Autor Wątek: Który fotel wybrać?  (Przeczytany 53892 razy)

Offline a.78

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gdańsk
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Który fotel wybrać?
« Odpowiedź #285 dnia: 27.08.2023, 11:24 »
Szanowni państwo czy godny uwagi  Krzesło Korum S23 Delux Accessory Chair czy jest cos lepszego w tej cenie , mój wzrost 174 waga 90 , głownie chodzi o oparcie głowy ,mam elektrostatyka 1 i czas zmienic ,wracam do wedkowania po pieciu latach ;)

Offline katystopej

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 835
  • Reputacja: 318
  • Płeć: Mężczyzna
  • Rafał
  • Lokalizacja: Mysłowice
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Który fotel wybrać?
« Odpowiedź #286 dnia: 27.08.2023, 11:36 »
Ten Korum to jakiś koszmarek, nogi kwadrat, trzeba dokupować adaptery do każdego akcesorium, chyba że tylko dodatki z Koruma kupisz, cena tego krzesła też jest chora. Są dużo lepsze konstrukcje w niższej/tej samej cenie, choćby Matrix Deluxe Accessory Chair, Daiwa, Preston na promocji.
Dzierżno uzależnia

Offline a.78

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gdańsk
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Który fotel wybrać?
« Odpowiedź #287 dnia: 27.08.2023, 11:54 »
hmm nogi kwadrat to nie problem . ma fajno opcje z otwieranymi podłokietnikami o które mi głownie chodzi

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 568
  • Reputacja: 1978
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: Który fotel wybrać?
« Odpowiedź #288 dnia: 27.08.2023, 12:13 »
Szanowni państwo czy godny uwagi  Krzesło Korum S23 Delux Accessory Chair czy jest cos lepszego w tej cenie , mój wzrost 174 waga 90 , głownie chodzi o oparcie głowy ,mam elektrostatyka 1 i czas zmienic ,wracam do wedkowania po pieciu latach ;)

Zerknij na krzesło Daiwny N'zon - u mnie jest tańsze od tego Koruma, a jest bardziej stabilne. A bez upustów/promocji cena ta sama
https://sklepdrapieznik.pl/fotele-i-krzesla-wedkarskie/70868-krzeslo-daiwa-n-zon-system-36-feeder-chair.html
Lucjan

Offline a.78

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gdańsk
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Który fotel wybrać?
« Odpowiedź #289 dnia: 27.08.2023, 12:23 »
Luk a miałeś może możliwość sprawdzenia tego koruma czy patrzeć raczej za czymś innym np mivardi fotel comfort feeder