Autor Wątek: Pan Lucjan  (Przeczytany 3881 razy)

Offline Jacula2001

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 28
  • Reputacja: 0
Odp: Pan Lucjan
« Odpowiedź #15 dnia: 17.10.2020, 19:00 »
No dla mnie to Pan bo się i uczę z filmów i wiekiem się do Pana porównywac nie moge ;D

Offline Jacula2001

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 28
  • Reputacja: 0
Odp: Pan Lucjan
« Odpowiedź #16 dnia: 17.10.2020, 19:02 »
Ja czekam na objawienie w postaci chociaż grudniowych brzan :P, a może i cos z wcześniejszych miesięcy się pojawi, tak czy siak oczekuje ;D

Offline Zembro

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 841
  • Reputacja: 65
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: C-nów
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Pan Lucjan
« Odpowiedź #17 dnia: 17.10.2020, 19:14 »
A tak po prawdzie to coś tam nagrywam, gorzej z robieniem potem filmów. Ale na pewno wkrótce będę wrzucał kolejne, obiecuję :)


Dobra, dobra, myślę, że w powietrzu wisi film pełnometrażowy. 😎
-Paweł-

Offline boruta

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 592
  • Reputacja: 182
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: okolice Ostrowca Św.
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Pan Lucjan
« Odpowiedź #18 dnia: 17.10.2020, 20:15 »
Pooglądał by coś od Lucjana to fakt. Wszystko co było na kanale po dwa razy obejrzałem :)
Paweł

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 563
  • Reputacja: 1978
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: Pan Lucjan
« Odpowiedź #19 dnia: 18.10.2020, 11:14 »
No dla mnie to Pan bo się i uczę z filmów i wiekiem się do Pana porównywac nie moge ;D

Jako wędkarze możemy korzystać z nicków i nie trzeba wtedy nikogo tytułować i Luk wystarczy w zupełności! 

Co do filmów to j muszę powiedzieć jakie ja mam wrażenie. Że powtarzam przed kamerą to samo w koło Macieju :) Nie piję nad wodą ze znajomymi aby nagrywać imprezy czy biesiady i to, co głupiego ktoś zrobi pod wpływem, nie chcę też nikogo zanudzać.
Lucjan

Offline Jacula2001

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 28
  • Reputacja: 0
Odp: Pan Lucjan
« Odpowiedź #20 dnia: 18.10.2020, 11:52 »
Jestem pewien, że my jako widzowie nie odbieramy tego w ten sam sposób, z każdego materiału się coś wyciąga dla siebie, ja mam często tak, że coś czego nie zauważyłem wcześniej w filmie i dopiero za 3 razem wszystko mam jak by to ująć złożone do kupy i skonfrontowane z tym co sam mam nad wodą, a to tylko jeśli chodzi o część merytoryczna a tak to ja osobiście czerpie przyjemność z samego oglądania i formy w jakim jest to wszystko przedstawione, wiele razy po nieudanym wypadzie z wędką odpalam film i z kubkiem kawy  robię sobie mały maraton, bardzo proszę by Pan nie wycofywał się z robienia filmów, materiał nie zawsze musi być na maksa merytoryczny, nawet nie zawsze muszą być ryby według mnie

Offline Adam M

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 568
  • Reputacja: 35
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Zgorzelec
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Pan Lucjan
« Odpowiedź #21 dnia: 18.10.2020, 12:02 »
Luk,Twoje filmy jak dla mnie są jednymi z lepszych jakie widziałem i dzięki nim nauczyłem się łowić feederem i też czekam na coś nowego i nie mogę się doczekać
Pb: sum 205 cm, 70 kilo. Karp 94 cm, 21 kilo. Lin 54 cm, 3,5 kilo. Leszcz 70 cm, 5,5 kilo. Amur 8 kilo.

Offline didek_b

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 699
  • Reputacja: 73
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Pan Lucjan
« Odpowiedź #22 dnia: 18.10.2020, 12:25 »
Luk ma wypracowany własny styl kręcenia filmów i wędkarski klimat jaki w nich przedstawia, ogląda się z uśmiechem na twarzy. To zagada coś z innej beczki, to kamerą ujmie jakiś samolot, kogoś na drugim brzegu, pociągnie wzrokiem za jakąś przechodzącą spacerowiczką...
Do tego mnóstwo teorii podpartej praktyką.

Luk!  Nagrywaj i wrzucaj jak najwięcej. Nie potrzeba ekstra montażu, nie jesteś sprzedawcą reklamowanego dziadostwa, tylko naszym forumowym guru, mentorem kolejnego pokolenia i niech biorą nauki u Ciebie, bo takie wędkarstwo to pasja. Żadna komercja im tego nie da.
"...Ryby pływają na niby..."
     Pozdrawiam:  Dawid.

