Autor Wątek: Feeder Maniak - dyskusje ogólne  (Przeczytany 33462 razy)

Offline Martinus

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 622
  • Reputacja: 108
  • Ulubione metody: method feeder
Feeder Maniak - dyskusje ogólne
« dnia: 23.09.2017, 19:17 »
Z całym szacunkiem, ale jedziecie z reklamą Guru ;D
Z poważaniem Marcin

Offline bibosz

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 521
  • Reputacja: 68
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gryfino
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Feeder Maniak - dyskusje ogólne
« Odpowiedź #1 dnia: 23.09.2017, 19:19 »
Z całym szacunkiem , ale jedziecie z reklamą Guru ;D

Zapewniam Cię Marcin, że nie mamy podpisanej umowy z Guru ;D Ale jeżeli byłaby taka okazja to bardzo chętnie, może ktoś ma wtyki? :) Po prostu tło się ładniej prezentuje niż zwykły stół czy kartka białego papieru :)
Pozdrawiam - Robert


Feeder Maniak
https://www.facebook.com/FeederManiak/

Offline daniello2010

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 202
  • Reputacja: 17
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Feeder Maniak - dyskusje ogólne
« Odpowiedź #2 dnia: 23.09.2017, 19:27 »
Nic nie poradzimy że stawiamy na jakość którą akurat GURU ma na bardzo wysokim poziomieI to nie jest reklama. To chyba muszę zacząć łowić na sprzęt No Name bo każdego można podejrzewać o reklamę jeśli używa sprzętu w większości jednej marki na to wychodzi

Pozdrawiam, Daniel.


Feeder Maniak
https://www.facebook.com/FeederManiak/


Offline Bartek.B

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 440
  • Reputacja: 451
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Stargard
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Feeder Maniak - dyskusje ogólne
« Odpowiedź #3 dnia: 23.09.2017, 19:34 »
Z całym szacunkiem , ale jedziecie z reklamą Guru ;D

Martinus jesteśmy w tej wspaniałej sytuacji, że robimy co chcemy i jak chcemy. I powiem więcej za swoje :)
Ale Martinus dziękujemy za uznanie jak myślisz, że takie fajne tutoriale, aż nam Guru za to hajs płaci :)

Offline daniello2010

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 202
  • Reputacja: 17
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Feeder Maniak - dyskusje ogólne
« Odpowiedź #4 dnia: 23.09.2017, 19:51 »
Bartek przecież za darmo bym nie reklamował 8) 8) 8) 8) 8) :P :P

Online mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 050
  • Reputacja: 889
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Feeder Maniak - dyskusje ogólne
« Odpowiedź #5 dnia: 23.09.2017, 20:16 »
Panowie z teamu.
Śledze waszego fejsa od dłuższego czasu.....
Do jakich wnioskow doszłem... jak by nie sig to co byscie pokazywali....
Sprzet zywcem skopiowany z opisow forum sig , przynety , zanety , sposob wedkowania..... etc.... wszystko odtworcze ....
Opakowane w kolorowe fotki.... etc...
Zaproponujcie cos nowego ..... dla mnie to juz bylo...
Popatrzcie na naszych liderow z forum team pod przywodctwem chopakow Marcina , Krzysztofa czysty profesjonalizm.
Maciek

Offline daniello2010

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 202
  • Reputacja: 17
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Feeder Maniak - dyskusje ogólne
« Odpowiedź #6 dnia: 23.09.2017, 20:24 »
Mówisz wszystko skopiowane z SiG?:) No to widać kolega ma jakieś dłuższe omamy albo to tylko chwilowe:) Jeśli chcesz jestem w stanie zrobić ci opis całego mojego sprzętu i pokażesz mi gdzie tu jest żywcem skopiowany z opisów SiG:) Także jeśli kolega chce zapraszam na priv a z miłą chęcią specjalnie dla ciebie przygotuje długą listę wszystkiego co jest z SiG skopiowane:)A kilka godzin mi to zajmie na pewno:)I szacun za obserwowanie nas na FB od dłuższego czasu no bo przecież to całe 3 tygodnie:D Pozdrawiam:)

