Autor Wątek: Ignorowanie działów  (Przeczytany 3437 razy)

Offline vanplesniak

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 729
  • Reputacja: 24
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Ignorowanie działów
« dnia: 03.11.2017, 09:55 »
Jest możliwość blokowania jakiegoś wątku czy działu? By mi się wiecznie nie pojawiały w nieprzeczytanych...



Edycja administratora:
Wątek wydzielony z innego tematu.

Offline fishunter1990

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 322
  • Reputacja: 790
  • Płeć: Mężczyzna
  • Przystawka i Laying-on Gruntówka z alarmem
  • Lokalizacja: 56-Trzysta DMI
Odp: Ignorowanie działów
« Odpowiedź #1 dnia: 03.11.2017, 10:08 »
Jest możliwość blokowania jakiegoś wątku, czy działu? By mi sie wiecznie nie pojawiały w nieprzeczytanych..
Też mam ten problem od dłuższego czasu. Niestety żadne sposoby nie pomogły  >:O :-\.
Wolę łowić niż łapać...🎣🍺😉

Offline vanplesniak

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 729
  • Reputacja: 24
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Ignorowanie działów
« Odpowiedź #2 dnia: 03.11.2017, 10:38 »
Jest możliwość blokowania jakiegoś wątku, czy działu? By mi sie wiecznie nie pojawiały w nieprzeczytanych..
Też mam ten problem od dłuższego czasu. Niestety żadne sposoby nie pomogły  >:O :-\.

Już nie mogę patrzeć, z całym szacunkiem dla piszących, na kolejne wątki z wierszami...

Offline Tench_fan

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 889
  • Reputacja: 472
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: Ignorowanie działów
« Odpowiedź #3 dnia: 03.11.2017, 11:08 »
Jest możliwość blokowania jakiegoś wątku, czy działu? By mi sie wiecznie nie pojawiały w nieprzeczytanych..
Też mam ten problem od dłuższego czasu. Niestety żadne sposoby nie pomogły  >:O :-\.

Już nie mogę patrzeć, z całym szacunkiem dla piszących, na kolejne wątki z wierszami...

Cóż tu innej rady nie ma. Nie czytać.
Umiejscowienie wątku - kącik literacki wskazuje na jego charakter.
Dopóki nie otrzymam informacji od administracji, że sobie tego nie życzą, to swoje grafomańskie utworki umieszczam.

Ale żeby nie obrzydzać Ci życia wstawię zaraz jeszcze jeden, no bo skoro powstał niech już będzie.
Więcej nie będę zatruwał wam spokoju.

Pozdrawiam również z szacunkiem.
Radek

Wędkarstwo - namiastka szczęścia gdy życie nie rozpieszcza.

Offline zbyszek321

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 908
  • Reputacja: 185
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Drawsko Pomorskie
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Ignorowanie działów
« Odpowiedź #4 dnia: 03.11.2017, 11:20 »
Jest możliwość blokowania jakiegoś wątku, czy działu? By mi sie wiecznie nie pojawiały w nieprzeczytanych..
Też mam ten problem od dłuższego czasu. Niestety żadne sposoby nie pomogły  >:O :-\.

Już nie mogę patrzeć, z całym szacunkiem dla piszących, na kolejne wątki z wierszami...

Cóż tu innej rady nie ma. Nie czytać.
Umiejscowienie wątku - kącik literacki wskazuje na jego charakter.
Dopóki nie otrzymam informacji od administracji, że sobie tego nie życzą, to swoje grafomańskie utworki umieszczam.

Ale żeby nie obrzydzać Ci życia wstawię zaraz jeszcze jeden, no bo skoro powstał niech już będzie.
Więcej nie będę zatruwał wam spokoju.

