Autor Wątek: Zmiana nicka  (Przeczytany 15151 razy)

Offline FilipJann

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 367
  • Reputacja: 191
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wielkopolska
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Zmiana nicka
« Odpowiedź #30 dnia: 18.11.2015, 22:38 »
To ja mam takie pytanie, kim był wcześniej użytkownik "Shimano"? Nie daje mi to spokoju... :-X
Have fun.
Do what makes you happy.
And, ignore anyone who says you fish too much.
Life is too short to listen to those who don't respect your passion.

Filip! :)

Offline Shiemano

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 286
  • Reputacja: 121
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Zmiana nicka
« Odpowiedź #31 dnia: 18.11.2015, 22:39 »
No to Ci odpowiem Filip

Shiemano

Offline Mateo

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 832
  • Reputacja: 976
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
    • Spławik i Grunt
  • Lokalizacja: Śląsk
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Zmiana nicka
« Odpowiedź #32 dnia: 18.11.2015, 23:26 »
Sławku, czy planujesz już na stałe zostać przy tej nowej nazwie?
Jeśli tak, to mogę zmienić wszystkie wystąpienia Twojej poprzedniej nazwy na nową.
Wklej sobie w wyszukiwarkę na forum frazę SławekJ i zobacz ile tych wystąpień się ukaże.
Mogę to wszystko zmienić z poziomu bazy danych.

Pozdrawiam
Mateusz

Offline MarioG

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 126
  • Reputacja: 312
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Prawie pod Warszawą
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Zmiana nicka
« Odpowiedź #33 dnia: 19.11.2015, 00:33 »
A moze by jednak nie zmieniac za czesto nickow a tylko w jakis szczegolnych przypadkach. Czlowiek sie przyzwyczaja.

Mario
Mazovia Fishing Team

Offline Mateo

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 832
  • Reputacja: 976
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
    • Spławik i Grunt
  • Lokalizacja: Śląsk
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Zmiana nicka
« Odpowiedź #34 dnia: 19.11.2015, 00:37 »
No właśnie też bym za ty optował.
Pozdrawiam
Mateusz

Offline Shiemano

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 286
  • Reputacja: 121
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Zmiana nicka
« Odpowiedź #35 dnia: 19.11.2015, 14:49 »
Mateo nic nie poprawiaj, niech zostanie tak jak jest i tak masz dużo pracy na forum.

Z drugiej strony skoro można zmieniać sobie samemu nick, to czemu nie zmienić sobie jak ktoś chce.

Może lepiej by było, jak ktoś chce zmienić z jakiejś przyczyny swój nick, to powinien się skontaktować z administratorem forum i tylko administrator miał by taką możliwość zmienić nick. Chyba idzie to ustawić w ustawieniach albo zablokować zmianę nicka przez użytkownika forum.

Offline Mateo

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 832
  • Reputacja: 976
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
    • Spławik i Grunt
  • Lokalizacja: Śląsk
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Zmiana nicka
« Odpowiedź #36 dnia: 19.11.2015, 19:38 »
Patrzyłem właśnie, a w ustawieniach nie ma możliwości wyłączenia tej opcji. Użytkownicy mogą zmieniać zarówno nazwę wyświetlaną, jak i nazwę użytkownika (login).
Swoją drogą opcja powinna być bardziej dopracowana, żeby zmieniała też nazwę w cytowaniach.
Jak będę miał wolną chwilę, to uporządkuję również Tobie, żeby z wiadomości zniknęła stara nazwa i została zastąpiona nową. Zapiszę sobie to w notesie. Póki co mamy tu jeszcze trochę rzeczy do zrobienia po tej przeprowadzce na nowy serwer i dziś o 21:00 będziemy z Lucjanem i Bartoszem rozmawiać na te tematy.
Pozdrawiam
Mateusz

Offline Shiemano

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 286
  • Reputacja: 121
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Zmiana nicka
« Odpowiedź #37 dnia: 19.11.2015, 19:48 »
Mateo zostawie sobie takie Shiemano, żeby nie było że raklamuję może firmę Shimano i to jeszcze za darmo. ;)

Pozdro

Offline Mateo

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 832
  • Reputacja: 976
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
    • Spławik i Grunt
  • Lokalizacja: Śląsk
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Zmiana nicka
« Odpowiedź #38 dnia: 19.11.2015, 19:50 »
OK :) :thumbup:
Pozdrawiam
Mateusz

Offline Arunio

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 892
  • Reputacja: 521
  • Płeć: Mężczyzna
  • Życie jest krótkie, a łowić się chce!
    • Galeria
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Zmiana nicka
« Odpowiedź #39 dnia: 19.11.2015, 20:22 »
Mateo nic nie poprawiaj, niech zostanie tak jak jest i tak masz dużo pracy na forum.