Offline Shreku82

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 010
  • Reputacja: 704
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Grybów
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Pan Lucjan
« Odpowiedź #23 dnia: 18.10.2020, 12:55 »
Jak moi przedmówcy, chętnie przyłączę się do mobilizacji Luka 😁👍
Do Twoich filmów często wracam właśnie ze względu na merytorykę i klimat. To właśnie z tych filmów nauczyłem się metody, przygotowania peletów i mixów, techniki holowania ryb i jeszcze paru niansów 😉 Dzięki tym filmom, method feeder stał się moją ulubioną metodą połowu, choć feederem i pickerem bawię się już ze 25 lat. To właśnie metoda i filmy Lucjana sprawiły że wreszcie mam styczność z większymi rybami, choć mniejsze też sprawiają mi radość 😃
Lucjan, kręć ile możesz i co możesz - jakość nagrania nie musi być nie wiadomo jaka 😁👍
Patryk

Życie jest zbyt krótkie, by nie jeździć na ryby 😀

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 563
  • Reputacja: 1978
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: Pan Lucjan
« Odpowiedź #24 dnia: 18.10.2020, 14:58 »
Dzięki za miłe słowa, muszę się więc zmobilizować :) W sumie to jestem zaskoczony trochę, nie powiem, pozytywnie bardzo :)
Lucjan

Offline majestic

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 951
  • Reputacja: 44
  • Płeć: Mężczyzna
  • góru porycia
  • Lokalizacja: Piotrków Tryb.
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Pan Lucjan
« Odpowiedź #25 dnia: 18.10.2020, 16:35 »
Te filmy to podstawa podstaw. Ile dobra zrobiłeś to pewnie nie do końca sam wiesz. Jak się pojawiał nowy film to prawie jak Małysz skakał. :D
To procentuje i tylko możesz być z siebie dumny. Ja tęsknię Panie Luk. :)

Offline Azymut

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 237
  • Reputacja: 542
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Pan Lucjan
« Odpowiedź #26 dnia: 18.10.2020, 18:23 »
Też przychylam się do prośby, a jak będziemy mieli kiedyś dosyć Twoich filmów to damy Ci znać :beer: :P
https://www.instagram.com/match_n_feeder/

PB:
Karp 93 cm, (83 cm PZW)
Amur 83 cm,
Jesiotr 110 cm,
Lin 52 cm,
Karaś pospolity 41 cm,
Karaś srebrzysty 44 cm,
Leszcz 67 cm,
Jaź 50 cm,
Płoć 37 cm.

Offline LaRue

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 109
  • Reputacja: 9
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Pan Lucjan
« Odpowiedź #27 dnia: 18.10.2020, 21:14 »
Przyłączam się do wszystkich. Subskrybuję i czekam, bo z tych filmów nauczyłem się naprawdę wiele :narybki: I potwierdzam , że raz obejrzeć to za mało, bo masę istotnych rzeczy przyswoiłem sobie oglądając filmy ponownie :D

Offline pawel060981

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 356
  • Reputacja: 44
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Kazimierza Wielka
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Pan Lucjan
« Odpowiedź #28 dnia: 18.10.2020, 22:32 »
Luk o co chodzi  z tym wpisem "nie pije nad wodą nie biesiaduję" Pijesz może do Lucia😂, każdego z Was ogląda inny typ wędkarzy, można tego nie lubieć(ale do momentu kiedy nikomu nie przeszkadzają trzeba zrozumieć że tak lubią spędzać czas na rybach) ale w Twoim wpisie jest jakiś żal że jego też ktoś ogląda? Myślę że 90% z nas na tym forum jeździ łowić czas wyrwany na ryby trzeba spożytkować na maxa, napić można się w domu. Nagrywaj i wrzucaj. Nie uważam że się powtarzasz, każda sesja jest inna choć metoda łowienia może być ta sama. Ja lubię klimat małych jeziorek, jak twoje starsze filmy, ale widzę że Ciebie ostatnio bardziej rzeki ciągną.

Offline Hapek

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 54
  • Reputacja: 23
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: DE
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Pan Lucjan
« Odpowiedź #29 dnia: 18.10.2020, 23:36 »
Także się zgodzę z przedmówcami, dzięki twoim filmom Luk zacząłem łowić Brzany i w ogóle zacząłem łowić konkretne ryby na feeder, z każdego filmu czegoś się nauczyłem. Zrobiłeś ze spiningisty feederowca :D . Czekamy na nowe produkcje :)