Autor Wątek: Gorek TV  (Przeczytany 42508 razy)

Offline Ashaki Takado

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 226
  • Reputacja: 38
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Gorek TV
« Odpowiedź #75 dnia: 05.12.2023, 11:19 »
Ostatnio z Marcinem kręcili więc myślę, że filmy będą inne - ale będą.

Offline Świtek

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 167
  • Reputacja: 35
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: lubelskie
Odp: Gorek TV
« Odpowiedź #76 dnia: 05.12.2023, 19:25 »
Oglądam Górka od bardzo dawna i nie dziwię się że jego związek się rozpadł.

Nawet żonie pokazywałem jego komentaże pod adresem Basi, któe nie do końca były przyjemne a już na pewno nie na wizji. Mogę się tylko domyślać że poza kamerą było znacznie gorzej.
Moja żona stwierdziła że za mocno krytykuje jej opinie i to nie fair wobec kobiety która całkowicie podporządkowała swe życie jemu i jego pasji.

Offline carl23

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 434
  • Reputacja: 260
  • to zwykły kłamca z wielkim ego jest...
Odp: Gorek TV
« Odpowiedź #77 dnia: 05.12.2023, 20:27 »
Oglądam Górka od bardzo dawna i nie dziwię się że jego związek się rozpadł.

Nawet żonie pokazywałem jego komentaże pod adresem Basi, któe nie do końca były przyjemne a już na pewno nie na wizji. Mogę się tylko domyślać że poza kamerą było znacznie gorzej.
Moja żona stwierdziła że za mocno krytykuje jej opinie i to nie fair wobec kobiety która całkowicie podporządkowała swe życie jemu i jego pasji.

Nie grilluj go. Internet swoje, życie swoje. Prowadzili razem biznes, łatwe to nie jest, nagrywanie filmów to dla nich również nie było odskocznią tylko pracą. Niech ktoś mi pokaże +10 lat związek, gdzie wszystko jest caculka-rozstanie to czasami najłatwiejsze a czasami rozsądne rozwiązanie. Latka mijają, z nimi zauroczenie przemija, zakochanie wypiera codzienna proza życia, jego szarość i mnóstwo problemów do rozwiązania prowadząc biznes-to mieszanka, która wiele związków zakończyła. Nie ma co oceniać, za mało danych (może któraś ze stron na lewuchę poszła?może nie mogli mieć dzieci?może...). Tych może-może być wiele i w sumie, NIE NASZA to sprawa, to ich prywatność. Dla nas Kacper to wędkarz, który wiele potrafi i wielu wiele się nauczyło od niego-i w tej sferze się obracać wg. mnie należy. Związek się zakończył, Kacper wydał oświadczenie by internauci nie snuli domysłów czego nie ma Basi i dajmy temu spokój, jak oni nie rozwiązali problemów, które doprowadziły do końca związku, to z pewnością i nam się nie uda.

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 425
  • Reputacja: 1971
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Gorek TV
« Odpowiedź #78 dnia: 05.12.2023, 20:28 »
:thumbup:
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline Semit

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 280
  • Reputacja: 141
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tomek
  • Lokalizacja: Warszawa/Janów Podlaski
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Gorek TV
« Odpowiedź #79 dnia: 05.12.2023, 20:29 »
:thumbup:
Tomek

Offline carl23

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 434
  • Reputacja: 260
  • to zwykły kłamca z wielkim ego jest...
Odp: Gorek TV
« Odpowiedź #80 dnia: 05.12.2023, 20:37 »
I jeszcze tylko w kwestii podporządkowania życia-Przecież nikt jej nie zmuszał, mogła pójść na swoje, mogła pójść na etat, a mogła pomóc w jego biznesie-i tak wybrała. Co wg mnie wcale   na złe jej nie wyszło, bo któż by się teraz zastanawiał nad "Basią", których w PL kilka milionów (kobiet). Patrzę przez swój pryzmat prawie 20 letniego związku, 15 letniego małżeństwa i żony uczestniczącej w moim biznesie-no łatwo wcale i czasami iskrzy, znacznie inaczej aniżeli 20 lat temu :P

Offline Daavid

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 671
  • Reputacja: 127
  • Lokalizacja: UK
Odp: Gorek TV
« Odpowiedź #81 dnia: 08.12.2023, 18:28 »
Urodziłem się w domu w którym rodzice prowadzili interes rodzinny i w pewnym momencie wszyscy byliśmy w to zaangażowani. Owszem, są plusy, z czego największy to moim zdaniem pełne zaangażowanie, lojalność i gotowość do pracy praktycznie przez 24h wszystkich zaangażowanie. Minusy? Owszem. Największy to przenoszenie problemów z pracy do domu i tych z domu do pracy. Trzeba dużej świadomosci i wytrwałości, żeby te sprawy odczielić. W życiu nie chciałbym powielać tych wzorów postępowań i tak samo pracować z moja rodziną. To tak na marginesie, raczej nawet nie w nawiązaniu do filmiku, bo kompetnie nie znam sprawy i nie jestem upoważniony do komentowania.

Offline Cobi92

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 200
  • Reputacja: 163
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Kalisz
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Gorek TV
« Odpowiedź #82 dnia: 10.12.2023, 12:58 »
Nowy film Kacpra, na początku jest jeszcze krótki komentarz do ostatnich wydarzeń . Jest też nowa operatorka ;)

Lepiej 3 razy złowić i wypuścić niż raz zjeść ;)