Autor Wątek: (S) Shimano Technium Fast 6 m; BeastMasters Monster 5 m; BeastMaster Commercial  (Przeczytany 1370 razy)

Offline Stan

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 085
  • Reputacja: 203
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Szprotawa
  • Ulubione metody: bolonka
Napaliłem się na bolonkę R18 jak nie przymierzając kolega Ryba z tego forum na tego swojego Adventusa :D . Zbieram na nią fundusze bo nie jest tania.Tylko i wyłącznie dlatego sprzedaje ww kije. Bądźcie dobrymi kolegami i pomóżcie zaliczyć mi tą boloneczkę od Tubertini. :D Obie wędki kupione niedawno. Łatwo to zweryfikować,bo nie omieszkałem się tym pochwalić na tym forum :D Są w bardzo dobrym stanie. Dokładny opis obu kijów można znaleźć bez trudu w internecie. W razie dodatkowych pytań,chętnie odpowiem. Cena jaka mnie interesuje to - Za Technium Fast 6 m - 600 zł.
BeastMasters Monster 5 m - 450 zł.

Offline Stan

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 085
  • Reputacja: 203
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Szprotawa
  • Ulubione metody: bolonka
Napaliłem się na bolonkę R18 jak nie przymierzając kolega Ryba z tego forum na tego swojego Adventusa :D . Zbieram na nią fundusze bo nie jest tania.Tylko i wyłącznie dlatego sprzedaje ww kije. Bądźcie dobrymi kolegami i pomóżcie zaliczyć mi tą boloneczkę od Tubertini. :D Wszystkie wędki z wyjątkiem match-a kupione niedawno. Łatwo to zweryfikować,bo nie omieszkałem się tym pochwalić na tym forum :D Są w bardzo dobrym stanie. Dokładny opis wszystkich kijów można znaleźć bez trudu w internecie. W razie dodatkowych pytań,chętnie odpowiem. Cena jaka mnie interesuje to - Za Technium Fast 6 m - 600 zł.
BeastMasters Monster 5 m - 420 zł.
Shimano Perfecion Match. 420 cm. - 350 zł. - Wędka ma już swoje lata,ale jest w naprawdę dobrym stanie.Niewielkie ubytki korka na rękojeści wynikające z mocowania kołowrotka.

Offline Stan

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 085
  • Reputacja: 203
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Szprotawa
  • Ulubione metody: bolonka
Shimano BeastMaster Comercial

Nie chcę otwierać nowego wątku,więc zamieszczam ofertę tutaj,tym bardziej,że to też kijek Shimano :D Kijek raz nad wodą.Sprzedaję bo zbieram na nową bolonkę.Co prawda już nie na Tubertini R18,ale Italicę,ale jednak :D ,no i nie leży mi za bardzo akcja tego feederka. Jak ktoś lubi wędki spolegliwe o parabolicznym ugięciu będzie zachwycony tym patykiem.Cena 420 zł z kosztami wysyłki.


Offline Stan

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 085
  • Reputacja: 203
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Szprotawa
  • Ulubione metody: bolonka
Rozmyśliłem się co do bolonki Technium. Reszta aktualna. :D

Offline Stan

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 085
  • Reputacja: 203
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Szprotawa
  • Ulubione metody: bolonka
Oba BeastMaster-y sprzedane. W sumie wątek można już zamknąć,bo tego match-a chyba sobie zostawię i odnowie sobie w nim we własnym zakresie rękojeść,potem może blank. I kijek będzie jak nowy.