Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach, do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Semit

Strony: [1] 2 3 ... 36
1
Takie  działania podejmuje koło wędkarskie Nr 34 Udanin ,mam na ich łowiska 40 km ,czekam na dalszy rozwój tematu ;)

Dnia 04.03.2018 r. odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawcze za 2017 r. Wszystko przebiegło pomyślę i najważniejsze co chciałem nadmienić. Podczas dyskusji zostały złożone wniosku takie jak :
- Przeksztalcenie od 2019 roku zbiornika "Zalany" szczególną ochrona a mianowicie zbiornikiem NO KILL.
- Zbiornik Jarosław również zbiornikiem
NO KILL ale typowym dla drapieżnika 😉

- Wprowadzenie wymiaru górnego szczupaka do 80 cm
- Wprowadzenie wymiaru górnego sandacza 75cm
- Zmiana wymiaru KARPIA Ż 40cm do 55 cm
- Okonia od 25cm do 30 cm
- Lin do 40cm wymiar górny
- wydłużenie okresu ochronnego dla szczupaka
od 01.12- 01.05
- wydłużenie okresu ochronnego dla sandacza
od 01.12-01.06
- Wprowadzenie okresu ochronnego dla Okonia
od 01.01- 30.03
Wszytko to po to żeby ryba mogła swobodnie złożyć ikre i narybek został w naszych wodach .
Te wszystkie wnioski zostały przeglosowane w 99% i bardzo nas to cieszy . Będziemy teraz nachodzi ZG PZW Okręg Legnica aby nasze wnioski spotkały się z akceptacja i wprowadzeniem na stałe w nasze karty wędkarskie.
Mamy nadzieję że to wszytko pójdzie po naszej myśli i doczekamy się łowisk takich jak za granicami naszego Kraju 😉
Z wędkarskim pozdrowieniem 😉
A mówicie że się nic nie zmienia, ile stron już psioczenia się naczytałem, a ja cały czas mówię ze się w Polsce zmienia i będzie się zmieniało, powoli, powolutku, ale się zmieni. :bravo:

2
Aaa, głupia ja :facepalm:
Nie przejmuj się, ja nie mądrzejszy, też nie wiedziałem co to ta cebula. :D

3
Kiedyś uczyłem łowić dwóch bratanków i sam musiałem zrezygnować z łowienia na dwie wędki na ich korzyść. Jak mieli już chyba ze 12 lat i świetnie sobie radzili nad wodą, to postanowiliśmy z braciakiem wyrobić im białe karty. Wtedy już każdy z nas łącznie z  chłopakami brata mógł łowić na dwie wędki. Ot taka jeszcze różnica co do mania lub nie mania karty przez dziecko do 14-tego roku życia. ;)

4
Mało optymistyczne prognozy, jak tak dalej pójdzie to mi Bug do kwietnia nie rozmarznie.

5
A kto powiedział że bez zmian. Zmiany to już się zaczęły i są bardzo potrzebne, ale jak ktoś myśli że to się stanie w rok albo dwa to jest w błędzie.

6
Jedyna nadzieja we władzy, w PiS że rozpierd... PZW w drobny mak i zrobi się normalnie, rynkowo i rybnie.
Normalnie? Czyli jak? Jak w dżungli, bo większość wód nie będzie miało żadnego gospodarza, zero i tak nielicznych kontroli, hulaj dusza wody niczyje. Czy Wy naprawdę myślicie że jak rozwalą PZW to od razu znajdzie się masa chętnych na przejęcie wód w całej Polsce? 

7
Nasze wyniki nad wodą / Odp: Wyniki nad wodą 2018
« dnia: 11.03.2018, 18:26 »
Ja wczoraj pojechałem nad Bug zobaczyć. Ale jeszcze murem stoi lodem. Trochę woda poszła w górę i miejscami stoi na lodzie, ale nawet kra nie płynie, w szoku byłem, miałem z wędkami jechać ale robactwa w sklepie nie dostałem i dobrze że z długimi kijami nie pojechałem, bo droga koszmarna nawet na motor. Zdjęcia dla niedowiarków, którzy twierdzą że duża nizinna rzeka nie zamarza. ;)

8
Tam gdzie zielsko i czasami trzeba siłowo holować bolonką nic nie zdziałamy. Przerabiałem temat i kilka ładnych ryb straciłem.

9
Nie jesteś sam w tej niewiedzy. ;)

10
Zakupy / Odp: Kupiliśmy
« dnia: 07.03.2018, 18:16 »
A gdzie Cię Mariusz tam do Białegostoku zawiało. :D

11
Grunt / Odp: Zarośnięte łowisko
« dnia: 04.03.2018, 13:41 »
No tak, pojechaliście po gościu bezpodstawnie i właśnie mu wmówiliście że to jego wina. Świetnie, czytam i nie wierzę. Ale dobra, nie mój cyrk nie moje małpy. Spokojnej niedzieli Wszystkim życzę, bez względu czy są w elicie czy nie są. ;) Podstawa panowie to życzliwość ludzka i uśmiech na twarzy, słońce za oknem to i uśmiech powinien być, w końcu wiosna idzie. :D

12
Grunt / Odp: Zarośnięte łowisko
« dnia: 04.03.2018, 11:50 »
Michał o dzieciach mówię, starociów już się nie da ułożyć. ;)

13
Grunt / Odp: Zarośnięte łowisko
« dnia: 04.03.2018, 11:47 »
Nie wiem czy zauważyliście, ale dla dzieci od jakiegoś już czasu miejsca na forach wędkarskich nie ma... Bo po prostu nikt nie ma do nich cierpliwości. To kogo chcemy wychowywać, kogo edukować wędkarsko, samych siebie starych koni? Chyba PZW jednak robi lepsza robotę, bo ma czas i cierpliwość dla dzieci, ma siłę na ich trudne pytania i charaktery, a co oferują fora wędkarskie? Bana. ;D

14
Hyde Park / Odp: Jaki najlepszy dodatek do diesla?
« dnia: 01.03.2018, 21:46 »
Dokładnie tak Jacek, także zachwycanie się że diesel odpalił przy -15 to żaden wyczyn. Mam kuzyna który mieszka od 20 lat w Norwegii, co dwa lata zmienia samochód na nowego diesla i nigdy nie miał nawet z nowymi silnikami żadnego problemu, problemem dla diesla jest sprawność jego osprzętu i paliwo, nie sam silnik.

15
Hyde Park / Odp: Jaki najlepszy dodatek do diesla?
« dnia: 01.03.2018, 21:20 »
Czytałem tutaj opinie o paliwach Miles.

Wczoraj takowe zatankowalłem i dzisiaj auto odpaliłem od strzała.
Temp -15
Wcześniej przez dwa dni  odpalał po 3 kręceniu.

Takze ja polecam paliwa CircleK.
Panowie, -15 to żaden mróz dla diesla, -30,-35 to są wyzwania dla teraźniejszych diesli. W 2009 roku była zima mroźna, moje audi odpaliło przy -30, ale już przy -32 następnego dnia strajk i parafina na filtrze.

Strony: [1] 2 3 ... 36