Autor Wątek: Rybomania - Lublin 2017  (Przeczytany 1281 razy)

Offline ADF Feederłowcy

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 43
  • Reputacja: 9
  • Lokalizacja: Tomaszów Maz.
  • Ulubione metody: tyczka i feeder
Rybomania - Lublin 2017
« dnia: 03.12.2017, 08:15 »
2 grudnia dwóch członków naszej Amatorskiej Drużyny Feederowej Feederłowcy Karol i Sławek wybrało się do Lublina na targi wędkarskie Rybomania 2017.
Przyjechaliśmy do Lublina aby poznać nowości wędkarskie na 2018 rok oraz nawiązać nowe znajomości, coś zakupić czy spróbować pozyskać sponsorów i przyjaciół drużyny patrząc pod kątem chęci zorganizowania profesjonalnych zawodów feederowych w roku przyszłym.Same targi jakoś mnie nie zaskoczyły specjalnie. Myślałem, że będą większe ale jeśli już przejechaliśmy 200 km trzeba wykonać postawione sobie cele.
I się zaczęło- spacer pomiędzy stoiskami i kupowanie i poznawanie nowych znajomych.
A wśród nich Match Pro i Krzysztof Kałużny i Janusz Lange, Gliny Natura i Mateusz Przebięda, Meus, Sensas gdzie spotkaliśmy guru wędkarstwa spławikowego Edmunda Gutkiewicza, Ernesta Gutkiewicza czy Arka Pawlaka, który godnie negocjował gdy z Karolem kupowaliśmy feederki firmy Trabucco. Arek super sprawa i dziękujemy za profesjonalne podejście do klienta.. A na stoisku Extru Fish Eco spotkaliśmy Olina Gutowskiego. Również przedstawiciele firmy Meus obiecali pomoc po wcześniejszym kontakcie.
Wszyscy wymienieni obiecali pomoc przy organizacji zawodów. Dzięki Panowie.
Wrażeń i znajomości mnóstwo, zakupy udane a do domu daleko. Po 4 godzinach znów w domu.
Machaj wędą a ryby będą.