Autor Wątek: Zlot SiG 2018 Batorówka - zapisy  (Przeczytany 42760 razy)

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 563
  • Reputacja: 1978
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Zlot SiG 2018 Batorówka - zapisy
« dnia: 14.02.2018, 21:23 »
Panie i Panowie, organizacją zlotu zajmuje się Marcin (katmay). Wszelki kontakt, zapisy proszę załatwiać właśnie z nim. Jest mało miejsc w domkach, ale sporo placu na wszelkiego rodzaju namioty, dla tych co chcą zabrać swą rodzinę ta opcja jest 'wskazana' :)
------------------------------------------------------------------
Rozpoczynamy zapisy na IV ZLOT Spławik i Grunt, który odbędzie się na BATORÓWCE w miejscowości WOLA ŁOKOTOWA 38,
95-047 JEŻÓW w terminie 24-27 maja 2018r.

BAZA NOCLEGOWA

Niestety ilość miejsc pod dachem na terenie Batorówki jest bardzo ograniczona. W dwóch domkach zmieści się 15 osób.
Chętnych będzie więcej, więc trzeba bazować na zabranych z domu materacach. Upchniemy dodatkowe 6 maks 8 osób. Może nie bedzie super wygodnie, ale atmosfera na pewno to rekompensuje.
Dlatego proszę o ograniczenie chętnych do przyjazdu do uczestników forum i najbliższej rodziny.

Jest za to dużo miejsca na rozbicie namiotów, jak i zaparkowane przyczepy czy kampera. Dlatego, jeśli ktoś ma możliwość takiego nocowania usilnie do niego namawiam :)

Zwracamy się także z prośbą, o takie ustawianie namiotów, aby nie przeszkadzały one w zawodach które odbędą się w sobotę!!! Miejsca nad wodą w namiotach karpiowych również rezerwujemy. Nie ma opcji 'kto pierwszy ten lepszy' - będzie nas dużo, więc trzeba wszystko dobrze zorganizować, musimy się pomieścić ;)

KOSZTY

Nocleg w domkach kosztuje 50zł od osoby.
Cena za namiot to 10zł
Cena za przyczepę/kamper to 50zł

ŁOWIENIE

Koszty to 15zł za dzień. Jeśli ktoś ma ochotę spinningować musi się liczyć z wydatkiem 20 (lub 25) zł oraz nieprzychylnym wzrokiem sąsiadów znad maksymalnie upchanego zbiornika ;)
Oczywiście jeśli kogoś interesuje łowienie w nocy istnieje taka możliwość po wcześniejszym ustaleniu w państwem Bator.

POSIŁKI

Jest możliwość zamówienia gorącego posiłku. Ceny nie sa wygórowane, a jest smacznie i zdrowo. Jeśli ktoś miał by ochotę uzupełnić dietę pożywną zupą, bądź drugim daniem, proszę o zaznaczenie takiej opcji przy rezerwacji.
Jak już będę miał taką listę, to po uzgodnieniu szczegółów z panią Renatą przedstawię w miarę wiarygodny cennik za posiłki.
Dla chętnych wyznaczone są miejsca do rozpalenia grilla jak i same grille. Proszę ograniczyć się do wyznaczonych miejsc.

REZERWACJE

Jak już pisaliśmy miejsc jest mało, więc usilnie namawiamy, aby w przypadku rodzin, wybierać opcję namiotu. Batorówka to wspaniałe miejsce na camping, zwłaszcza rodzinny! Jeśli ktoś ma przyczepę, lub namiot lepiej wybrać tą opcję.
W domkach są prysznice i nie będzie problemu aby z nich skorzystać.
Ze względu na małą ilość miejsc nasza administracja postanowiła pozostawić rodziny w domu. Mamy mam nadzieję, że w tym duchu wspólnego dobra będziemy podchodzić do rezerwacji.

