Autor Wątek: Wiadomość od Sonubaits  (Przeczytany 6339 razy)

Offline deST

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 331
  • Reputacja: 45
Odp: Wiadomość od Sonubaits
« Odpowiedź #30 dnia: 02.03.2018, 23:10 »


W biznesie nie ma sentymentów :-). Dokładnie im o to chodziło, żeby było głośno. 

Ryba1987

  • Gość
Odp: Wiadomość od Sonubaits
« Odpowiedź #31 dnia: 03.03.2018, 08:24 »
Dostałem wiadomość od kolegi o którym wcześniej wspomniałem..

"na bezczela"..

Czyli wszystko się wstępnie wyjaśniło, chociaż może niedługo gdzieś sonu jakieś oświadczenie opublikuje po takich trudnych sprawach :)
Chociaż z drugiej strony sonu właściwie co rok wypuszczało nowe serie..
w '15 seria bloodworm
w '16 seria 24/7
w '17 seria code red
Nie to że ich bronię jakoś ale ringers sam jest sobie poniekąd winien, za mało produktów orange chocolate zrobili mimo że ich produkty zyskały mega popularność.
Zanęty nie ma, zalewajka jak lava? No ten żel na upartego, 3 rodzaje kulek/dumbli i na tym ringers poprzestał..
Sonu to wykorzystało - znajomość produktu i potencjał, sypnęli całą serię na raz.

Offline daniello2010

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 202
  • Reputacja: 17
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wiadomość od Sonubaits
« Odpowiedź #32 dnia: 03.03.2018, 08:37 »
Według mnie to dobry ruch Sonu bo skoro Ringers ma to dość długo w ofercie i nic nie rozszerzał to go Sonu wyręczyło. Zresztą takie sytuacje działaja dla nas wędkarzy na plus bo może teraz Ringers zmobilizuje się i coś konkretnego zrobi bo ten chocolate Orange tak wszyscy zachwalają mega a u mnie to szału nie zrobiło.

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 050
  • Reputacja: 889
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Wiadomość od Sonubaits
« Odpowiedź #33 dnia: 03.03.2018, 08:39 »
Naj śmieszniejsze jest w tym wszystkim pewnie jest to że sonu i ringers klepia ten towar czekoladowy w jednej fabryce  NL.
Maciek

Ryba1987

  • Gość
Odp: Wiadomość od Sonubaits
« Odpowiedź #34 dnia: 03.03.2018, 08:42 »
Naj śmieszniejsze jest w tym wszystkim pewnie jest to że sonu i ringers klepia ten towar czekoladowy w jednej fabryce  NL.

Jak z resztą jakieś 99% rynku :D
Co nie zmienia faktu że to producenci ustalają skład dla tej fabryki. Oni tylko wykonują zamówienia a później zamawiający sobie to rozsypuje do pudełek i okleja banderolkami :) I tak powstał chocapic :D

Offline daniello2010

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 202
  • Reputacja: 17
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wiadomość od Sonubaits
« Odpowiedź #35 dnia: 03.03.2018, 08:49 »
A Sonu czasami nie ma swojej fabryczki? W której działa na produktach Skrettinga i innych firm?

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka


Offline daniello2010

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 202
  • Reputacja: 17
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wiadomość od Sonubaits
« Odpowiedź #36 dnia: 03.03.2018, 09:06 »
Zresztą Sonubaits już miało w swojej ofercie Chocolate Orange  pop upy z serri Iana Russell'a..Więc rozszerzyli ofertę czyli w sumie bravo dla nich:)

Offline Piotr T

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 407
  • Reputacja: 51
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Chałupki
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Wiadomość od Sonubaits
« Odpowiedź #37 dnia: 03.03.2018, 09:17 »
Ja nie widzę tutaj żadnego problemu. Na tym polega biznes. Jak się coś sprzedaje to czemu by tego nie wprowadzić do oferty. To tak jak czekolada o różnych smakach.
Jeśli chodzi o mnie to Wafters z ringersa dał mi bardzo marne wyniki baaardzo.. . I nie tylko mnie. Uważam że jest to dobrze zareklamowany produkt który  kupili wszyscy. Ringers wraz z sklepami zrobił mega interes. I właśnie to jest łatwy przykład jak dobra  reklama wpływa na sprzedaż. By na nich pisało  Traper to by je nikt nie znał.
Piotr

Offline shmuggler

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 031
  • Reputacja: 62
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Pruszcz Gdański
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Wiadomość od Sonubaits
« Odpowiedź #38 dnia: 03.03.2018, 09:29 »
Jak Jaxon wprowadził pod swoim logo produkty innych producentów to był krzyk, że kradnie.
Jak Sonubaits wprowadza do swojej oferty rzeczy skopiowane od innych producentów to są chwaleni....

Co za hipokryzja.....


Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka


Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 337
  • Reputacja: 1968
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Wiadomość od Sonubaits
« Odpowiedź #39 dnia: 03.03.2018, 09:33 »
Jak Jaxon wprowadził pod swoim logo produkty innych producentów to był krzyk, że kradnie.
Jak Sonubaits wprowadza do swojej oferty rzeczy skopiowane od innych producentów to są chwaleni....

