Autor Wątek: Wędka gruntowa 3,0 - 3,3 m oraz kołowrotek na jezioro  (Przeczytany 7127 razy)

Offline skowron.krystian

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 760
  • Reputacja: 133
  • Płeć: Mężczyzna
  • Praca jest dobra dla tych, co nie umieją wędkować
  • Lokalizacja: Holandia 'ZH'
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Wędka gruntowa 3,0 - 3,3 m oraz kołowrotek na jezioro
« Odpowiedź #30 dnia: 17.01.2017, 23:09 »
Arek Kuzwa ja sie pytam szczerze :D bo kolega to wodelej i jestem ciekaw opini poczciwego staruszka ;)
Kogo, którego z kolegów ty tu wodolejem nazywasz?
Wracając z wyprawy, weź ze sobą zrobione zdjęcia, a pozostaw jedynie ślady stóp 😉

Offline shmuggler

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 031
  • Reputacja: 62
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Pruszcz Gdański
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Wędka gruntowa 3,0 - 3,3 m oraz kołowrotek na jezioro
« Odpowiedź #31 dnia: 17.01.2017, 23:11 »
Arek Kuzwa ja sie pytam szczerze :D bo kolega to wodelej i jestem ciekaw opini poczciwego staruszka ;)
Ja mam też MŚ Range kije (Econ serię) i fajne są. Czuć fajnie rybę. Łowiłem nimi na wodach PZW i komercjach. Głównie ryby do 3 kg.
Mój tata ma te droższe serie i też jest zadowolony. Na pewno ma jeden kij z dopałką i dwa Method Feeder.


Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka


MrProper

  • Gość
Odp: Wędka gruntowa 3,0 - 3,3 m oraz kołowrotek na jezioro
« Odpowiedź #32 dnia: 17.01.2017, 23:39 »
Arek Kuzwa ja sie pytam szczerze :D bo kolega to wodelej i jestem ciekaw opini poczciwego staruszka ;)
Ja mam też MŚ Range kije (Econ serię) i fajne są. Czuć fajnie rybę. Łowiłem nimi na wodach PZW i komercjach. Głównie ryby do 3 kg.
Mój tata ma te droższe serie i też jest zadowolony. Na pewno ma jeden kij z dopałką i dwa Method Feeder.




Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka

Dzięki za info :thumbup:  Uff myślałem, że i na rybach wodę leje. :D
A byłem ciekaw szczerej opinii o MS Range.

Offline Arunio

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 892
  • Reputacja: 521
  • Płeć: Mężczyzna
  • Życie jest krótkie, a łowić się chce!
    • Galeria
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Wędka gruntowa 3,0 - 3,3 m oraz kołowrotek na jezioro
« Odpowiedź #33 dnia: 17.01.2017, 23:44 »
To poczciwie, mendo ty jedna ;) odpowiadam. MS, to dobry sprzęt w rozsądnej cenie. Użytkuję serię Eco. Jak by co? wolno kopać moje Image za błędy. Mi pasi,  jakościowo i użytkowo.
Arek

MrProper

  • Gość
Odp: Wędka gruntowa 3,0 - 3,3 m oraz kołowrotek na jezioro
« Odpowiedź #34 dnia: 17.01.2017, 23:50 »
To poczciwie, mendo ty jedna ;) odpowiadam. MS, to dobry sprzęt w rozsądnej cenie. Użytkuję serię Eco. Jak by co? wolno kopać moje Image za błędy. Mi pasi,  jakościowo i użytkowo.
I to chciałem usłyszeć staruszku. Słyszał byś kolegę z pracy, to byś powiedział - co on żre, że takie głupoty gada :) A  jednak wspólna pasja zmienia ludzi i umie sie powstrzymać, opowiadając o tym co lubi. Choć i tak we wszystko mu nie wierze :D Po prostu nie da sie ;) :P
Jeszcze raz :thumbup:

Offline bigdom

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 696
  • Reputacja: 66
  • Mam swoje zdanie i nie zawaham się go użyć!!!
  • Lokalizacja: Olsztyn
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Wędka gruntowa 3,0 - 3,3 m oraz kołowrotek na jezioro
« Odpowiedź #35 dnia: 18.01.2017, 12:47 »
Mi się wydaję, że pierwszą wędkę, to jednak lepiej kupić w sklepie. Można pomachać, poczuć w ręku. Poprosić o pokazanie budżetowych modeli i samemu zobaczyć. Może się okazać, że wędka 3,60 będzie pasować. Na pewno nie ma co szaleć z kasą, bo droga wędka też może być nieodpowiednia i po prostu nie leżeć wędkarzowi.
Nigdy w życiu nie złowiłem karpia i dobrze mi z tym :)
Dominik

Offline skowron.krystian

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 760
  • Reputacja: 133
  • Płeć: Mężczyzna
  • Praca jest dobra dla tych, co nie umieją wędkować
  • Lokalizacja: Holandia 'ZH'
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Wędka gruntowa 3,0 - 3,3 m oraz kołowrotek na jezioro
« Odpowiedź #36 dnia: 18.01.2017, 13:11 »
Mi się wydaję, że pierwszą wędkę, to jednak lepiej kupić w sklepie. Można pomachać, poczuć w ręku. Poprosić o pokazanie budżetowych modeli i samemu zobaczyć. Może się okazać, że wędka 3,60 będzie pasować. Na pewno nie ma co szaleć z kasą, bo droga wędka też może być nieodpowiednia i po prostu nie leżeć wędkarzowi.

Wracając z wyprawy, weź ze sobą zrobione zdjęcia, a pozostaw jedynie ślady stóp 😉