Pozdrawiam również z szacunkiem.
Radek nie przejmuj się. Jak komuś się nie podoba, to niech nie czyta. Ja nie czytam polityki, bo się denerwuje :)
Zbyszek

Offline Arunio

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 892
  • Reputacja: 521
  • Płeć: Mężczyzna
  • Życie jest krótkie, a łowić się chce!
    • Galeria
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Ignorowanie działów
« Odpowiedź #5 dnia: 03.11.2017, 11:33 »
Radek, pisz sobie śmiało. Choć ja nie czytam, nie widzę nic złego by taki wątek był. Skoro można o Piłce jakimś KSW czy o polityce, to czemu ktoś ma sobie nie po rymować?
Arek

Offline vanplesniak

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 729
  • Reputacja: 24
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Ignorowanie działów
« Odpowiedź #6 dnia: 03.11.2017, 11:34 »
Jest możliwość blokowania jakiegoś wątku, czy działu? By mi sie wiecznie nie pojawiały w nieprzeczytanych..
Też mam ten problem od dłuższego czasu. Niestety żadne sposoby nie pomogły  >:O :-\.

Już nie mogę patrzeć, z całym szacunkiem dla piszących, na kolejne wątki z wierszami...

Cóż tu innej rady nie ma. Nie czytać.
Umiejscowienie wątku - kącik literacki wskazuje na jego charakter.
Dopóki nie otrzymam informacji od administracji, że sobie tego nie życzą, to swoje grafomańskie utworki umieszczam.

Ale żeby nie obrzydzać Ci życia wstawię zaraz jeszcze jeden, no bo skoro powstał niech już będzie.
Więcej nie będę zatruwał wam spokoju.

Pozdrawiam również z szacunkiem.

Jasne, nie mam problemu z tym że piszesz i jak piszesz, jest na to dział i tyle :) Po prostu czasem się mylę, bo nie przeczytam działu i wchodzę przez pomyłkę, dlatego psytałem o mozliwośc wyłączenia powiadmoień z niektórych działów :)

Offline Tench_fan

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 889
  • Reputacja: 472
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: Ignorowanie działów
« Odpowiedź #7 dnia: 03.11.2017, 11:49 »
Na ustawienia forum wpływu nie mam.

Rozumiem też, że z powodu brqku krytycznych opinii rozpanoszyłem się w tym dziale.
Interesować może to wąskie grono forumowiczów, dla reszty może być drażniące.
Tak dla jednych moje zabawy ze słowami i często słowne potyczki z Jurkiem, mogą wywołać ciepły uśmiech,
dla innych zaś uśmiech politowania.
Moje pisanie wynika często z takiego, a nie innego podejścia do świata.
Jak zaznaczyłem w innym wątku ( dotyczącym książek) jestem trochę niedzisiejszy, a to, czyli pisanie jest sposobem na radzenie
z życiowymi problemami, o których nie chcę publicznie pisać.

Ogromnie żałuję, że kącik literacki nie zawiera więcej wspaniałych opowiadań Druida, czy błyskotliwych tekstów Syborga.
To wielka strata dla forum, zwłaszcza dla tego działu.
Niestety poprzez swoją " płodność", która nie musi współgrać z jakością, zdominowałem ten dział, czyli kącik literacki.

Tak czy siak, duma czy nie, urażone ambicje czy nie, bo źle by to jednak o mnie mówiło :) ;) swych tekstów nie będę już umieszczał.
Odpoczniecie sobie ode mnie, jak mniemam z korzyścią.
Może ktoś inny zechce coś naskrobać i to prozą, co jest łatwiejsze i przyjemniejsze w odbiorze dla większości.
Radek

Wędkarstwo - namiastka szczęścia gdy życie nie rozpieszcza.

Offline e-MarioBros

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 899
  • Reputacja: 413
  • Lokalizacja: Jaworzno
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Ignorowanie działów
« Odpowiedź #8 dnia: 03.11.2017, 12:01 »
Jeśli chodzi o mnie:
1. czytam te działy forum, które mnie interesują
2. piszę tam gdzie wydaje mi się, że mam "coś" (cokolwiek) do napisania (powiedzenia)
3. szanuję wpisy innych, a szczególnie te gdzie ktoś pokazuje swoje (najczęściej) pozytywne emocje i "odsłania fragment swojego serca" ...
 :)
;)