ZAWODY

Zawody tym razem będziemy rozgrywać  parach. Chętni biorący udział będą losować 'partnera', każdy łowić będzie w innym sektorze. O miejscu decyduje wspólna ilość punktów. W ten sposób zmniejszymy czynnik szczęścia jakim jest dobre miejsce, będzie też więcej osób do obdarowania nagrodami :)



Chęć uczestnictwa w zlocie należy zgłaszać do Marcina (katmay) przez system wiadomości forum.
W wiadomości wpisujemy:
1. Imię i nazwisko
2. Nick z forum
3. ‎Ilość miejsc
4. ‎Termin przyjazdu i wyjazdu.
5. ‎Sposób noclegu (namiot, przyczepa, pokój, auto).
6. ‎Proszę także zaznaczyć czy wyrażacie  chęć na posiłki serwowane przez Panią Renatę.
7. ‎Czy w sobotę bierzecie udział w corocznych zawodach SiG.
8. Miejsca nad woda w namiotach uzgodnimy w maju.

Po zebraniu zgłoszeń na dole wątku będzie wystawiona lista uczestników.

Jeśli ktoś znajdzie się na liście to DOPIERO WTEDY wpłaca zaliczkę na podany numer konta.
Zaliczka za łózko - 100zł
Kamper, przyczepa - 100zł
Namiot - 50zł
Samochód  - 50zł
W przypadku, gdy ktoś przyjeżdża na jeden dzień, bądź jedną noc, kwota zaliczki zostanie ustalona indywidualnie.

Kwota do wpłaty zostanie dodana do listy rezerwacyjnej.

Numer konta do wpłaty to:

17 1140 2004 0000 3202 4937 9975

W tytule proszę podać swój Nick z forum.
Lucjan

Online Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 337
  • Reputacja: 1968
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Zlot SiG 2018 Batorówka - zapisy
« Odpowiedź #1 dnia: 14.02.2018, 21:27 »
Lucjan, sprostuj część "należy zgłaszać do mnie", bo chyba chodzi o Marcina, nie?
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline booohal

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 982
  • Reputacja: 473
  • Płeć: Mężczyzna
  • Krzyś
  • Lokalizacja: Sieradz, Warta
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Zlot SiG 2018 Batorówka - zapisy
« Odpowiedź #2 dnia: 14.02.2018, 21:29 »
Wszystko jasne :thumbup:
Unia rządzi, unia radzi, unia nigdy was nie zdradzi!

Offline zbyszek321

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 908
  • Reputacja: 185
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Drawsko Pomorskie
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Zlot SiG 2018 Batorówka - zapisy
« Odpowiedź #3 dnia: 14.02.2018, 21:52 »
Cz tu nie ma pomyłki? Cena za namiot 10 zł za dobę, a piszesz, że trzeba wpłacić za namiot 50 zł zaliczki.
Zbyszek

Offline ptaku_1

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 894
  • Reputacja: 145
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Jabłonna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Zlot SiG 2018 Batorówka - zapisy
« Odpowiedź #4 dnia: 14.02.2018, 22:02 »
Dokładnie jak jest liczony namiot: 10zł x doba za namiot, czy 10zł x osoba w namiocie za dobę?
Pzdr. Paweł

"PZW jest jak ZUS, płacisz i nic z tego nie masz, jeśli potrzeba to i tak się leczysz na komercji"

Lubię zegarki https://www.youtube.com/playlist?list=PL6Tg8Td6x60FxfdbXAUGGYUyv0nzDZtAP

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 563
  • Reputacja: 1978
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: Zlot SiG 2018 Batorówka - zapisy
« Odpowiedź #5 dnia: 14.02.2018, 22:03 »
Dokładnie jak jest liczony namiot: 10zł x doba za namiot, czy 10zł x osoba w namiocie za dobę?

Za osobę.
Lucjan

Offline Ostap

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 398
  • Reputacja: 149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chciałeś Panią? Zapie.... na nią!
  • Lokalizacja: Wuwua
Odp: Zlot SiG 2018 Batorówka - zapisy
« Odpowiedź #6 dnia: 14.02.2018, 22:12 »
Super :)

Właśnie wysłałem info do Marcina :)

Ja nie biorę udziału w zawodach i nie będzie problemu jak przytnę komara w tym czasie gdy ktoś będzie łowił na moim miejscu.

