Autor Wątek: Pokrowiec na wędkę - 3 komory, 130 cm, do 200 zł  (Przeczytany 4694 razy)

Offline kenaj

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: 0
Odp: Pokrowiec na wędkę - 3 komory, 130 cm, do 200 zł
« Odpowiedź #15 dnia: 19.03.2018, 17:23 »
Kurczę szkoda że wcześniej nie zobaczyłem tego tematu. Też kupił bym ten pokrowiec firmy Elia. Ale niestety w piątek zamówiłem Dragon team 2 komorowy 130 cm. Mam nadzieje ze będzie ok

Offline Łuki

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 993
  • Reputacja: 298
  • Płeć: Mężczyzna
  • SiG
Odp: Pokrowiec na wędkę - 3 komory, 130 cm, do 200 zł
« Odpowiedź #16 dnia: 20.03.2018, 16:22 »
Pokrowiec firmy D.A.M usztywniony , kieszenie na graty i mieści do 6 wędek.(myślę że cztery)
Cena bardzo dobra 160zł
Jedyny minus to ma 125cm a nie 130. Może komuś przypasuje.
https://topfish.pl/product-pol-100039798-DAM-Wzmocniony-Pokrowiec-Wedkarski-Na-Metalowej-Ramie-125cm.html


Specyfikacja:
-W środku nie ma rzepów do osobnego mocowania każdego wędziska, za to znajduje się gruba przegródka którą można oddzielić wędki.
-Miejsce na kołowrotki znajduje się po jednej stronie i jest na wysokości od 45 do 80cm co daje nam możliwość zmieszczenia naprawdę wielkich kołowrotków. (środkowa kieszonka na zdjęciu)

-- Wymiary głównej komory: 125x26cm.
- Długość kieszeni na parasol: 100cm.
- Wymiary dwóch bocznych kieszonek: 25cm x 18cm x 8cm. (kieszonki są plastyczne, dzięki czemu można włożyć dużo większe przedmioty)
- Kolor: oliwkowo - zielony.

Dostępne rozmiary : 125;145 i 165
...to królestwo...

Pozdrawiam.

Offline rzeznik2555

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 45
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Wartkowice
  • Ulubione metody: feeder

Offline kALesiak

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 638
  • Reputacja: 86
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Pokrowiec na wędkę - 3 komory, 130 cm, do 200 zł
« Odpowiedź #18 dnia: 01.04.2018, 23:30 »
http://salix-alba.com/sklep/pokrowiec-trzykomorowy-130cm/

Bardzo lubię tę firmę, przede wszystkim za design, historię powstania i pasję, która stała za powstaniem tej firmy. Niestety, zamki w tym pokrowcu to porażka. Prędzej zerwiesz uszko do pociągania w zamku niż zawleczkę w puszce do piwa. Mam jeszcze kilka innych towarów z tej firmy. I zawsze nieodmienne wrażenie, że kontrola jakości tam to jakiś zwiewny byt. W chlebaku urwał mi się drugi pasek zapinający, bo był wszyty na słowo honoru (pierwszy też się urwał), w plecaku od wewnętrznej strony widać, że ktoś kilka razy próbował centralnie naszyć logo... W futerale na przypony powyłaziły strunówki, a w Andzi tak się nie dzieje, chociaż tuli końcowe zestawy na dorsza. Szkoda. Fakty faktami - nie polecam, a chciałbym.

Offline rzeznik2555

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 45
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Wartkowice
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Pokrowiec na wędkę - 3 komory, 130 cm, do 200 zł
« Odpowiedź #19 dnia: 02.04.2018, 11:15 »
http://salix-alba.com/sklep/pokrowiec-trzykomorowy-130cm/

Bardzo lubię tę firmę, przede wszystkim za design, historię powstania i pasję, która stała za powstaniem tej firmy. Niestety, zamki w tym pokrowcu to porażka. Prędzej zerwiesz uszko do pociągania w zamku niż zawleczkę w puszce do piwa. Mam jeszcze kilka innych towarów z tej firmy. I zawsze nieodmienne wrażenie, że kontrola jakości tam to jakiś zwiewny byt. W chlebaku urwał mi się drugi pasek zapinający, bo był wszyty na słowo honoru (pierwszy też się urwał), w plecaku od wewnętrznej strony widać, że ktoś kilka razy próbował centralnie naszyć logo... W futerale na przypony powyłaziły strunówki, a w Andzi tak się nie dzieje, chociaż tuli końcowe zestawy na dorsza. Szkoda. Fakty faktami - nie polecam, a chciałbym.
Czy kolega może dać jakieś foto tych braków tego sprzetu bo obecnie ja osobiscie chce kupić sobie ich pokrowiec na wędki plus torbę bo mają przystępne ceny


Wysłane z mojego LG-M200 przy użyciu Tapatalka