oferty wędkarskie
« Odpowiedź #1153 dnia: 10.10.2016, 11:39 »
Tak z ciekawości wszedłem zobaczyć co i jak i po jakimś czasie wskoczył mi kupon rabatowy "TRUST09"
Niestety nie działa, ale jest info że nieaktualny - może to błąd, może taka perfidia, nie wiem, ale nie ma co narzekać. Klienci sami zweryfikują.

Gdzie wyświetla się info że nie działa? Przy składaniu zamówienia?

Offline Deftones

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 713
  • Reputacja: 75
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Ciekawe oferty wędkarskie
« Odpowiedź #1154 dnia: 10.10.2016, 11:40 »
Nigdzie nie ma info że kod nieaktualny - Wyskakuje tylko TRUST 09 wprowadź kod i uzyskaj rabat na 10 % . Ja rozumiem że można zapomnieć to usunąć, ale gdy kolejny Klient dzwoni w tej sprawie i nadal nic z tym nie robią, to dla mnie celowa robota. A takie zachowanie to czerwona kartka i jeden Klient mniej .

Info o nieaktualnym kodzie jest dopiero, gdy podsumowanie zamówienia robimy czyli na końcu.