Online mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 050
  • Reputacja: 889
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Feeder Maniak - dyskusje ogólne
« Odpowiedź #7 dnia: 23.09.2017, 20:28 »
Mówisz wszystko skopiowane z SiG?:) No to widać kolega ma jakieś dłuższe omamy albo to tylko chwilowe:)
Wskaz 5 rozwiazan serwowanych przez was.... wymyslonych i kreowanyc rozwiazan przynetowo -zestawowych ....nie w znalezionych w necie przez was i propagowanych przez was..... tylko waszych.
Maciek

Offline bibosz

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 521
  • Reputacja: 68
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gryfino
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Feeder Maniak - dyskusje ogólne
« Odpowiedź #8 dnia: 23.09.2017, 20:33 »
Do jakich wnioskow doszłem... jak by nie sig to co byscie pokazywali....
Myślę, że większość tematów związanych z wędkarstwem feederowym była w jakimś stopniu poruszana na SiG.

Sprzet zywcem skopiowany z opisow forum sig , przynety , zanety , sposob wedkowania..... etc.... wszystko odtworcze ....
Tutaj nie bardzo wiem co Ci mogę Maciek odpisać. Uważasz, że na siłę powinniśmy szukać wędek, kołowrotków i innego sprzętu, tylko takich, których broń boże nikt nie używa na SiG?

Opakowane w kolorowe fotki.... etc...
Takie ma być, ma docierać do wędkarzy, którzy jeszcze się z tym nie spotkali, podane w przystępnej formie, miłej dla oka.

Zaproponujcie cos nowego ..... dla mnie to juz bylo...
Przyjdzie i na to czas. Na razie mamy 3 tygodnie pracy za sobą.

Popatrzcie na naszych liderow z forum team pod przywodctwem chopakow Marcina , Krzysztofa czysty profesjonalizm.
Chłopaków z Feeder Fans obserwuję od samego początku. Robią kawał dobrej roboty. Może i nam kiedyś przyjdzie przestawić się na łowienie zawodnicze, ale do tego pewnie jeszcze długa droga.

Wydaje mi się, że nie bardzo zrozumiałeś idei naszego projektu, ale jak każdą krytykę przyjmuję i będę wyciągał z niej wnioski.
Pozdrawiam - Robert


Feeder Maniak
https://www.facebook.com/FeederManiak/

Offline daniello2010

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 202
  • Reputacja: 17
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Feeder Maniak - dyskusje ogólne
« Odpowiedź #9 dnia: 23.09.2017, 20:35 »
Właśnie takie osoby jak kolega powyżej dają nam konkretnego kopa do tego by robić to co robimy:D I cieszę się że jest ktoś kto tak się nami interesuję za co mogę tylko podziękować w imieniu całej ekipy:D Wiec zapraszam jeśli kolega chce nawet obejrzeć mój skopiowany sprzęt z SiG może i kolega coś dla siebie znajdzie:) Pozdrawiam serdecznie:)

Offline Bartek.B

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 440
  • Reputacja: 451
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Stargard
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Feeder Maniak - dyskusje ogólne
« Odpowiedź #10 dnia: 23.09.2017, 20:37 »
Mówisz wszystko skopiowane z SiG?:) No to widać kolega ma jakieś dłuższe omamy albo to tylko chwilowe:)
Wskaz 5 rozwiazan serwowanych przez was.... wymyslonych i kreowanyc rozwiazan przynetowo -zestawowych ....nie w znalezionych w necie przez was i propagowanych przez was..... tylko waszych.
Maciek naprawdę nie ma sensu się przepychać :) Oczywistym jest, że zarówno my jak i inni czerpiemy wiedzę z forum SiG i tego nie ukrywamy. To co dla większości wędkarzy na SiG jest oczywiste jak to , że słońce świeci dla innych nad wodą to już magia. Dla nich są własnie takie tutoriale.  Dla takiego fachowca są błahe, ale uwierz mi, że takich specjalistów jak Ty to jest może promil w tym kraju. Daj nam trochę czasu a zobaczysz jakieś ciekawostki. Strona na FB istnieje dopiero niecałe 3 tygodnie i przygotować materiał, zrobić tutoriale jest niezmiernie ciężko. Oczywiście mam tu na myśli estetykę i jakiś poziom merytoryczny. Tak, więc Maćku na pewno w jakiś miły sposób Cię zaskoczymy a na pewno będziemy podglądać Twoje dokonania, bo jest się od kogo uczyć :)

Online mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 050
  • Reputacja: 889
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Feeder Maniak - dyskusje ogólne
« Odpowiedź #11 dnia: 23.09.2017, 20:44 »
Do jakich wnioskow doszłem... jak by nie sig to co byscie pokazywali....
Myślę, że większość tematów związanych z wędkarstwem feederowym była w jakimś stopniu poruszana na SiG.

