Autor Wątek: Rekord! Największy karp złowiony przez kobietę w Polsce  (Przeczytany 2627 razy)

Offline Enzo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 730
  • Reputacja: 302
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gliwice
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: Rekord! Największy karp złowiony przez kobietę w Polsce
« Odpowiedź #15 dnia: 05.07.2019, 00:22 »
A gdzie napisałem że się różni ? Odniosłem się do tego konkretnego przypadku.
 Pewnie taka ponad 30 kg samica to już wiekowa ryba i moim zdaniem nie powinna być przetrzymywana w żadnych workach.
-" wyczyn wg mnie stanowi o sile wędkarstwa - Luk "


Janusz

KrzysztofS

  • Gość
Odp: Rekord! Największy karp złowiony przez kobietę w Polsce
« Odpowiedź #16 dnia: 05.07.2019, 06:45 »
Tak trochę z innej beczki: Jak wybieracie się na rybaczkę to też bierzecie ze sobą baner Waszego ulubionego sklepu czy to jest jakiś "nie na czasie"?

Ta Pani łowi razem z mężem Robertem. I tenże Robert akurat pracuje w tym sklepie.
Skąd wiesz, że sklep nie sponsoruje ich? A ten baner jest na wielu zdjęciach z Ich zasiadek...na takich bez ryb również.

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 225
  • Reputacja: 895
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Rekord! Największy karp złowiony przez kobietę w Polsce
« Odpowiedź #17 dnia: 05.07.2019, 07:06 »

Pani Renacie należą się brawa :bravo: :thumbup: , przepiękna ryba w pl 30+ to rzadkość tym większy szacun.

Panowie baner musi być 8) :P :'( ... tam już nie ma hobby , tam są pieniądze i wkręcanie . Tu akurat spoko baner sklepu taki uni sex.
Ale FB jest zalany reklamą banerową... tam zdjęcie i banerek to porządek dzienny ( ale czy ci ludzie łowią na to co reklamują ???)

Wracając do reklamy co nóż producenci szukają pasjonatów wędkarskich , którzy zostają bądź to oficjalnymi - bądź nie oficjalnymi testerami - na tym świat polega i tego nie zmienimy.
Maciek

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 692
  • Reputacja: 1982
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: Rekord! Największy karp złowiony przez kobietę w Polsce
« Odpowiedź #18 dnia: 05.07.2019, 08:04 »
Łowienie z banerem, do czego to dochodzi? Nie wiem jak dla Was, ale dla mnie to polski 'folklor' karpiowy. Mi byłoby wstyd coś takiego wyłożyć przed stanowiskiem, ale ja jestem pewnie dziwny 8)
Lucjan

Offline Azymut

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 255
  • Reputacja: 545
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Rekord! Największy karp złowiony przez kobietę w Polsce
« Odpowiedź #19 dnia: 05.07.2019, 09:22 »
Ryba ładna, cała reszta jakas taka dziwna... Chodzi mi o baner, nazwy kulek, ich smak itp itd.

Ostatnie przykłady z imprez karpiowych sprawiły że inaczej patrzę na rodzimych producentów-zawodników i ich reklamowanie się... Podajrzliwiej i mniej ufnie.

Nie mniej wierzę że ta ryba faktycznie wyjechała z tej wody, i została zlapana przez tą panią, na tą kulkę, z tego sklepu :)

Bo przecież nikt nie wyobraża sobie by ta ryba przyjechała tam w aucie, Pani była postawiona, wszak u faceta taki karp nie zrobiłby takiego wrażenia, a artykuł prasowy nie został opłacony. No i oczywiście ryba wróciła do wody :) nie, odplynalem, przecież takie rzeczy się nie mają prawa zdarzyć, przecież to pasja tych ludzi i emocje są ich nagroda a nie forsa od sponsora :)
https://www.instagram.com/match_n_feeder/

PB:
Karp 93 cm, (83 cm PZW)
Amur 83 cm,
Jesiotr 110 cm,
Lin 52 cm,
Karaś pospolity 41 cm,
Karaś srebrzysty 44 cm,
Leszcz 69 cm,
Jaź 50 cm,
Płoć 37 cm.

Offline Kozi

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 875
  • Reputacja: 393
Odp: Rekord! Największy karp złowiony przez kobietę w Polsce
« Odpowiedź #20 dnia: 05.07.2019, 10:13 »
Z tą kulka na którą niby została złowiona ta ryba to bym polemizował, ale tego się już nie dowiemy.

