Autor Wątek: Copdock Angling - angielska Nowość na polskim rynku  (Przeczytany 5836 razy)

Offline zwykly_michal

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 479
  • Reputacja: 196
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: UK
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Copdock Angling - angielska Nowość na polskim rynku
« Odpowiedź #15 dnia: 19.05.2019, 21:52 »
Dzięki Aniu za relację :thumbup:
Wie może ktoś co to są "cukry bogate w spoiwo mineralne"

Używają jakiegoś dodatku paszowego który zawiera x% cukrów i wypełniacz spełniający rolę kleju po namoczeniu. Płatki owsiane będą miały trochę minerałów ;) Może coś jak PV1 albo wysuszona melasa.

Offline Tomba

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 325
  • Reputacja: 598
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Copdock Angling - angielska Nowość na polskim rynku
« Odpowiedź #16 dnia: 19.05.2019, 23:04 »
No i teraz okażę się zwykłym chamem a nie jakimś gentelmenem. Jedyna kobieta na forum :-* a ja zamiast piać, jak reszta samców, powiem, co myślę.

Wiadomo, że Ania od jakiegoś czasu promuje firmę Amur. Firma całkiem OK, nic do niej nie mam.

Jednak nie traktuję tego, co tu zamieszczono jako rzetelnej recenzji z plusami i minusami poszczególnych produktów ale jako typową akcję promocyjną. Podobnie jak filmów Ani. ::)

To też jest potrzebne, informacji o nowych produktach nigdy nie za wiele. I nowych produktów też nigdy nie za wiele. Ale sorry, za mało w tym wszystkim obiektywnej opinii wędkarza a za dużo marketingu.
Pozdrawiam,
Tomek

Offline katmay

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 295
  • Reputacja: 562
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łowicz
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Copdock Angling - angielska Nowość na polskim rynku
« Odpowiedź #17 dnia: 19.05.2019, 23:25 »
No i teraz okażę się zwykłym chamem a nie jakimś gentelmenem. Jedyna kobieta na forum :-* a ja zamiast piać, jak reszta samców, powiem, co myślę.

Wiadomo, że Ania od jakiegoś czasu promuje firmę Amur. Firma całkiem OK, nic do niej nie mam.

Jednak nie traktuję tego, co tu zamieszczono jako rzetelnej recenzji z plusami i minusami poszczególnych produktów ale jako typową akcję promocyjną. Podobnie jak filmów Ani. ::)

To też jest potrzebne, informacji o nowych produktach nigdy nie za wiele. I nowych produktów też nigdy nie za wiele. Ale sorry, za mało w tym wszystkim obiektywnej opinii wędkarza a za dużo marketingu.

Masz rację co do twojego pierwszego zdania. Co do dalszej treści jest: pierwsza reakcja, sposób przygotowania. Ba są składy produktu, które mniej, lub bardziej zorganizowanym wytwórcą mówią dużo. Jest relacja fotograficzna scalająca pomysł z wykonaniem. I są efekty.



Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
Marcin

Offline łowca

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 250
  • Reputacja: 26
Odp: Copdock Angling - angielska Nowość na polskim rynku
« Odpowiedź #18 dnia: 20.05.2019, 00:50 »
No i teraz okażę się zwykłym chamem a nie jakimś gentelmenem. Jedyna kobieta na forum :-* a ja zamiast piać, jak reszta samców, powiem, co myślę.

Wiadomo, że Ania od jakiegoś czasu promuje firmę Amur. Firma całkiem OK, nic do niej nie mam.

Jednak nie traktuję tego, co tu zamieszczono jako rzetelnej recenzji z plusami i minusami poszczególnych produktów ale jako typową akcję promocyjną. Podobnie jak filmów Ani. ::)

To też jest potrzebne, informacji o nowych produktach nigdy nie za wiele. I nowych produktów też nigdy nie za wiele. Ale sorry, za mało w tym wszystkim obiektywnej opinii wędkarza a za dużo marketingu.

Zgodzę się z kolegą. Trochę mało etyczne pisać o recenzji jak się z daną firma współpracuje w  jakiejkolwiek formie.

Offline Ania

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 564
  • Reputacja: 223
  • Płeć: Kobieta
  • Trotka Warszawa
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Copdock Angling - angielska Nowość na polskim rynku
« Odpowiedź #19 dnia: 20.05.2019, 08:41 »
Wypowiem się krótko. Współpraca ze sklepem polega na tym, że mam świetną możliwość do tego, żeby rozwijać się wędkarsko. Nigdy z własnych możliwości nie byłabym w stanie kupić kazdego rodzaju zanety i pokazać na forum testów. To są plusy. Nigdzie nie napisalam, że Amur jest najlepszy, lub, że te zanety są wspaniałe. Chyba za dużo niektórzy naoglądali się innych kanałów i wszedzie widzą reklamy. Czasami zastanawiam się po co w ogóle pisać posty, pokazywać coś co udało się zdobyć i jako pierwszej zrobić test, skoro są glosy takie jak wyżej... Hmm myslałam że jesteśmy forum, na którym można miło podzielić się wrażeniami z pasji.
Ania

Offline Ania

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 564
  • Reputacja: 223
  • Płeć: Kobieta
  • Trotka Warszawa
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Copdock Angling - angielska Nowość na polskim rynku
« Odpowiedź #20 dnia: 20.05.2019, 08:50 »
Aaaa i z zanętami jadę w piątek na Batorówkę, już się mogę się doczekać! :narybki:
Ania

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 563
  • Reputacja: 1978
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: Copdock Angling - angielska Nowość na polskim rynku
« Odpowiedź #21 dnia: 20.05.2019, 08:55 »
Aniu, nie musisz się przejmować lub raczej - nauczyć przyjmować krytykę, bo tej nigdy nie zabraknie, tak to już jest. Jesteśmy narodem bardzo podejrzliwym i wszędzie wietrzymy jakieś podstępy :) Ja zakładałem forum wg niektórych aby coś uzyskać, zarobić - czyli 'wykorzystać' :) Bo przecież nie ma nic za darmo... 8)

Z drugiej strony każda taka recenzja zawierać będzie pozytywny przekaz odnośnie danej firmy, tutaj mowa o Copdock. Niektórych to razi, innych nie. Dlatego tak ważne jest zdrowe podejście do recenzji, które pozwala zrozumieć, że recenzent wykonuje pewną pracę na zasadzie wzajemnej korzyści (recenzujący - dana firma), my zaś mamy pewną opinię, która zawiera pozytywny przekaz. Nie widzę w tym nic złego. Trudno aby ktoś kto łowi zanętami formy X, pisał, że to chłam i  nie ma sensu go kupować :)

Ważne jest aby w recenzjach nie przekraczać pewnej granicy dobrego smaku. Zbyt nachalna reklama ukryta w recenzji zazwyczaj odnosi odwrotny skutek od zamierzonego. Ty pokazałaś wszystko bardzo ładnie i wg mnie rzetelnie, i oby takich recenzji było jak najwięcej :)
Lucjan

Online Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 337
  • Reputacja: 1968
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Copdock Angling - angielska Nowość na polskim rynku
« Odpowiedź #22 dnia: 20.05.2019, 09:27 »
Ty pokazałaś wszystko bardzo ładnie i wg mnie rzetelnie, i oby takich recenzji było jak najwięcej :)

Się pod tym podpiszę.
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline Ania

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 564
  • Reputacja: 223
  • Płeć: Kobieta
  • Trotka Warszawa
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Copdock Angling - angielska Nowość na polskim rynku
« Odpowiedź #23 dnia: 20.05.2019, 09:32 »
Aniu, nie musisz się przejmować lub raczej - nauczyć przyjmować krytykę, bo tej nigdy nie zabraknie, tak to już jest. Jesteśmy narodem bardzo podejrzliwym i wszędzie wietrzymy jakieś podstępy :) Ja zakładałem forum wg niektórych aby coś uzyskać, zarobić - czyli 'wykorzystać' :) Bo przecież nie ma nic za darmo... 8)

Z drugiej strony każda taka recenzja zawierać będzie pozytywny przekaz odnośnie danej firmy, tutaj mowa o Copdock. Niektórych to razi, innych nie. Dlatego tak ważne jest zdrowe podejście do recenzji, które pozwala zrozumieć, że recenzent wykonuje pewną pracę na zasadzie wzajemnej korzyści (recenzujący - dana firma), my zaś mamy pewną opinię, która zawiera pozytywny przekaz. Nie widzę w tym nic złego. Trudno aby ktoś kto łowi zanętami formy X, pisał, że to chłam i  nie ma sensu go kupować :)

Ważne jest aby w recenzjach nie przekraczać pewnej granicy dobrego smaku. Zbyt nachalna reklama ukryta w recenzji zazwyczaj odnosi odwrotny skutek od zamierzonego. Ty pokazałaś wszystko bardzo ładnie i wg mnie rzetelnie, i oby takich recenzji było jak najwięcej :)
Otóż to, ja mam myślę spory dystans do siebie i krytyki, oczywiście przyjmuję ją na tzw. klatę, każda opinia jest cenna, każdy ma prawo ją wyrazić ;) wszystkie wskazówki i rady są dla mnie bardzo cenne, a co do recenzji bardzo lubię je pisać, bo sama poszukuję takich w siecibi na forum. Będę starała się robić wszystkie opisy jak najbardziejn obiektywnie, bo wszystkim nam na tym zależy :thumbup:
Dziękuję Luk, za wsparcie w tej kwesti! Bądzmy wszyscy w tej grupie wędkarzami, niezależnie kto skąd kupuje towar 🎣 po wyjeździe na Batorówkę też skrobne pare słów, może pojawią się nowe wnioski bo wciaż te zanęty są dla mnie zagadką... Jeśli ktoś z forumowiczów chciałby wpaść na łowisko będzie bardzo miło się spotkać :)
Ania

Offline Marcin Cichosz

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 598
  • Reputacja: 430
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feeder Fans
    • Galeria
    • Feeder Fans
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Copdock Angling - angielska Nowość na polskim rynku
« Odpowiedź #24 dnia: 20.05.2019, 10:51 »
Dobrze się to ogląda z pozycji widza. Pochwał i dobrych słów zawsze jest mało, natomiast jak tylko źle skonstruujesz zdanie i "zawieje" reklamą to masz już przerąbane - lincz jak nic!

Tak jak kiedyś napisałem - nikt nie bierze pod uwagę, że poświęcasz swój czas, robisz fotki, obrabiasz je, wstawiasz, opisujesz, nagrywasz, składasz, zarywasz noce, wkurzasz się zamiast po prostu wędkować..... . Jednym słowem robi się masę pracy, którą ktoś zauważa (sklep, producent itd...) i Ci pomaga i podsyła produkty na które możesz wędkować i na nich opierać swoje produkcje i relacje.
Użytkownicy często zamiast czerpać jakąś wiedzę, nie ważne czy mniejszą czy większą, i móc podejrzeć produkty choćby na fotkach to lubią sę pomarudzić. Gdyby zamiast wypowiedzi w których zawiera się swoją podejrzliwość, zamieszczać pytania o produkt to można by się nawet czegos dowiedzieć 8)
 
Recenzowanie czegoś to trudne zadanie - szczególnie na forum. Musisz mieć twarde dupsko aby nie bolało jak będą Cię w nie kopać i seksualne podejście do hejtu (musisz mieć wyje...e) i robić swoje jeśli czujesz że to co robisz jest ok.

Ps. Nie bronię tu produktów, czy sklepu bo ich nie znam, lecz Anki bo ją rozumiem.



Offline Ania

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 564
  • Reputacja: 223
  • Płeć: Kobieta
  • Trotka Warszawa
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Copdock Angling - angielska Nowość na polskim rynku
« Odpowiedź #25 dnia: 20.05.2019, 11:10 »
Dobrze się to ogląda z pozycji widza. Pochwał i dobrych słów zawsze jest mało, natomiast jak tylko źle skonstruujesz zdanie i "zawieje" reklamą to masz już przerąbane - lincz jak nic!

