Autor Wątek: Gotujemy!  (Przeczytany 31638 razy)

Offline selektor

• Ekspert
  • Reputacja: 912
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Gotujemy!
« Odpowiedź #435 dnia: 25.04.2020, 20:21 »
No czymś podobnym tyle, że mniejszym, aczkolwiek Chińczycy dmuchają je mocnym sprzętem. Nie dziwię się, że to tam właśnie powstał koronawirus :P

Najgłupszy kulinarny program jaki kiedykolwiek widziałem ;D :facepalm:

"Jaka jest cena kłamstw? Nie chodzi o to, że mylimy je z prawdą, ale o to, że jeśli słyszeliśmy aż tyle kłamstw, to w ogóle przestajemy rozpoznawać prawdę. Co wtedy?"

Arek

Offline Simpson

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja: 12
« Odpowiedź #436 dnia: 25.04.2020, 21:55 »
Kaczka to moja specjalność, sam mam opracowany przepis na wykonanie, który jest moją tajemnicą, ale naprawdę jest niesamowita. Ostatnio marynowałem ją w cydrze, też jest git.
Jednak mój przepis opiera się na przełamaniu słodyczy pikantnością. Takie połączenie przy dość słodkim kaczym mięsie jest w pytę ;)

Offline Alek

• Ekspert
  • Reputacja: 113
  • Ulubione metody: feeder i spinning
« Odpowiedź #437 dnia: 25.04.2020, 21:59 »
Kaczka to moja specjalność, sam mam opracowany przepis na wykonanie, który jest moją tajemnicą, ale naprawdę jest niesamowita.

Wpraszam się w takim razie. ;D Dla mnie kaczki, gęsi, kury, koguty mogą nie istnieć. No nie dam rady tego jeść.
Adam

Offline Semit

• Ekspert
  • Reputacja: 84
  • Tomek
  • Ulubione metody: feeder
« Odpowiedź #438 dnia: 08.05.2020, 21:22 »
Zabrakło w zamrażarce, a mam ochotę na dobre śniadanko. Na gorąco z chrzanem. ;)

Tomek

Offline selektor

• Ekspert
  • Reputacja: 912
  • Ulubione metody: waggler method
« Odpowiedź #439 dnia: 23.05.2020, 21:41 »
https://www.lidl.pl/pl/p/oferta-czwartkowa/runoland-kimchi/p102359

Będąc dziś w Lidlu z dużą dozą niepewności kupiłem sobie Kimchi. I powiem Wam, że ta kiszona kapusta jest blisko koreańskiego oryginału, jaki kiedyś jadłem. Oczywiście rodzajów kimchi w Korei jest cała masa. Jak ktoś lubi kiszonki (kiszoną kapustę i ogórki) to polecam. Ja wybrałem wersję ostrą, czyli "hot" i ona ładnie pali. Jak ktoś polubi, to łatwo można ukisić kimchi w domu. Przepisów jest sporo na youtubach i w necie

https://www.jadlonomia.com/przepisy/kimchi-czyli-koreanska-kiszona-kapusta/

"Jaka jest cena kłamstw? Nie chodzi o to, że mylimy je z prawdą, ale o to, że jeśli słyszeliśmy aż tyle kłamstw, to w ogóle przestajemy rozpoznawać prawdę. Co wtedy?"

Arek