Autor Wątek: Browning Silverlite Jens Koschnick Float czy jest delikatna na drobną rybę?  (Przeczytany 271 razy)

Offline mariuszek2m

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Witam.
 W sieci nie mogę znaleźć oceny tej wędki. Może ktoś z  was używa i podzieli się odczuciami? Szukam delikatnej wędki odległościowej na wagglera, która da mi frajdę z połowu małych ryb na  głębokich jeziorach PZW.
Browning Silverlite Jens Koschnick Float 3,90m 20g

Offline Modus

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 531
  • Reputacja: 1110
  • Ulubione metody: trotting
Nie posiadam ani nie macałem, ale można bezpiecznie przyjąć, że spolegliwa jest co najmniej część szczytowa, pasując do mniejszego białorybu oraz w miarę cienkich przyponów. Wskazuje na to zarówno katalogowy opis, jak i patronat Jensa Koschnicka, który znany jest z zamiłowania do niepałowatych wędek.

Na wszelki wypadek dodam, że firma Browning Fishing właśnie kończy działalność, więc ewentualny nabywca ma prawo oczekiwać solidnej promocji :)

Offline Andyman

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 119
  • Reputacja: 36
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: method feeder
Witam.
 W sieci nie mogę znaleźć oceny tej wędki. Może ktoś z  was używa i podzieli się odczuciami? Szukam delikatnej wędki odległościowej na wagglera, która da mi frajdę z połowu małych ryb na  głębokich jeziorach PZW.
Browning Silverlite Jens Koschnick Float 3,90m 20g
Używam ją od dwu lat. Wędka bardzo dobrze wykonana, również w eleganckim pokrowcu. U mnie współpracuje z kołowrotkiem Daiwa TDM 2500 QD. Akcja raczej szczytowa. Oprócz drobnicy wyciągałem na nią karpie do 9 kg. Jak kolega wyżej zauważył mogą być problemy z ewentualnym serwisem. Ja jestem z niej bardzo zadowolony i gdybym miał kupować to wybrałbym ją jeszcze raz. Polecam.