Autor Wątek: P10, S7 czy Xiaomi Mi6?  (Przeczytany 7126 razy)

Offline arditi

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 63
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Giżycko
Odp: P10, S7 czy Xiaomi Mi6?
« Odpowiedź #45 dnia: 12.01.2018, 15:03 »
Polecam Huawei Mate 9 Pro. Mialem rózne telefony, Sony, Samsung ale obecny bije je ma głowę. Szybki, nie grzeje się , nie wiesza. Super aparat. Polecam

Mate 9 Pro to super telefon, ale ta cena ... . Ja też nie tak dawno miałem bzika na jego punkcie, ale sobie odpuściłem, bo za drogi. Znajomy, który handluje smartfonami powiedział, że do 2 tyś. to żeby brać Mi6, bo rzekomo ma bardzo dobre podzespoły i to chyba prawda, gdyż w rankingu zrobionym w AnTuTu to 10 najlepszy telefon - http://www.strefa-zakupowa.pl/rankingi/sprzet-telefoniczny/smartfon/ W sumie za tą cenę to chyba dobrze jest ;)

Jednak szczerze, to mnie najbardziej interesuje aparat i tutaj mam mieszane uczucia, bo o ile przy dobrym świetle zdjęcia są akceptowalne, to przy słabszym są jakieś problemy z ostrością. Tzn. nie rzuca się to jakoś w oczy, ale coś jest na rzeczy. Dlatego jak ktoś chce telefon, który działa płynnie, pociągnie najbardziej wymagające gry to polecam Mi6, chyba że zależy komuś na dobrym aparacie, to wtedy niech poszuka czegoś innego.

W sumie to ciekawi mnie czy jest ktoś tutaj kto ma Mi6. Czy też macie takie problemy z aparatem?

Offline aikonik

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 65
  • Reputacja: 9
Odp: P10, S7 czy Xiaomi Mi6?
« Odpowiedź #46 dnia: 12.01.2018, 21:49 »
Witam, uważam że S7 będzie jeszcze dostępny dłuższy czas, aczkolwiek sieci powoli się go wyzbywają. Co do kupna z Allegro to trzeba uważać na jedno, praktycznie wszystkie sieci blokują telefony, póki co jedynie Play tego nie robi, ale z tego co wiem to i on ma zamiar to wprowadzić, a odblokowanie takiego zablokowanego telefonu to koszt kilku stówek. Na pewno za jakiś czas będzie dostępny w sklepach GSM, także zostaje czekać aż będziesz chciał kupić. Jeżeli będziesz zainteresowany to pisz na priv to powiem co posiadam obecnie na stanie. Pamiętaj kupując z innego źródła o jednym, żeby spisać umowę i w miarę możliwości zobaczyć fv bądź paragon czy telefon wzięty na raty jeżeli tak to na dwoje babka wróżyła, bo nigdy nie masz pewności co do pochodzenia, ale w punktach GSM raczej dostaniesz pewnie gdyż każdy sprzedający ma swoje sposoby ba sprawdzenie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Offline Hawran

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 97
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: P10, S7 czy Xiaomi Mi6?
« Odpowiedź #47 dnia: 13.01.2018, 20:53 »
Kilka stówek odblokowanie, chyba przesadziłeś.
Piotr

Offline aikonik

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 65
  • Reputacja: 9
P10, S7 czy Xiaomi Mi6?
« Odpowiedź #48 dnia: 14.01.2018, 01:30 »
Kilka stówek odblokowanie, chyba przesadziłeś.
No raczej nie, tyle kosztuje taka usługa


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Offline majestic

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 951
  • Reputacja: 44
  • Płeć: Mężczyzna
  • góru porycia
  • Lokalizacja: Piotrków Tryb.
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: P10, S7 czy Xiaomi Mi6?
« Odpowiedź #49 dnia: 14.01.2018, 07:59 »
Nie wiem czy dobrze rozumiem ale o jakich blokadach piszecie.? Przecież dawno blokad już nie ma.

