Autor Wątek: Bezpieczeństwo / monitoring  (Przeczytany 3402 razy)

Offline Bqjaw

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 127
  • Reputacja: 10
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Drulity
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Bezpieczeństwo / monitoring
« Odpowiedź #30 dnia: 18.05.2018, 21:30 »
No to ja tu widzę rozwiązanie jak napisał Paul. Głośny alarm i światła. Do tego dałbym tam takie zamknięcie, że musieliby diaksem piłować, albo wchodzić przez ścianę.
Tak jak już tu  poczytałem trochę to chyba będzie najlepsze rozwiązanie :thumbup:
Bartosz Kujawski

Offline Ostap

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 398
  • Reputacja: 149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chciałeś Panią? Zapie.... na nią!
  • Lokalizacja: Wuwua
Odp: Bezpieczeństwo / monitoring
« Odpowiedź #31 dnia: 20.05.2018, 09:27 »
Z tego co pamiętam to Mateusz jesteś kawał chłopa coś jak Radar kolega z forum ;)

Nie chciałbym Ci podpaść ;)

Jeśli wiesz kto to robi to dziwne, że macie taką znieczulicę.

Ogólnie jeśli masz to przed blokiem to jak będziesz wkładał i wyjmował to prędzej czy później dużo osób będzie wiedziało co tam masz.

Wiem to na własnym przykładzie bo mam też wynajęte pomieszczenie w bloku w piwnicy (stara pralnia) i jak noszę rzeczy to ludzie widzą i tego się nie uniknie.

Mój kolega któremu ukradziono dużego byka z obory zrobił trochę inaczej.

Wszyscy wiedzieli kto to zrobił a policja czekała na nie wiadomo co.

Codziennie jeździł do nich na wioskę i napier... dwóch typów którzy brali w tym udział. Po tygodniu wskazali miejscowość gdzie byk stoi.
Pojechał tam, wszedł do domu, naj.. dwóch typów, zabrał byka i wrócił do domu. Później pojechał do tych pierwszych typów i znowu im naj.. dla przykładu.

Osobiście popieram takie zachowanie.


Co do Twojego zabezpieczenia to jak wyżej. Głośna syrena.




Łukasz
 
Mazovia Fishing Team

Online Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 336
  • Reputacja: 1968
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Bezpieczeństwo / monitoring
« Odpowiedź #32 dnia: 20.05.2018, 09:34 »
Łukasz, bardzo się chwali, że Twój kolega jest kozak i tak przykładnie bydlaków napier...alał. Tyle że równie dobrze mógł trafić na większego kozaka lub którykolwiek z nich mógł mieć kolegę kozaka i Twój znajomy skończyłby z kosą w brzuchu. Lub jego żona albo ich dziecko.

Do tego obecne prawo chroni bandytów jak lalki z porcelany. Jak Cię bandziory napadną i nawalają pałami, to możesz im oddać pałą, ale nie nożem lub z pistoletu, bo przekroczysz granicę obrony koniecznej i będziesz sądzony jak bandyta. A jak lejesz pałą, to też musisz uważać, żeby krzywdy nie zrobić, choć oni mogli chcieć Cię zabić.
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline Mateusz Kujawski

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 872
  • Reputacja: 40
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Drulity
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Bezpieczeństwo / monitoring
« Odpowiedź #33 dnia: 20.05.2018, 09:48 »
Wszystko się zgadza 😊 popieram takie zachowanie ale trzeba uważać. Później mogą auto porysowac, szybę wybić itp. Na zlocie pogadamy i dopracujemy szczegóły 🎣😎
🎣🎣🎣

Offline Piker

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 558
  • Reputacja: 182
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Bezpieczeństwo / monitoring
« Odpowiedź #34 dnia: 20.05.2018, 11:07 »
Kozak kozakiem, ale miał sporo szczęścia, że na takich tępaków trafiło. Jeśli codziennie ich lał, to aż dziw, że trzeciego dnia nie czekali na niego w kilku, z kijami na ten przykład.
Wszystko to tylko pokazuje jak nasze organy ścigania działają. :facepalm: jak mi auto zdemolowali i okradli pod blokiem to na komendzie praktycznie otwarcie powiedzieli, że od razu mogą mi umorzenie wręczyć.
A co do tematu, to głośne pulapki chyba najlepiej zadziałają - chodzi o to, żeby się obsrał i niczego nie ukradł, a nie żeby potem policja mając nagranie nie mogła sprawcy namierzyć.
Uzależniony od wędkarstwa

Offline Ostap

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 398
  • Reputacja: 149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chciałeś Panią? Zapie.... na nią!
  • Lokalizacja: Wuwua
Odp: Bezpieczeństwo / monitoring
« Odpowiedź #35 dnia: 20.05.2018, 13:43 »
Po prostu ukradli byka ojcu. Kolega tam nie mieszka ale się wychował a oni chyba nie wiedzieli w co się pakują ;) kolega wariat pod tym względem ;) można powiedzieć, że lubi takie akcje ;)

Ogólnie to jeden z nich już nie żyje a drugi się wyprowadził, długa historia.


Moim zdaniem najlepiej zrobić kilka syren i to tak aby miały własne zasilanie + takie miejsce aby nie dało się szybko ściągnąć lub wyłączyć ;)




Łukasz
 
Mazovia Fishing Team