Wiadomo, że jak się rozbiję raz w czwartek to zostaję tam do niedzieli popołudnia :) a zawody oczywiście odpuszczam :)

Jeśli to nie problem mogę łowić tam gdzie łowiłem na 2 zlocie :) Fajnie tam było :) aaaaa no i wiem coś o tym miejscu czego inni nie wiedzą :)

Zatem czekamy do maja :)

pozdrawiam wszystkich 8)




Łukasz
 
Mazovia Fishing Team

Offline Morgoth13

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 446
  • Reputacja: 163
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Bydgoszcz
Odp: Zlot SiG 2018 Batorówka - zapisy
« Odpowiedź #7 dnia: 14.02.2018, 22:15 »
Łukasz - nie mogę się doczekać by zobaczyć sławną górkę Ostapa 😁
Pozdrawiam
Mirek

Offline ptaku_1

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 894
  • Reputacja: 145
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Jabłonna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Zlot SiG 2018 Batorówka - zapisy
« Odpowiedź #8 dnia: 14.02.2018, 22:15 »
Jeszcze jedno, 50zł za auto to koszt parkingu za cały zlot?
Pzdr. Paweł

"PZW jest jak ZUS, płacisz i nic z tego nie masz, jeśli potrzeba to i tak się leczysz na komercji"

Lubię zegarki https://www.youtube.com/playlist?list=PL6Tg8Td6x60FxfdbXAUGGYUyv0nzDZtAP

Offline zbyszek321

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 908
  • Reputacja: 185
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Drawsko Pomorskie
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Zlot SiG 2018 Batorówka - zapisy
« Odpowiedź #9 dnia: 14.02.2018, 22:21 »
Super :)

Właśnie wysłałem info do Marcina :)

Ja nie biorę udziału w zawodach i nie będzie problemu jak przytnę komara w tym czasie gdy ktoś będzie łowił na moim miejscu.

Wiadomo, że jak się rozbiję raz w czwartek to zostaję tam do niedzieli popołudnia :) a zawody oczywiście odpuszczam :)

Jeśli to nie problem mogę łowić tam gdzie łowiłem na 2 zlocie :) Fajnie tam było :) aaaaa no i wiem coś o tym miejscu czego inni nie wiedzą :)

Zatem czekamy do maja :)

pozdrawiam wszystkich 8)
Ostap, czy pozwolisz, żebym był twoim sąsiadem? :)
Zbyszek

Offline Ostap

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 398
  • Reputacja: 149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chciałeś Panią? Zapie.... na nią!
  • Lokalizacja: Wuwua
Odp: Zlot SiG 2018 Batorówka - zapisy
« Odpowiedź #10 dnia: 14.02.2018, 22:21 »
Z tego co mi się wydaje to tylko zaliczka :)
Spanie w aucie jest jak w namiocie, za parking nie płacisz :) 10 + 15 łowienie za dobę jak dobrze rozumiem :)

Jeśli ceny będą takie jak 2 lata temu to chłopaku będziesz miło zaskoczony jak one są niskie :)




Łukasz
 
Mazovia Fishing Team

Offline Ostap

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 398
  • Reputacja: 149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chciałeś Panią? Zapie.... na nią!
  • Lokalizacja: Wuwua
Odp: Zlot SiG 2018 Batorówka - zapisy
« Odpowiedź #11 dnia: 14.02.2018, 22:25 »
Zbyniu będzie mi niezmiernie miło 8) Szkoda, że trzeciego muszkietera nie będzie :)

Na temat górek to opowiem Wam coś osobiście jak się spotkamy :) Byłem w szoku jak małolaci w sezonie 2017 roku łowili na górki na naszym brzegu a my na ich brzegu o kiju zjeżdżaliśmy :)

Fajnie będzie już to czuję :P

Mam tylko nadzieję, że nic nie wyskoczy wtedy z dziećmi itp.