Offline aikonik

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 65
  • Reputacja: 9
Odp: P10, S7 czy Xiaomi Mi6?
« Odpowiedź #50 dnia: 14.01.2018, 16:33 »
Nie wiem czy dobrze rozumiem ale o jakich blokadach piszecie.? Przecież dawno blokad już nie ma.
Myślisz kolego o blokadzie simlock, a ja mówię o blokadzie operatora telefonu, który blokuje telefon jak ktoś nie płaci rachunku (wszystkie telefony kupowane te droższe są kupowane na raty) i jeżeli ktoś nie płaci to operator je blokuje, bo w umowie jest kruczek, ze dopóki ktoś nie zapłaci wszystkich rat to właścicielem telefonu jest operator.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Offline maciek_krk

  • ⚡⚡⚡⚡⚡
  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 7 434
  • Reputacja: 519
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: TG/KRK
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: P10, S7 czy Xiaomi Mi6?
« Odpowiedź #51 dnia: 14.01.2018, 17:55 »
Nie wiem czy dobrze rozumiem ale o jakich blokadach piszecie.? Przecież dawno blokad już nie ma.
Myślisz kolego o blokadzie simlock, a ja mówię o blokadzie operatora telefonu, który blokuje telefon jak ktoś nie płaci rachunku (wszystkie telefony kupowane te droższe są kupowane na raty) i jeżeli ktoś nie płaci to operator je blokuje, bo w umowie jest kruczek, ze dopóki ktoś nie zapłaci wszystkich rat to właścicielem telefonu jest operator.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jest dokładnie tak jak piszesz. Sam tego doświadczyłem. Kupiłem telefon w komisie (S7 - nówka sztuka), który po kilku tygodniach przestał logować się do sieci. Okazało się, że został zablokowany przez operatora, bo osoba, która go kupiła, przestała płacić raty. Telefon oddałem, a kolejny kupiłem już bezpośrednio w salonie Samsunga.
Pozdrawiam,
Maciek

Offline barto691

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 27
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Kutno
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: P10, S7 czy Xiaomi Mi6?
« Odpowiedź #52 dnia: 15.01.2018, 22:27 »
Z LG standardowa usterka i będzie się powtarzać. Póki co Samsung nie pokazał nowego modelu na 2018 i myślę że s7 będzie cały czas dostępny. Osobiście kupił bym nowy na allegro. Jest tańszy niż w saturnach itp.

S7 kupiłem za 1800 zł.  Druga opcją to możesz poczekać jak Samsung wyda najnowszy model to wtedy s7 jak i s8 zejdą z ceną

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Problem szybko powrócił. Telefon działał 5 dni i znów "złapał" niebieski ekran. Nagrzałem procesor jeszcze raz suszarką i póki co działa. Nie mając jednak pewności na jak długo ten zabieg mu pomoże ostatecznie kupiłem S7. LG idzie do syna - dorżnie go Pokemon-ami. Ja mam tylko nadzieję, że S7 posłuży mi nie gorzej niż stara S3, której żona używa do tej pory.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka


Offline Zbigniew

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 584
  • Reputacja: 129
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Lubelskie
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: P10, S7 czy Xiaomi Mi6?
« Odpowiedź #53 dnia: 16.01.2018, 13:33 »
Ja mam tylko nadzieję, że S7 posłuży mi nie gorzej niż stara S3, której żona używa do tej pory.

Ja po przesiadce z S3 LTE na S7 Edge jestem mega zadowolony. Wszystko uruchamia się natychmiast, jest więcej opcji personalizacji, bateria sporo dłużej trzyma, świetny aparat. Powinieneś być zadowolony.

Offline Majki

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 011
  • Reputacja: 93
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: P10, S7 czy Xiaomi Mi6?
« Odpowiedź #54 dnia: 16.01.2018, 13:55 »
Cytuj
Xiaomi Mi 7 i Xiaomi Mi 7 Plus dostaną podwójny aparat, w konfiguracji 12 MP + 20 MP. Jednostka główna ma być oparta na sensorze Sony IMX380 (1/2.3″, 1.55um), a dodatkowy teleobiektyw to znany z OnePlus 5 sensor Sony IMX350. Telefony będą napędzane przez nowego Snapdragona 845, wspartego przez 6 GB RAM. Brak informacji o wersjach z większą ilością pamięci operacyjnej.

Serwis źródłowy twierdzi, że ceny Xiaomi Mi 7 mają startować od poziomu 2699 juanów (niecałe 1500 złotych), a podstawowy wariant Xiaomi Mi 7 Plus będzie się wiązał z wydatkiem 2999 juanów (trochę ponad 1600 złotych). Oczywiście są to ceny dla Chin, które nie uwzględniają żadnych podatków. Premiera Xiaomi Mi 7 i Xiaomi Mi 7 Plus nastąpi w pierwszym kwartale 2018 roku.

+ ma mieć ładowanie indukcyjne  a to wszystko w cenie 1/2 flagowca od samsunga. Czas chyba wymienić swojego mi5 :)