Co za hipokryzja.....


Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

Ja z kolei zauważyłem sytuację odwrotną. Że Jaxonowi wolno, a Sonu nie.

Tak czy siak... Jest mi bliżej do tej opinii, którą właśnie przytoczyłem. Sonu to nie jest jakaś firemka z Polski czy innego malutkiego kraju, która generalnie opiera swoją działalność na kopiowaniu już istniejących rozwiązań i sprowadzaniu wszystkiego z Chin.
Sonu to potężna firma, a to zobowiązuje. Takie zachowanie wzbudza u mnie niesmak.
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline Radar

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 446
  • Reputacja: 368
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Wiadomość od Sonubaits
« Odpowiedź #40 dnia: 03.03.2018, 09:36 »
Ja nie widzę tutaj żadnego problemu. Na tym polega biznes. Jak się coś sprzedaje to czemu by tego nie wprowadzić do oferty. To tak jak czekolada o różnych smakach.
Jeśli chodzi o mnie to Wafters z ringersa dał mi bardzo marne wyniki baaardzo.. . I nie tylko mnie. Uważam że jest to dobrze zareklamowany produkt który  kupili wszyscy. Ringers wraz z sklepami zrobił mega interes. I właśnie to jest łatwy przykład jak dobra  reklama wpływa na sprzedaż. By na nich pisało  Traper to by je nikt nie znał.

Reklama Ringersa opierała się na wynikach kupujących w głównej mierze ;)
Nie krytykuj bo dostaniesz bana.

Radek

Ryba1987

  • Gość
Odp: Wiadomość od Sonubaits
« Odpowiedź #41 dnia: 03.03.2018, 10:05 »
Dostałem info od Drapieżników że za około 3 tygodnie się te nowości sonu pojawią jakby to kogoś interesowało :)

Offline shmuggler

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 031
  • Reputacja: 62
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Pruszcz Gdański
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Wiadomość od Sonubaits
« Odpowiedź #42 dnia: 03.03.2018, 10:10 »
Jak Jaxon wprowadził pod swoim logo produkty innych producentów to był krzyk, że kradnie.
Jak Sonubaits wprowadza do swojej oferty rzeczy skopiowane od innych producentów to są chwaleni....

Co za hipokryzja.....


Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

Ja z kolei zauważyłem sytuację odwrotną. Że Jaxonowi wolno, a Sonu nie.

Tak czy siak... Jest mi bliżej do tej opinii, którą właśnie przytoczyłem. Sonu to nie jest jakaś firemka z Polski czy innego malutkiego kraju, która generalnie opiera swoją działalność na kopiowaniu już istniejących rozwiązań i sprowadzaniu wszystkiego z Chin.
Sonu to potężna firma, a to zobowiązuje. Takie zachowanie wzbudza u mnie niesmak.
Niestety teraz są takie czasy, że firmy kradną pomysły innych. Nie ważne czy robi to Jaxon, czy Sonubaits. Takie sytuacje są według mnie haniebne.

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka


Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 050
  • Reputacja: 889
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Wiadomość od Sonubaits
« Odpowiedź #43 dnia: 03.03.2018, 10:16 »
Ja nie widzę tutaj żadnego problemu. Na tym polega biznes. Jak się coś sprzedaje to czemu by tego nie wprowadzić do oferty. To tak jak czekolada o różnych smakach.
Jeśli chodzi o mnie to Wafters z ringersa dał mi bardzo marne wyniki baaardzo.. . I nie tylko mnie. Uważam że jest to dobrze zareklamowany produkt który  kupili wszyscy. Ringers wraz z sklepami zrobił mega interes. I właśnie to jest łatwy przykład jak dobra  reklama wpływa na sprzedaż. By na nich pisało  Traper to by je nikt nie znał.

Reklama Ringersa opierała się na wynikach kupujących w głównej mierze ;)

Przeleć fejsa .... a nawet tutaj czy w zakupach , czy w wynikach...
Jak chwalili ringersa czekolade.... teraz amnezja...

Panowie sprawa jest prosta co oni jeszcze wymyślą....
Towar no nucie smrodu z pod pachy lub skiśnietych trzydniowych syr
...
A napowaznie musza wymyslac.... aby sprzedawac....

A co do ringersa neutralność -balans w wawtersie czekoladowym robi robote a nie czekolade....
Maciek

Offline Piotr T

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 407
  • Reputacja: 51
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Chałupki
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Wiadomość od Sonubaits
« Odpowiedź #44 dnia: 03.03.2018, 10:43 »
Nie muszę przelatywać  gdyż  śledzę  tematy nie od dziś. Dwa sezony próbowałem dwa opakowania zużyłem dwie lub trzy ryby złowilem. Mi się nie sprawdzają ale są zapewne łowiska gdzie łowią lub podtrzymują wędkarza na duchu. :)
Piotr