Autor Wątek: Porównanie Matrix Accesory Chair vs Cuzo F2 feat Korum Deluxe Ruckbag  (Przeczytany 5851 razy)

Offline Mosteque

• Moderator Globalny
  • Ekspert
  • Reputacja: 955
  • MFT
  • Ulubione metody: method feeder
Ważę tylko 80 kg, ale nie wyobrażam sobie, by to zjechało. Nawet niedokręcone trzyma jak diabeł sołtysa. Jest po prostu dobrze zacisk skonstruowany i koniec.
Krwawy Michał

Zaglądali do kufrów, zaglądali do waliz.
Nie zajrzeli do dupy - tam miałem socjalizm.

Offline KamilR

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja: 5
Chciałem tylko dodać że zamiast dopałek na nóżki można kupić regulowanej długości nogi d25 od Matrixa. Coś około 130zl za dwie sztuki.
Nie mniej ja mam dorobione dopałki na tokarce.

Offline jazgarek

• Zaawansowany użytkownik
  • Reputacja: 85
Chciałem tylko dodać że zamiast dopałek na nóżki można kupić regulowanej długości nogi d25 od Matrixa. Coś około 130zl za dwie sztuki.

Przerabiałem teleskopowe nóżki d25 Matrixa. Kiepska sprawa, brakuje stabilności. Dopałki sprawują się nieporównywalnie lepiej.
Kuba

Offline Tadek

• Ekspert
  • Reputacja: 120
  • Ulubione metody: method feeder
Panowie,

A czy wiecie może jaka jest wytrzymałość, max. obciążenie tego fotel? I czy nie opuszcza się samoistnie pod ciężarem na przednich nogach, zaciskach? Jak ma to podobno miejsce w niektórych fotelach konkurencji?

Ważę około 95 kg. Nic się nie opuszcza i nawet nie trzeba dokręcać blokad przednich nóg na beton.

Offline KamilR

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja: 5

Przerabiałem teleskopowe nóżki d25 Matrixa. Kiepska sprawa, brakuje stabilności. Dopałki sprawują się nieporównywalnie lepiej.

A no to fajnie że napisałeś bo rozważałem ich kupno :)
 :thumbup: dla Ciebie.