Autor Wątek: (S) Sygnalizator FOX NTXr + walizka z setu 3+1  (Przeczytany 1412 razy)

Offline hobby

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 949
  • Reputacja: 185
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Zamość
  • Ulubione metody: method feeder
(S) Sygnalizator FOX NTXr + walizka z setu 3+1
« dnia: 20.01.2019, 19:38 »
(S) Sygnalizator FOX NTXr + walizka z setu 3+1



Sprzedam sygnalizator Fox Micron NTXr  1 szt. Otrzymałem SET 3 szt. Używam dwóch czasami na zasiadkach, ten trzeci jako rezerwa nie ma sensu trzymać na zapas, poprzednie FOX-y działały bez zarzutu przez kilka ładnych lat bez żadnych problemów i sądzę ze te również wytrzymają lata.
Sygnalizator sprzedam w pakiecie z oryginalnym etui (walizką), która na rynku chodzi po ok 30-50 funtów (nie wiem czemu taka cena, ale tak jest).  Sam wożę sygnalizatory w pokrowcu razem z Buzz  barami, tak ze z walizeczki nie korzystam. Można ją wykorzystać i przystosować do pozostałej galanterii elektronicznej, wskaźników brań itp. Zestaw został zarejestrowałem na stronie Foxa i gwarancja została przedłużona do 5 lat.
Sprzedawany sygnalizator nie był używany, sprawdzony tylko czy działa. I od roku spoczywa w pokrowcu.
Posiada bardzo wygodną funkcję: zakładając oryginalny pokrowiec na sygnalizator po zakończeniu wędkowania, wyłącza się jednocześnie zasilanie, tym samym oszczędza się baterie . A sami wiecie jak często zapomina się o tym i sygnałki sobie „drzemią” na bateriach.
Za komplet sygnalizator + etui (walizka) 950zł + koszt przesyłki (chyba, że ktoś ma podpisaną umowę z kurierem i przyśle kuriera po odbiór.
Zamieszczam kilka zdjęć, jak wygląda całość:



OPIS PRODUCENTA:
Wielokrotnie nagradzany sygnalizator Micron NTXr współpracuje z centralka NTX i stanowi najwyższy standard w dziedzinie elektronicznej sygnalizacji brań. Oferuje całkowicie nieporównywalne walory użytkowe. Zawiera mnóstwo innowacyjnych funkcji, w tym unikalny system D-Tec Sensing System (DTSS), który pozwolił na wyeliminowanie kontraktorów stosowanych w innych sygnalizatorach. Sygnalizator cechuje się także precyzyjna regulacja głośności, tonu i czułości, mocno wydłużonym czasem żywotności baterii, wielokolorowymi diodami LED z systemem Colour-Sync oraz dużym zasięgiem.
CECHY
• Rolka Tru-Run zapewnia bardzo dokładne sygnalizowanie brań
• D-Tec Sensing System (DTSS) zapewnia wytrzymałość
• Redukcja fałszywych brań
• Odróżnienie brań do brzegu
• Wielokolorowa dioda LED (możliwość dostosowania diody do koloru swingera, hangera itp
• Wysokiej jakości głośnik stożkowy
• Regulacja głośności z trybem cichym
• Regulacja tonu
• Inteligentna regulacja czułości
• Gniazdo wyjścia napięcia
• Wewnętrzny test zasięgu
• Współpraca z centralka NTX
• Automatyczne podświetlenie nocne
• Zasilane przez 2 baterie AA
• W zestawie twardy futerał NTXr PRESENTATION SETS Zestawy sygnalizatorów NTXr dostępne są w wersjach na 3 i 4 wędki i zawierają wszystko, co jest potrzebne do zbudowania pełnego zestawu sygnalizatorów z najwyższej półki.
Całość zapakowana w ekskluzywny futerał ochronny w celu bezpiecznego przenoszenia.


























...Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić, nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem...
Jurek