Z drugiej strony skoro można zmieniać sobie samemu nick, to czemu nie zmienić sobie jak ktoś chce.

Może lepiej by było, jak ktoś chce zmienić z jakiejś przyczyny swój nick, to powinien się skontaktować z administratorem forum i tylko administrator miał by taką możliwość zmienić nick. Chyba idzie to ustawić w ustawieniach albo zablokować zmianę nicka przez użytkownika forum.
Z całym szacunkiem do naszych Adminów. Ale mój profil to ja. Co ma tu Moderator do decydowania?
Arek

Offline Kereloth

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 955
  • Reputacja: 88
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Brodnica
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Zmiana nicka
« Odpowiedź #40 dnia: 19.11.2015, 20:26 »
Mateo nic nie poprawiaj, niech zostanie tak jak jest i tak masz dużo pracy na forum.

Z drugiej strony skoro można zmieniać sobie samemu nick, to czemu nie zmienić sobie jak ktoś chce.

Może lepiej by było, jak ktoś chce zmienić z jakiejś przyczyny swój nick, to powinien się skontaktować z administratorem forum i tylko administrator miał by taką możliwość zmienić nick. Chyba idzie to ustawić w ustawieniach albo zablokować zmianę nicka przez użytkownika forum.
Z całym szacunkiem do naszych Adminów. Ale mój profil to ja. Co ma tu Moderator do decydowania?

Ano wyobraź sobie sytuacje, że co powiedzmy miesiąc 5-10 użytkowników wpada na pomysł zmiany nicku na forum. Niezły bajzel....



Offline Arunio

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 892
  • Reputacja: 521
  • Płeć: Mężczyzna
  • Życie jest krótkie, a łowić się chce!
    • Galeria
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Zmiana nicka
« Odpowiedź #41 dnia: 19.11.2015, 20:28 »
Szanuję twój punkt widzenia. Ale jeszcze na żadnym forum nie spotkałem się by komuś tego zakazano.Zawsze reszta może zignorować takiego usera.
Arek

Offline Kereloth

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 955
  • Reputacja: 88
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Brodnica
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Zmiana nicka
« Odpowiedź #42 dnia: 19.11.2015, 20:44 »
Arku moje doświadczenia z forami - głównie nie wędkarskimi - są troszeczkę inne. Aby zmienić nick trzeba było pisać wiadomość do moda/admina. Nie przypominam sobie aby takie prośby były odrzucane. Jednak były pewne ograniczenia ilościowe( powiedzmy pula 3 zmian do wykorzystania) lub czasowe(zmiana możliwa co 3 lub 6 miesięcy). Pozwalało to utrzymać porządek a przynajmniej tak mi się wydaje. Dodam, że zgadzam się z Tobą co do prywatności swojego profilu, oczywiście w granicach regulaminu forum.

PS. Spławik i Grunt to moje pierwsze forum o tematyce wędkarskiej, ma się tego farta ,co nie?? 8)

Offline Arunio

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 892
  • Reputacja: 521
  • Płeć: Mężczyzna
  • Życie jest krótkie, a łowić się chce!
    • Galeria
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Zmiana nicka
« Odpowiedź #43 dnia: 19.11.2015, 20:51 »
PS. Spławik i Grunt to moje pierwsze forum o tematyce wędkarskiej, ma się tego farta ,co nie?? 8)
Trafiłeś bez pudła!! :bravo: ;) Sporo racji. Ja żeby było jasne? Wg. nie rozumiem po co ten nick zmieniać. No ale może to komuś potrzebne. ???
Arek

Offline Shiemano

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 286
  • Reputacja: 121
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Zmiana nicka
« Odpowiedź #44 dnia: 19.11.2015, 20:52 »
Mateo nic nie poprawiaj, niech zostanie tak jak jest i tak masz dużo pracy na forum.

Z drugiej strony skoro można zmieniać sobie samemu nick, to czemu nie zmienić sobie jak ktoś chce.

Może lepiej by było, jak ktoś chce zmienić z jakiejś przyczyny swój nick, to powinien się skontaktować z administratorem forum i tylko administrator miał by taką możliwość zmienić nick. Chyba idzie to ustawić w ustawieniach albo zablokować zmianę nicka przez użytkownika forum.
Z całym szacunkiem do naszych Adminów. Ale mój profil to ja. Co ma tu Moderator do decydowania?

To jest chyba jedyne forum co można sobie zmieniać nick, na jb.pl chyba tylko 3 razy. Czy są inne fora z taką możliwością to nie wiem.
Ale mogę sprawdzić na paru innych czy istnieje taka możliwość, w co wątpię.