Ogólnie to w ten weekend mam wesele które już odwołałem :) nie idę! wolę na zlot jechać!
Żona w sumie nawet nie protestowała :)




Łukasz
 
Mazovia Fishing Team

Offline ptaku_1

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 894
  • Reputacja: 145
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Jabłonna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Zlot SiG 2018 Batorówka - zapisy
« Odpowiedź #12 dnia: 14.02.2018, 22:29 »
Szczerze to ja mam w 4 literach ceny ile by nie było (w granicach rozsądku) to pojadę, ale lubię jak jest wszystko jasne.
Pzdr. Paweł

"PZW jest jak ZUS, płacisz i nic z tego nie masz, jeśli potrzeba to i tak się leczysz na komercji"

Lubię zegarki https://www.youtube.com/playlist?list=PL6Tg8Td6x60FxfdbXAUGGYUyv0nzDZtAP

Offline zbyszek321

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 908
  • Reputacja: 185
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Drawsko Pomorskie
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Zlot SiG 2018 Batorówka - zapisy
« Odpowiedź #13 dnia: 14.02.2018, 22:37 »
Zbyniu będzie mi niezmiernie miło 8) Szkoda, że trzeciego muszkietera nie będzie :)

Na temat górek to opowiem Wam coś osobiście jak się spotkamy :) Byłem w szoku jak małolaci w sezonie 2017 roku łowili na górki na naszym brzegu a my na ich brzegu o kiju zjeżdżaliśmy :)

Fajnie będzie już to czuję :P

Mam tylko nadzieję, że nic nie wyskoczy wtedy z dziećmi itp.

Ogólnie to w ten weekend mam wesele które już odwołałem :) nie idę! wolę na zlot jechać!
Żona w sumie nawet nie protestowała :)
Przyjeżdżam w czwartek i stawiam namiot koło Ciebie. Moja żona też nie przyjedzie.
Zbyszek

Offline katmay

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 295
  • Reputacja: 562
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łowicz
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Zlot SiG 2018 Batorówka - zapisy
« Odpowiedź #14 dnia: 14.02.2018, 22:46 »


Panie i Panowie, organizacją zlotu zajmuje się Marcin (katmay). Wszelki kontakt, zapisy proszę załatwiać właśnie z nim. Jest mało miejsc w domkach, ale sporo placu na wszelkiego rodzaju namioty, dla tych co chcą zabrać swą rodzinę ta opcja jest 'wskazana' :)
------------------------------------------------------------------
Rozpoczynamy zapisy na IV ZLOT Spławik i Grunt, który odbędzie się na BATORÓWCE w miejscowości WOLA ŁOKOTOWA 38,
95-047 JEŻÓW w terminie 24-27 maja 2018r.

BAZA NOCLEGOWA

Niestety ilość miejsc pod dachem na terenie Batorówki jest bardzo ograniczona. W dwóch domkach zmieści się 15 osób.
Chętnych będzie więcej, więc trzeba bazować na zabranych z domu materacach. Upchniemy dodatkowe 6 maks 8 osób. Może nie bedzie super wygodnie, ale atmosfera na pewno to rekompensuje.
Dlatego proszę o ograniczenie chętnych do przyjazdu do uczestników forum i najbliższej rodziny.

Jest za to dużo miejsca na rozbicie namiotów, jak i zaparkowane przyczepy czy kampera. Dlatego, jeśli ktoś ma możliwość takiego nocowania usilnie do niego namawiam :)

Zwracamy się także z prośbą, o takie ustawianie namiotów, aby nie przeszkadzały one w zawodach które odbędą się w sobotę!!! Miejsca nad wodą w namiotach karpiowych również rezerwujemy. Nie ma opcji 'kto pierwszy ten lepszy' - będzie nas dużo, więc trzeba wszystko dobrze zorganizować, musimy się pomieścić ;)

KOSZTY

Nocleg w domkach kosztuje 50zł od osoby.
Cena za namiot to 10zł
Cena za przyczepę/kamper to 50zł

ŁOWIENIE

Koszty to 15zł za dzień. Jeśli ktoś ma ochotę spinningować musi się liczyć z wydatkiem 20 (lub 25) zł oraz nieprzychylnym wzrokiem sąsiadów znad maksymalnie upchanego zbiornika ;)
Oczywiście jeśli kogoś interesuje łowienie w nocy istnieje taka możliwość po wcześniejszym ustaleniu w państwem Bator.

