Autor Wątek: Rzeki śmieci  (Przeczytany 22504 razy)

Offline Dyrek

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 353
  • Reputacja: 43
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Alwernia
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Rzeki śmieci
« Odpowiedź #45 dnia: 15.03.2019, 22:45 »
>:O

Offline Watchmaker

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 69
  • Reputacja: 5
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Rzeki śmieci
« Odpowiedź #46 dnia: 24.03.2019, 13:46 »
U mnie w okolicy jest to samo. Boli tym bardziej, że taki kożuch jest tuż obok wejścia do bardzo popularnego i uczęszczanego parku. Niedziela, ładne ubranie, okularki, spacerek...ą, ę... ogólnie szyk i styl... tylko dookoła syf bo prościej pod nogi.

Drugi przykład dzisiaj przy drodze. Facet leje pod płot a kobieta zza kółka wywala po nim ćwiartki i puszki puste :facepalm:

Wkurzyłem się ogólnie bo dzionek taki piękny a ja musiałem z nad wody uciekać. Przemilczę, że wszędzie kondony, rozgrzebane ogniska, opakowania po pizzach, puchy, butelki. Wiadomo, jedyna taka woda w okolicy, ulubione miejsce młodzieży... Uciekać musiałem bo jacyś, widać bardzo ważni niebylejacy, rozsiedli się na dwóch trzyosobowych kanapach z busa. Po chwili koleś wali siekierą obala drzewka na ognisko, szczegół, że dookoła leży pełno bo bobry grasują jak szalone. Zaczyna warczeć agregat a zaraz po nim wielki głośnik zaczyna dudnić na całą wodę :facepalm: Mało tego.. jeszcze leży pokrowiec wystaje kolba z lufą... może się trafi jakiś cel ruchomy :facepalm: Co się z ludźmi dzieje? Skąd się to bierze?
Wszystko, co w wędkarstwie najlepsze, jeszcze przede mną ;)

Offline Alek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 958
  • Reputacja: 237
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Białystok
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Rzeki śmieci
« Odpowiedź #47 dnia: 07.07.2019, 20:45 »
Nie wiedziałem gdzie wrzucić. W razie czego proszę o przeniesienie.
Takie rzeczy to tylko ku... w naszym ukochanym kraju :facepalm:
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,24972122,slask-przyszli-lowic-ryby-w-wisle-nagle-do-rzeki-wlal-czarny.html#s=BoxOpCzol8
Adam

Offline Medunamun

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 338
  • Reputacja: 60
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feeder Klub Mazowsze
  • Lokalizacja: WPR
Odp: Rzeki śmieci
« Odpowiedź #48 dnia: 28.08.2019, 14:32 »
Pozdrawiam :)

Konrad, Feeder Klub Mazowsze

PB: karp 9,07 kg, Łowisko Kamień

Offline Feederek1960

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 791
  • Reputacja: 90
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Diestedde DE.
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Rzeki śmieci
« Odpowiedź #49 dnia: 28.08.2019, 17:08 »
Ja mieszkam w de ,  a od zeszłego roku kupiłem kartę wędkarską w nl i tam łowię. Nie spotkałem się tam ze śmieciami nad wodą bo wędkarze dbają o porządek. No w jednym miejscu nad rzeką były śmieci ale to wiatraki zrobili sobie w nocy party. Ja nawet peta po sobie nie zostawiam . Jak mieszkałem w pl to nie raz po dotarciu na łowisko musiałem śmiecie ogarnąć a dopiero później sprzęt rozkładać. Czy tak trudno zabrać to co się przyniosło na łowisko?

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
Sztywnej linki🎣