Sprzet zywcem skopiowany z opisow forum sig , przynety , zanety , sposob wedkowania..... etc.... wszystko odtworcze ....
Tutaj nie bardzo wiem co Ci mogę Maciek odpisać. Uważasz, że na siłę powinniśmy szukać wędek, kołowrotków i innego sprzętu, tylko takich, których broń boże nikt nie używa na SiG?

Opakowane w kolorowe fotki.... etc...
Takie ma być, ma docierać do wędkarzy, którzy jeszcze się z tym nie spotkali, podane w przystępnej formie, miłej dla oka.

Zaproponujcie cos nowego ..... dla mnie to juz bylo...
Przyjdzie i na to czas. Na razie mamy 3 tygodnie pracy za sobą.

Popatrzcie na naszych liderow z forum team pod przywodctwem chopakow Marcina , Krzysztofa czysty profesjonalizm.
Chłopaków z Feeder Fans obserwuję od samego początku. Robią kawał dobrej roboty. Może i nam kiedyś przyjdzie przestawić się na łowienie zawodnicze, ale do tego pewnie jeszcze długa droga.

Wydaje mi się, że nie bardzo zrozumiałeś idei naszego projektu, ale jak każdą krytykę przyjmuję i będę wyciągał z niej wnioski.

Bardzo dziękuję za odpowiedź ode mnie leci :thumbup:
Lubię szczerość i doceniam waszą robotę.
Na nowinki czekam !
A do kolegi  Daniello polecam snicersa..... i więcej profesjonalizmu jako osoba chcące zrobić karierę Social media....
Maciek

Online mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 050
  • Reputacja: 889
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Feeder Maniak - dyskusje ogólne
« Odpowiedź #12 dnia: 23.09.2017, 20:45 »
Mówisz wszystko skopiowane z SiG?:) No to widać kolega ma jakieś dłuższe omamy albo to tylko chwilowe:)
Wskaz 5 rozwiazan serwowanych przez was.... wymyslonych i kreowanyc rozwiazan przynetowo -zestawowych ....nie w znalezionych w necie przez was i propagowanych przez was..... tylko waszych.
Maciek naprawdę nie ma sensu się przepychać :) Oczywistym jest, że zarówno my jak i inni czerpiemy wiedzę z forum SiG i tego nie ukrywamy. To co dla większości wędkarzy na SiG jest oczywiste jak to , że słońce świeci dla innych nad wodą to już magia. Dla nich są własnie takie tutoriale.  Dla takiego fachowca są błahe, ale uwierz mi, że takich specjalistów jak Ty to jest może promil w tym kraju. Daj nam trochę czasu a zobaczysz jakieś ciekawostki. Strona na FB istnieje dopiero niecałe 3 tygodnie i przygotować materiał, zrobić tutoriale jest niezmiernie ciężko. Oczywiście mam tu na myśli estetykę i jakiś poziom merytoryczny. Tak, więc Maćku na pewno w jakiś miły sposób Cię zaskoczymy a na pewno będziemy podglądać Twoje dokonania, bo jest się od kogo uczyć :)
:thumbup:
Stary ja łowić nie umiem.
Maciek

Offline Bartek.B

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 440
  • Reputacja: 451
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Stargard
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Feeder Maniak - dyskusje ogólne
« Odpowiedź #13 dnia: 23.09.2017, 20:47 »
Maciek to zupełnie jak ja :)

Offline daniello2010

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 202
  • Reputacja: 17
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Feeder Maniak - dyskusje ogólne
« Odpowiedź #14 dnia: 23.09.2017, 20:47 »
O to jest nas 4 już :D :D