POSIŁKI

Jest możliwość zamówienia gorącego posiłku. Ceny nie sa wygórowane, a jest smacznie i zdrowo. Jeśli ktoś miał by ochotę uzupełnić dietę pożywną zupą, bądź drugim daniem, proszę o zaznaczenie takiej opcji przy rezerwacji.
Jak już będę miał taką listę, to po uzgodnieniu szczegółów z panią Renatą przedstawię w miarę wiarygodny cennik za posiłki.
Dla chętnych wyznaczone są miejsca do rozpalenia grilla jak i same grille. Proszę ograniczyć się do wyznaczonych miejsc.

REZERWACJE

Jak już pisaliśmy miejsc jest mało, więc usilnie namawiamy, aby w przypadku rodzin, wybierać opcję namiotu. Batorówka to wspaniałe miejsce na camping, zwłaszcza rodzinny! Jeśli ktoś ma przyczepę, lub namiot lepiej wybrać tą opcję.
W domkach są prysznice i nie będzie problemu aby z nich skorzystać.
Ze względu na małą ilość miejsc nasza administracja postanowiła pozostawić rodziny w domu. Mamy mam nadzieję, że w tym duchu wspólnego dobra będziemy podchodzić do rezerwacji.

ZAWODY

Zawody tym razem będziemy rozgrywać  parach. Chętni biorący udział będą losować 'partnera', każdy łowić będzie w innym sektorze. O miejscu decyduje wspólna ilość punktów. W ten sposób zmniejszymy czynnik szczęścia jakim jest dobre miejsce, będzie też więcej osób do obdarowania nagrodami :)



Chęć uczestnictwa w zlocie należy zgłaszać do Marcina (katmay) przez system wiadomości forum.
W wiadomości wpisujemy:
1. Imię i nazwisko
2. Nick z forum
3. ‎Ilość miejsc
4. ‎Termin przyjazdu i wyjazdu.
5. ‎Sposób noclegu (namiot, przyczepa, pokój, auto).
6. ‎Proszę także zaznaczyć czy wyrażacie  chęć na posiłki serwowane przez Panią Renatę.
7. ‎Czy w sobotę bierzecie udział w corocznych zawodach SiG.
8. Miejsca nad woda w namiotach uzgodnimy w maju.

Po zebraniu zgłoszeń na dole wątku będzie wystawiona lista uczestników.

Jeśli ktoś znajdzie się na liście to DOPIERO WTEDY wpłaca zaliczkę na podany numer konta.
Zaliczka za łózko - 100zł
Kamper, przyczepa - 100zł
Namiot - 50zł
Samochód  - 50zł
W przypadku, gdy ktoś przyjeżdża na jeden dzień, bądź jedną noc, kwota zaliczki zostanie ustalona indywidualnie.

Kwota do wpłaty zostanie dodana do listy rezerwacyjnej.

Numer konta do wpłaty to:

17 1140 2004 0000 3202 4937 9975

W tytule proszę podać swój Nick z forum.

Ja wytłumaczę kwestię rezerwacji. Ostatni zlot pokazał mam, że ludzie rezerwując noclegi i nie przyjeżdżając na zlot nie dość, że nie szanują osób kolegów, to są nawet w stanie narazić ich na koszty związane z wynajęciem noclegu. Aby uniknąć takich sytuacji postanowiliśmy progi rezerwacji umieścić na poziomie odczuwalnym.

W skrócie. Jeśli przyjeżdżasz na zlot i kimasz pod namiotem i musisz wpłacić 50zł: 20zł idzie na kimę od piątku do niedzieli. 30zł idzie na łowienie od piątku do soboty. Plus jest taki, że mając 15zł w kieszeni, kiedy przyjedziesz, masz już opłacony zlot od piątku do niedzieli włącznie ze wszystkim. Plus papu.

Plus nasz? Więcej osób zastanowi się rezerwując miejsce.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Marcin