Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Spławik / Odp: Wszystko o przepływance
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Stan dnia Dzisiaj o 22:38 »
To taki trochę ala helikopter ze spławikiem.
2
Filmy w sieci / Odp: Ciekawe filmy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Opos dnia Dzisiaj o 22:29 »
Idzie nowe !

Niech idzie, takie czasy. Ale! Info o zarybieniu z ostatniego roku by spodziewać się co pływa w wodzie to nieporozumienie przecież :)
Przy odrobinie rzetelności widać potencjał na przyszłe lata-w końcu wyjdzie, że zjedzone 300% więcej niż zarybione w danym roku. Jeszcze odłowy "kontrolne" w kilogramach per dany gatunek powinny zaczęte być ewidencjonowanie elektronicznie, wtedy łatwo na dany zbiornik wyciągnąć wnioski, tylko te będą destrukcyjne dla PZW.

śmiesznie sie składa, bo dziś ze znajomym o tym gadałem, że to chore iż w 21 wieku trzeba mieć kartkę długopis i ręcznie wklepywać dane w jakieś karteluszki. A jak zapomnisz papierów to dupa zbita, bo nawet zdjęcie na tel nr karty wędkarskiej i zdjęcia wbitych pieczątek a opłatami cię nie wybroni. Ostatnio tak miałem że musiałem dymać 35km, bo sobie zapomniałem karty... W ogóle komunikacja związek-koło-straż rybacka nie pomoże w przypadku braku karty że zadzwonią do koła i tam potwierdzą po peselu że masz opłatę itp. jak teraz policja ma dane że nie ma tragedii jak nie masz prawka w kieszeni bo zapomniałeś dokumentów z domu.
3
Sprzęt / Odp: Sygnalizatory Neco - opinie
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Grzesiek POZNAŃ dnia Dzisiaj o 22:23 »
Dzięki Panowie za sprawdzone chińczyki, nie odrzucam tej opcji, ale w tych modelach nie ma praktycznie nic z tego, co mi się spodobało w tych NECO. Szukam opinii o ich skuteczności i trwałości, ewentualnie propozycji modeli z podobnymi rozwiązaniami w kwestii sterowania. Czy firma NECO jest wśród karpiarzy jakoś negatywnie postrzegana? Trudno coś o nich znaleźć, a na moje początkujące karpiowe oko, oferują coś ciekawego.
Dzięki raz jeszcze za propozycje, może ktoś jeszcze coś podrzuci, podpowie. :beer: :thumbup:

*EDIT: Rafał, kojarzę jeszcze taki wątek o skracaniu linków z Ali. ;) :beer:
https://splawikigrunt.pl/forum/index.php?topic=3009.msg86601#msg86601

Tłumacząc jeszcze z chińskiego na nasze, czy taki zestaw jak ten z tego przydługiego linku, odczytuje brania w obie strony i daje się wyciszyć do zera? Kiedy się go włączy, to jak ma ustawioną głośność i ton? Tak jak się zostawiło czy trzeba się "przeklikać", żeby ustawić?
4
Filmy w sieci / Odp: Ciekawe filmy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez carl23 dnia Dzisiaj o 22:15 »
Idzie nowe !

Niech idzie, takie czasy. Ale! Info o zarybieniu z ostatniego roku by spodziewać się co pływa w wodzie to nieporozumienie przecież :)
Przy odrobinie rzetelności widać potencjał na przyszłe lata-w końcu wyjdzie, że zjedzone 300% więcej niż zarybione w danym roku. Jeszcze odłowy "kontrolne" w kilogramach per dany gatunek powinny zaczęte być ewidencjonowanie elektronicznie, wtedy łatwo na dany zbiornik wyciągnąć wnioski, tylko te będą destrukcyjne dla PZW.
5
Filmy w sieci / Odp: Ciekawe filmy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Opos dnia Dzisiaj o 21:59 »
6
Spławik / Odp: Wszystko o przepływance
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Modus dnia Dzisiaj o 21:11 »
7
Sprzęt / Odp: A-Z sprzętu dla początkującego
« Ostatnia wiadomość wysłana przez yakuza dnia Dzisiaj o 21:00 »
Dzięki za odpowiedź


Sent from my ASUS_I006D using Tapatalk

8
Sprzęt / Odp: A-Z sprzętu dla początkującego
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Modus dnia Dzisiaj o 20:52 »
Matchówka 13' - zależnie od budżetu: np. Shimano X1 - X3, Guru A Class, Robinson MX3, Browning "Jens Koschnick" Silverlite, Hydra HSC, Drennan Red Range.

Filmy instruktażowe: https://splawikigrunt.pl/forum/index.php?topic=12737.0
9
Hyde Park / Odp: Piłka nożna - mecze reprezentacji Polski i polska liga
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Enzo dnia Dzisiaj o 19:54 »
Niech strzelają szampany, premie wjeżdzają dla naszych mega gwiazd ;D :P :'( :'(( 40 mln zł z czego 10 mln dla zawodników )
Tutaj nie ma co dewagować z Van Bastenem, 100 % racji gramy anty futbol i oczy bolą.
Mam sie cieszyć że potrafią wymienić kilka czy kilkanaście podań którę kończą się na obrońcy lub pomocniku druzyny przeciwnej >:(
Kibice chcą zobaczyć grę w piłkę , bramki strzelone z akcji czy stałych fragmentów.
Euro w Niemczech pokaże tak naprawdę gdzie w tej chwili jesteśmy z poziomem piłkarskim reprezentacji, gdybyśmy mieli tak grających zawodników jak kibiców którzy dzisiaj w kilka minut wykupili wszystkie bilety i zablokowali serwer UEFA to bym był spokojny o wyniki a tak najprawdopodobnie Probierz nie zaryzykuje i zagra  podobnie jak z Walią co jakimś cudem może dac 1-2 pkt. 
10
Sposób na... / Odp: Sposób na brzanę
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Modus dnia Dzisiaj o 19:38 »
Strony: [1] 2 3 ... 10