Autor Wątek: Zestawy spinningowe na Norwegię  (Przeczytany 448 razy)

Offline wujekpietrek

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Zestawy spinningowe na Norwegię
« dnia: 02.08.2018, 17:45 »
Witam, Piotrek jestem i od roku mieszkam na terenie Norwegii, do wędkarstwa zaraził mnie przyjaciel i od 3 miesięcy wędkuje w tutejszych fiordach. Głównie jest to spinning morski wędka Shimano XFX BS 270/180 20/80 /300 cw (wędka ze szczytówka na łódź)
W niedługim czasie będę na wakacjach w Polsce i chciałbym zaopatrzyć się w dwie wędki spinningowe, jedną lekką 2-15cw i drugą z większym ciężarem wyrzutowym na szczupaki, chce spróbować po powrocie swoich sił na tutejszych jeziorach. Zależy mi żeby były to wedki o delikatnej rekacji żeby było na nich czuć brania.
Ten cięższy spinning chciałbym też zabierać na słoną wodę bo ten zestaw który mam jest zbyt sztywny przy łowieniu na mniejsze przynęty.
Kwota jaką chciałbym wydać na te dwa zestawy, czyli dwie wedki dwa kołowrotki i odpowiednie plecionki to około 700 złotych, piszę około ponieważ może znaleźć się coś wyjątkowo dobrego za niewiele większą cenę.
Wiem ze powinienem korzystać z opcji szukaj i tak też zrobiłem i szukałem, czytałem, ale ogrom firm i mnogość sprzętu mnie przerasta, a że będę w Polsce tylko kilka dni chciałbym zaopatrzyć się w tym czasie w sprzęt.
Bardzo proszę o pomoc doświadczonych kolegów. Dziękuje z góry 


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk