Autor Wątek: Reklamacja spina Mikado  (Przeczytany 1774 razy)

Offline PoProstuWędkarz

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 471
  • Reputacja: 27
Reklamacja spina Mikado
« dnia: 22.02.2019, 17:46 »
Witam mam takie pytanko.Dzisiaj wybrałem się na ryby z nowym wędziskiem Lexus Sapphire 260/13.Podczas wyrzutu gumy Keitecha Easy Shiner 3" na główce 7g wędka pękła na łączeniu w górnej części,powstało ponad kilkanaście pęknięć.Jak myślicie,gwarancja zostanie uznana?

Edycja administratora (pisownia):
http://splawikigrunt.pl/forum/index.php?topic=1878.0
http://splawikigrunt.pl/forum/index.php?topic=2757.0


Edycja administratora: Wątek założony w nieodpowiednim dziale tematycznym.
Wątek przeniesiony z działu "NAD WODĄ" do działu "Zakupy". Proszę zwracać uwagę na tytuły forów i działów oraz ich opisy.

Offline remexon

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 153
  • Reputacja: 10
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Legionowo
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Reklamacja spina Mikado
« Odpowiedź #1 dnia: 22.02.2019, 18:23 »
Jakieś trzy lata temu złamał mi się feeder mikado. Miało to miejsce jakiś tydzień po zakupie.
Podczas rzutu koszyczkiem 30 gram plus zaneta,  pęknięciu uległa środkowa część wędziska .
Reklamowałem to w sklepie i bez problemu wymieniono mi wędkę na nową.
Pozostał jednak niesmak i wędka szybko znalazła nowego właściciela.
Remek

Offline warcianin

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 519
  • Reputacja: 38
Odp: Reklamacja spina Mikado
« Odpowiedź #2 dnia: 22.02.2019, 18:37 »
Cześć pewniej ze uznają mikado ma to do siebie że dbaja o serwis nawet jeśli cos jest perfidnie z towojej winy i tak uznaja i wymieniają. Osobiście reklamowalem swojego feedera którego przypadkiem nadepnol widać było slad buta bez problemu przyjeli 2 przypadek sciolem szczytowke przy sicario tak że bez problemu dostalem nowy skład. Dobry szybki serwis to co za mna przemawia w mikado. Tak samo z kolowrotkiem gwarancja 5 lat zaczęło szumić łożysko oddałem przesmarowali i nowka nie tracilem gwarancji nie było wymowek jak w daiwie czy shimano za to należy sie wielki plus MIKADO
Konrad

Offline PoProstuWędkarz

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 471
  • Reputacja: 27
Odp: Reklamacja spina Mikado
« Odpowiedź #3 dnia: 23.02.2019, 16:35 »
Już kijek wysłany do sklepu,teraz pozostaje czekać.O tyle dobrze,że mam zapasowe spinningi :D.Oby uznali reklamacje.