Autor Wątek: Garbolino Bullet Feeder 3,30 m / 25-75 g - prośba o informacje  (Przeczytany 1373 razy)

Offline KarolZ

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
Witam. Chciałbym się dowiedzieć czegoś o wędce Garbolino Bullet Feeder 3,30 m // 25-75 g. Może ktoś posiada i podzieli się opinią.

Offline Modus

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 600
  • Reputacja: 1121
  • Ulubione metody: trotting

Offline KarolZ

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
Odp: Garbolino Bullet Feeder 3,30 m / 25-75 g - prośba o informacje
« Odpowiedź #2 dnia: 23.10.2018, 19:04 »
Dzięki ale nie dowiedziałem się zbyt wiele. Bardziej chodzi mi o akcję tej wędki i wagę.

Offline selektor

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 281
  • Reputacja: 1399
  • Lokalizacja: Catch & w Łeb & Realese on Patelnia
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Garbolino Bullet Feeder 3,30 m / 25-75 g - prośba o informacje
« Odpowiedź #3 dnia: 23.10.2018, 19:49 »
Bullet to najniższa półka Garbolino. Wagę wędek odnajdziesz we francuskim katalogu Garbolino. Na brytyjskich i drapieżnikowych stronach jej nie podają (można zawsze napisać do drapieżnika, żeby podał wagę)... bo wędki swoje ważą ;) Sam kiedyś byłem zainteresowany tą serią, gdyż ugięcie co widać po filmie jest takie "typowo brytyjskie". Ogólnie nie są to złe wędki jak na tą cenę. Jednak obecnie wybór jest tak duży, że można spokojnie przebierać w ofertach.

Offline KarolZ

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
Odp: Garbolino Bullet Feeder 3,30 m / 25-75 g - prośba o informacje
« Odpowiedź #4 dnia: 23.10.2018, 20:40 »
Co oznacza typowo angielskie ugięcie? Czy możesz polecić jakiś feeder do 300 zł?

Offline selektor

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 281
  • Reputacja: 1399
  • Lokalizacja: Catch & w Łeb & Realese on Patelnia
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Garbolino Bullet Feeder 3,30 m / 25-75 g - prośba o informacje
« Odpowiedź #5 dnia: 23.10.2018, 21:13 »
Przechodzący w taką parabolę. Co do feedera to nie jestem specjalistą, więc Ci nie pomogę, ale z tego co widzę to co drugi temat w dziale sprzęt dotyczy feedera za 200-300 zł. Może coś z Flagmana, Tubertini, Matrixa serii Aquos, Okumy. Sporo osób poleca i zachwala wędki tych firm w tym przedziale cenowym.