Offline Medunamun

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 338
  • Reputacja: 60
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feeder Klub Mazowsze
  • Lokalizacja: WPR
Odp: Rekord! Największy karp złowiony przez kobietę w Polsce
« Odpowiedź #21 dnia: 05.07.2019, 10:44 »
Akurat historię złowienia tej ryby znam od samych łowców. I słyszałem, że ta sama ryba została niedawno ponownie złowiona na Miłoszewskim, więc chyba jej to czekanie w worku raczej nie zaszkodziło.
Pozdrawiam :)

Konrad, Feeder Klub Mazowsze

PB: karp 9,07 kg, Łowisko Kamień

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 515
  • Reputacja: 1977
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Rekord! Największy karp złowiony przez kobietę w Polsce
« Odpowiedź #22 dnia: 05.07.2019, 10:54 »
Jakkolwiek jestem przeciwnikiem przetrzymywania ryb w siatce, również w worku karpiowym... to fakty niezaprzeczalne wyglądają tak, że ryby w takim worku odzyskują siły i dochodzą do siebie. Nie raz widziałem, że po wyjęciu z worka ciężko karpiowi czy amurowi w ogóle sesję zrobić, tak wariuje.

Co innego, że zapewne taki karp czy amur równie dobrze, tylko bez żadnego już stresu, przez ten czas odzyskałby siły pływając sobie poza workiem.
Jedynie z jesiotrem może być problem, bo to dinozaur, który musi pływać, żeby oddychać, a zmęczony może osiąść na dnie i zdechnąć. Ale worek mu pływania nie ułatwia, więc... w workach jesiotrów nie trzymają.
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline Syborg

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 10 021
  • Reputacja: 980
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: spinning
Odp: Rekord! Największy karp złowiony przez kobietę w Polsce
« Odpowiedź #23 dnia: 05.07.2019, 11:23 »
Nie byłoby aparatów fotograficznych, nie byłoby worków do przechowywania ryb, proste.
Jacek

Offline Kereloth

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 955
  • Reputacja: 88
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Brodnica
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Rekord! Największy karp złowiony przez kobietę w Polsce
« Odpowiedź #24 dnia: 05.07.2019, 13:33 »
Tak trochę z innej beczki: Jak wybieracie się na rybaczkę to też bierzecie ze sobą baner Waszego ulubionego sklepu czy to jest jakiś "nie na czasie"?

Ta Pani łowi razem z mężem Robertem. I tenże Robert akurat pracuje w tym sklepie.
Skąd wiesz, że sklep nie sponsoruje ich? A ten baner jest na wielu zdjęciach z Ich zasiadek...na takich bez ryb również.
Może nie wyraziłem się jasno, w moim poście nie chodziło mi konkretnie o tę Panią. Rozumiem że taki baner to gorma reklamy - odplatnie czy grzecznościowo. Tylko w moim przypadku działa to bardziej jako antyreklama i o to bardziej mi chodziło

Offline Kozi

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 875
  • Reputacja: 393
Odp: Rekord! Największy karp złowiony przez kobietę w Polsce
« Odpowiedź #25 dnia: 05.07.2019, 13:42 »
Amurów lepiej nie trzymać w worku są delikatne i łatwo tracą łuski. A co do karpi to faktycznie ryba wyjęta z worka potrafi dać popalić na macie ;) Nie słyszałem żeby karp trzymany w worku w odpowiednich warunkach (nie na 30 cm wodzie) komuś zdechł.

KrzysztofS

  • Gość
Odp: Rekord! Największy karp złowiony przez kobietę w Polsce
« Odpowiedź #26 dnia: 05.07.2019, 14:07 »
Tak trochę z innej beczki: Jak wybieracie się na rybaczkę to też bierzecie ze sobą baner Waszego ulubionego sklepu czy to jest jakiś "nie na czasie"?

Ta Pani łowi razem z mężem Robertem. I tenże Robert akurat pracuje w tym sklepie.
Skąd wiesz, że sklep nie sponsoruje ich? A ten baner jest na wielu zdjęciach z Ich zasiadek...na takich bez ryb również.
Może nie wyraziłem się jasno, w moim poście nie chodziło mi konkretnie o tę Panią. Rozumiem że taki baner to gorma reklamy - odplatnie czy grzecznościowo. Tylko w moim przypadku działa to bardziej jako antyreklama i o to bardziej mi chodziło

Nie wyraziłeś się jasno a dla mnie Twój post zabrzmiał jak zwykły hejt. Z mojej strony to wszystko w tym temacie.

Online grzegorz88

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 187
  • Reputacja: 139
Odp: Rekord! Największy karp złowiony przez kobietę w Polsce
« Odpowiedź #27 dnia: 05.07.2019, 14:50 »
Łowienie z banerem, do czego to dochodzi? Nie wiem jak dla Was, ale dla mnie to polski 'folklor' karpiowy. Mi byłoby wstyd coś takiego wyłożyć przed stanowiskiem, ale ja jestem pewnie dziwny 8)
Jak chcesz rabacik to inaczej się nie da.
Tu jest Polska.


Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka