Autor Wątek: Rybka Centrum Wędkarskie  (Przeczytany 9432 razy)

Offline Seba

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 270
  • Reputacja: 23
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Mazowieckie, Lubelskie
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Rybka Centrum Wędkarskie
« Odpowiedź #15 dnia: 03.04.2019, 21:24 »
Byłem, widziałem naprawdę zacny sklep. Najlepsze jest to że ceny można negocjować, są otwarci na klienta.
Fakt że wędek klasy premium mało, lecz słuchają klienta i obiecują nowe zatowarowanie.
By w wędkarstwie sukces odnaleźć, na rybach częściej musisz być.

Offline marian190975

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 416
  • Reputacja: 39
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Kraśnik
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Rybka Centrum Wędkarskie
« Odpowiedź #16 dnia: 03.04.2019, 21:24 »
Kupiłem tam wiele rzeczy począwszy od stoperów na kołowrotkach i wędkach kończąc. Za żadną nie zapłaciłem tyle co na metce, zawsze płaciłem mniej.

Offline Fabregasik9

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 367
  • Reputacja: 74
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Lublin
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Rybka Centrum Wędkarskie
« Odpowiedź #17 dnia: 04.04.2019, 08:01 »
Rybka z roku na rok jest coraz większa. Mieszkam w Lublinie więc naturalnym wyborem jest właśnie ten sklep. Znam Pana Jarka (właściciel) od ładnych paru lat.  Znakomite podejście do klienta. Ceny tak jak mówili moi przedmówcy, zawsze najtańsze. Nigdy nie wyszedłem z Rybki niezadowolony. Co do oferty to może i nie mają paru znanych marek ale nie można powiedzieć, że ciężko coś wybrać. W tym roku do sklepu wejdzie cała oferta sprzętu Garbolino. Stopniowo mają wprowadzać też inne marki, których do tej pory u nich nie było. Polecam gorąco !

P.S. Jeśli chodzi o sklep internetowy to zostawia wiele do życzenia, ale niestety nie mają odpowiedniego człowieka, który by to ogarnął. Na stronie jest może 20% sprzętu, który jest dostępny w  sklepie stacjonarnym.

Offline basp28

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 866
  • Reputacja: 97
Odp: Rybka Centrum Wędkarskie
« Odpowiedź #18 dnia: 04.04.2019, 09:00 »
Najniższe ceny za ten sam produkt, po prostu nie muszą mieć 50 % marży - wystarcza im i 15 %, zarabiają nie na "strzyżeniu" jednego klienta a na obrocie. Chyba jedyny znany mi sklep gdzie naprawde negocjacje najniższej ceny działają znakomicie. kupowałem przez net i później fon.

Offline flowgrid

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 213
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Rybka Centrum Wędkarskie
« Odpowiedź #19 dnia: 13.12.2022, 20:48 »
Zamawiałem ostatnio w tym sklepie sprzęt wędkarski przez internet. Dobry kontakt emailowy oraz telefoniczny. Pracownik sklepu pomógł wybrać rzecz będącą przedmiotem zakupu. Wszystko ładnie zapakowane oraz szybko dostarczone.
Marcin

Offline grzegorz88

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 178
  • Reputacja: 138
Odp: Rybka Centrum Wędkarskie
« Odpowiedź #20 dnia: 13.12.2022, 22:55 »
Sklep to dno. Zostałem oszukany i odradzam!!
Szukałem torby na fotel. Znalazłem produkt, który miał pasujące dla mnie wymiary(inne niż u konkurencji).
Przez telefon pracownik zapewniał mnie, że wymiary w opisie przedmiotu zgadzają się ze stanem faktycznym, ponoć były dwie wersje torby. Torba przyjechała niezgodna z opisem.
Odesłałem towar. Sklep zwrócił mi tylko wartość towaru bez kosztów wysyłki. Po kilku telefonach udało mi się odzyskać kwotę jaką zapłaciłem za wysyłkę. Mimo wielu kolejnych telefonów nie odzyskałem kosztów odesłania towaru, do czego obliguje sprzedawcę prawo.
Ktoś może powiedzieć, że to tylko 20 złotych, ale gdzie byście robili zakupy gdyby każdy sklep was dymał na parę dyszek.