Autor Wątek: Zimne karpie  (Przeczytany 1112 razy)

Offline ADF Feederłowcy

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 43
  • Reputacja: 9
  • Lokalizacja: Tomaszów Maz.
  • Ulubione metody: tyczka i feeder
Zimne karpie
« dnia: 30.12.2017, 16:16 »
Organizując wspólny wyjazd Feederłowców na ostatnie karpiowanie na Batorówce nikt z nas nie przewidział, że zalew w Woli Łokotowej będzie pokryty lodem.
Rano nad łowiskiem zjawili się Sławek, Andrzej, Mariusz i Mateusz. Niestety sprawy rodzinne nie pozwoliły przyjechać Karolowi.
Nad wodą było już sześciu innych amatorów method feeder a wśród nich nasi przyjaciele Jarek Jurek i Marcin Smulik.
Zdziwienie duże bo mróz mały a łowisko pokryte lodem. Od wyspy było trochę wolnej od lodu przestrzeni a na pozostałej długości można było łowić na odległości 20 metrów.
Ale nie liczą się ryby aczkolwiek miło by było złowić karpia na zakończenie sezonu i roku. Jarek i Marcin na dalekim dystansie złowili kilka karpi natomiast na krótkim nie mieliśmy nawet brania.
Pięć godzin na świeżym i mroźnym powietrzu wśród znajomych i przyjaciół też robi dobrze. Powspominaliśmy nasze sukcesy i wspólne wędkowania na Batorówce. Powspominaliśmy wspólne starty w zawodach wędkarskich cy to Feeder z Marcinem czy Feeder Fans Cup.
Na zakończenie wędkowania Sławek i Andrzej zaprosili wszystkich dzisiaj wędkujących na "szampana" kończącego rok 2017.Były życzenia osobiste i te wędkarskie.
Żeby nie było, szampan był bezalkoholowy "Piccolo" .
Wspólna fotka to zwieńczenie dzisiejszego spotkania. Do zobaczenia nad wodą za rok.
Machaj wędą a ryby będą.