Offline jurek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 435
  • Reputacja: 202
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: południowa wielkopolska
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Ignorowanie działów
« Odpowiedź #9 dnia: 03.11.2017, 12:03 »
Zaraz, Radku, spokojnie.
Dlaczego masz nie umieszczać swojej twórczości na forum w wydzielonym wątku ? Gdyby iść tym tokiem rozumowania, to ja poprosiłbym o zablokowanie wielu wątków, które mnie średnio interesują. Ale nawet mi to przez myśl nie przemknęło, żeby podnosić na forum tę kwestię. Skoro tu jestem to muszę się godzić
na różnorodność zainteresowań wśród kolegów, z którymi łączy mnie hobby. I robię to z przyjemnością, i bardzo mnie to cieszy, że wśród nas jest taka różnorodność dodatkowych fiołów :P Na tyle jestem czytaty, że potrafię odnalezć temat wątku, czy zauważyć taki, który mnie nie interesuje. Acha, staram się jak mogę unikać przelewania swoich frustracji i niepowodzeń i wylewać pomyje na kolegów z forum. Dawaj Radek !! Nie pękaj !!! GOGOGOGOGOGOGO :D

Ps. zaraz wymyślę stosowna rymowankę w stosownym wątku ;)

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 337
  • Reputacja: 1968
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Ignorowanie działów
« Odpowiedź #10 dnia: 03.11.2017, 12:03 »
Radku, myślę, że wiele osób tutaj ceni sobie Twoją twórczość. I jako autor nie powinieneś pozbawiać ich przyjemności obcowania z nią, bo komuś się ona nie podoba.

Gdyby każdy malarz, pisarz, poeta... podchodził tak do krytyki, nigdy więcej nie powstałoby już nic nowego. Bo zawsze znajdzie się ktoś, komu nie spodoba się największe dzieło sztuki. I zawsze znajdą się amatorzy kompletnego kiczu.

Jeśli ktoś nie chce czytać Twoich wierszy, po prostu tego nie robi.

Myślę, że Vanpleśniakowi nie o to chodziło, byś przestał pisać. Po prostu przydatna byłaby funkcja zaznaczania wątków, których nie chcemy śledzić.
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline s7

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9 623
  • Reputacja: 441
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Stolica Pyrlandii
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Ignorowanie działów
« Odpowiedź #11 dnia: 03.11.2017, 12:05 »
Radku, nikt Tobie nie zabrania. Jest wątek do tego utworzony i możesz tam wstawiać swoje wiersze i opowiadania. Mogą to robić i inni użytkownicy naszego forum.
Robert

Offline Tench_fan

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 889
  • Reputacja: 472
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: Ignorowanie działów
« Odpowiedź #12 dnia: 03.11.2017, 12:12 »
Coś tam napisałem.
Dużo tego było, może w tym rzecz, że za dużo.
Słowa opamiętania się przydadzą. Tak będzie lepiej.
Trochę pokory się przyda, mi z tego tytułu nie ubędzie.

Radek

Wędkarstwo - namiastka szczęścia gdy życie nie rozpieszcza.

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 050
  • Reputacja: 889
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Ignorowanie działów
« Odpowiedź #13 dnia: 03.11.2017, 12:19 »
Radku lubie czytac twoje i innych kolegow teksty.
To mila odmiana, jak komuś sie nie podoba niech nie czyta.....
Maciek

Offline vanplesniak

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 729
  • Reputacja: 24
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Ignorowanie działów
« Odpowiedź #14 dnia: 03.11.2017, 12:26 »
Radku, myślę, że wiele osób tutaj ceni sobie Twoją twórczość. I jako autor nie powinieneś pozbawiać ich przyjemności obcowania z nią, bo komuś się ona nie podoba.

Gdyby każdy malarz, pisarz, poeta... podchodził tak do krytyki, nigdy więcej nie powstałoby już nic nowego. Bo zawsze znajdzie się ktoś, komu nie spodoba się największe dzieło sztuki. I zawsze znajdą się amatorzy kompletnego kiczu.

Jeśli ktoś nie chce czytać Twoich wierszy, po prostu tego nie robi.

Myślę, że Vanpleśniakowi nie o to chodziło, byś przestał pisać. Po prostu przydatna byłaby funkcja zaznaczania wątków, których nie chcemy śledzić.

Dokładnie :) Nic mi do tego czy ktoś coś pisze czy nie pisze.. Nie czytam i tyle, chodzi mi o wyśietlanie :)