Autor Wątek: Podbieraki Flagman - kosze i sztyce  (Przeczytany 583 razy)

Offline MadaBrasem

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 99
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Rybnik
  • Ulubione metody: feeder
Podbieraki Flagman - kosze i sztyce
« dnia: 29.03.2020, 16:44 »
Wczoraj podczas bardzo owocnego leszczowania poddał się mój stary podbierak i właśnie jestem na etapie przeglądania aktualnej oferty sklepu na D.
W sieci (również na naszym forum) jest bardzo mało informacji na temat podbieraków Flagman, znalazłem raptem kilka wzmianek o najtańszej sztycy. Postanowiłem zatem założyć ten ogólny wątek. Proszę użytkowników sztyc/koszy tej marki o wrzucanie zalet i wad tych produktów. Będzie dla mnie, przy okazji zostanie dla innych ;)
Paweł

Offline Drapichrust

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 636
  • Reputacja: 171
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Tarnów, Nowopole.
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Podbieraki Flagman - kosze i sztyce
« Odpowiedź #1 dnia: 29.03.2020, 17:14 »
Sztyca Squadron Pro 4m. Cena ok. 150 zł. Lekka, sztywna i bardzo smukła jak na ten przedział cenowy. Polecam, jeśli chodzi o kosze to nie mam nic od nich.
Artur

Offline Zbigniew Studnik

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 022
  • Reputacja: 404
  • Płeć: Mężczyzna
  • No kill
  • Lokalizacja: Rybnik
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Podbieraki Flagman - kosze i sztyce
« Odpowiedź #2 dnia: 29.03.2020, 17:20 »
Wczoraj podczas bardzo owocnego leszczowania poddał się mój stary podbierak i właśnie jestem na etapie przeglądania aktualnej oferty sklepu na D.
W sieci (również na naszym forum) jest bardzo mało informacji na temat podbieraków Flagman, znalazłem raptem kilka wzmianek o najtańszej sztycy. Postanowiłem zatem założyć ten ogólny wątek. Proszę użytkowników sztyc/koszy tej marki o wrzucanie zalet i wad tych produktów. Będzie dla mnie, przy okazji zostanie dla innych ;)
Paweł może po prostu zacznij łowić mniejsze leszcze i problem podbieraka sam się rozwiąże ;D ;D :D ;D ;D

Offline MadaBrasem

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 99
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Rybnik
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Podbieraki Flagman - kosze i sztyce
« Odpowiedź #3 dnia: 29.03.2020, 20:07 »
Zbyszku, przecież nam biorą tylko małe ;) ;D
Paweł