Tak jak kiedyś napisałem - nikt nie bierze pod uwagę, że poświęcasz swój czas, robisz fotki, obrabiasz je, wstawiasz, opisujesz, nagrywasz, składasz, zarywasz noce, wkurzasz się zamiast po prostu wędkować..... . Jednym słowem robi się masę pracy, którą ktoś zauważa (sklep, producent itd...) i Ci pomaga i podsyła produkty na które możesz wędkować i na nich opierać swoje produkcje i relacje.
Użytkownicy często zamiast czerpać jakąś wiedzę, nie ważne czy mniejszą czy większą, i móc podejrzeć produkty choćby na fotkach to lubią sę pomarudzić. Gdyby zamiast wypowiedzi w których zawiera się swoją podejrzliwość, zamieszczać pytania o produkt to można by się nawet czegos dowiedzieć 8)
 
Recenzowanie czegoś to trudne zadanie - szczególnie na forum. Musisz mieć twarde dupsko aby nie bolało jak będą Cię w nie kopać i seksualne podejście do hejtu (musisz mieć wyje...e) i robić swoje jeśli czujesz że to co robisz jest ok.

Ps. Nie bronię tu produktów, czy sklepu bo ich nie znam, lecz Anki bo ją rozumiem.

To prawda, to bardzo trudne zadanie, sam wiesz, bo z FF nie raz tutaj na forum wymienialiśmy się poglądami na temat recenzji. Dziękuję Ci za wsparcie, myślę, że tal czy inaczej recenzując otwieramy ten wędkarski kawałek świata, który do tej pory był szczelny i ciężko o opinie o niektórych produktach :) nie poddaję się, bo lubię, a nawet kocham to co robię. I masz rację, nocki nie raz zarwane, a później podkrążone oczy na filmie 😂 ale we wszystkim są plusy i minusy, nawet w przyjemnościach! Dzięki jeszcze raz i msm nadzieję, że uda nam się kiedyś spotkać nad wodą! 🎣👋
Ania

Offline majestic

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 951
  • Reputacja: 44
  • Płeć: Mężczyzna
  • góru porycia
  • Lokalizacja: Piotrków Tryb.
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Copdock Angling - angielska Nowość na polskim rynku
« Odpowiedź #26 dnia: 20.05.2019, 12:59 »
Fajna "laska" :-X i profesjonalnie wędkuje. :bravo:
Muszę żonie pokazać, że można. Może będę mieć lżej. ;D ;)

Offline Ania

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 564
  • Reputacja: 223
  • Płeć: Kobieta
  • Trotka Warszawa
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Copdock Angling - angielska Nowość na polskim rynku
« Odpowiedź #27 dnia: 20.05.2019, 13:07 »
Fajna "laska" :-X i profesjonalnie wędkuje. :bravo:
Muszę żonie pokazać, że można. Może będę mieć lżej. ;D ;)

Może złapie bakcyla i będzie z Tobą wędkować, kto wie😀
Ania

Offline Moczykij

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 107
  • Reputacja: 19
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Copdock Angling - angielska Nowość na polskim rynku
« Odpowiedź #28 dnia: 20.05.2019, 14:38 »
Ania pamiętaj zawsze będą niezadowoleni, a jak jeszcze zobaczą że coś przedstawiasz(testujesz), to myślą ze napewno z tego coś masz i .....
Najwazniejsze to być zadowolonym z tego co się robi i iść do przodu i o to w tym chodzi, czekam na dalsze recezje Powodzenia

Offline Tomba

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 325
  • Reputacja: 598
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Copdock Angling - angielska Nowość na polskim rynku
« Odpowiedź #29 dnia: 20.05.2019, 19:54 »
I co ja mam teraz powiedzieć? Upierać się głupio przy swoim zdaniu i szukać jakichś ale?
Czy po prostu przyznać, że się wygłupiłem i przeprosić?

Przepraszam Aniu. :beg: Zdarza mi się, niestety palnąć czasem coś bez zastanowienia. :facepalm:

Przyznaję: Sporo wiedzy o nowych produktach, niedostępnej na etykietach. Bardzo ładnie zobrazowane.
Czytając "obsypywanie wokół podajnika tworzy smaczny kopiec" zastanawiałem się, czy próbowałaś? :P
Sorki, to nie było złośliwe. :-X
Pozdrawiam,
Tomek