Autor Wątek: XX Maraton Browning Feeder Extreme - Nielisz 1-2.06.2019  (Przeczytany 14921 razy)

Offline hobby

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 949
  • Reputacja: 185
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Zamość
  • Ulubione metody: method feeder
 Pogodny poranek 1 czerwca 2019 r powitał uczestników XX MARATONU BROWNING FEEDER EXTREME organizowanego przez Zarząd Koła PZW „ROZTOCZE” oraz Firmę ZEBCO – EUROPE na zbiorniku Nielisz k/ Zamościa.



 84 ekipy (w sumie 252 uczestników) w tym goście z Czech i Niemiec, po odprawie i udali się na uprzednio rozlosowane stanowiska w/g map sytuacyjnych . Swoistą perełką i dużym udogodnieniem dotarcia do wyznaczonych sektorów i stanowisk: (cytat  z komunikatu organizatorów):
...” W tym roku chcąc ułatwić dojazd zawodników na poszczególne stanowiska oprócz mapy z zaznaczonymi czytelnie numerami wjazdów na mapie poglądowej dołączamy dane GPS a dokładniej linki ze współrzędnymi danego wjazdu.


 
Każdy posiadacz smartfona z możliwością nawigacji klikając w link zamieszczony w niniejszym komunikacie, lub skanując kod QR z map wywieszonych w dniu zawodów automatycznie zostanie nakierowany na poszczególny wjazd. Liczymy, że tym sposobem umożliwimy zawodnikom na jeszcze szybsze i bezproblemowe dotarcie na stanowiska...”



Faktycznie sporo osób skorzystało z tej możliwości co potwierdziło się z w rozmowach z uczestnikami zawodów. Zbiornik Nielisz to naprawdę spore łowisko, z wyrzeźbioną linią brzegową, niejednokrotne dotarcie do stanowisk wymagało przejazd przez obszary działek prywatnych.
Jak to zazwyczaj bywa losowanie „przydzieliło” ekipom „lepsze” i „gorsze” stanowiska („gorsze”, mam na uwadze mniej uczęszczane przez wędkarzy z uwagi na przyleganie prywatnych działek).



Miałem możliwość dotrzeć bezpośrednio do części ekip, przeprowadzić, krótkie rozmowy, zapoznać się z pierwszymi wrażeniami. Godnym uwagi jest fakt, że nie spotkałem ekip niezadowolonych, panował pełen optymizm i dobry humor. Chwaleni byli organizatorzy za sprawne przeprowadzenie odpraw a na pierwszym planie niesamowite wrażenia z ilości przybyłych ekip. Za zorganizowanie tak  dużej imprezy i logistycznie ogarniętej należą się Organizatorom wyrazy uznania.

Zbiornik Nielisz:
To największe w woj. lubelskim sztuczne jezioro zaporowe o pow. 950ha i długości linii brzegowej 30km. Zbiornik utworzony u zbiegu rzek Wieprz i Por, otoczony częściowo lasami jest bogaty w szereg gatunków ryb: szczupaki, sandacze, karpie, amury, liny, sumy, węgorze, karasie. Największym problemem zbiornika jest duże „zaleszczenie”. Mnogość leszcza, pomimo że sprawia problemy populacyjne innych gatunków ryb to jest pożądanym kąskiem wielu wędkarzy, chociaż trzeba przyznać ze „okazów” 60-70cm jest coraz mniej a sam leszcz to typowa ryba sportowa.

Sprzęt ekip startujących w XX MARATONIE BROWNING FEEDER EXTREME
Biorąc pod uwagę fakt, że w Maratonie startowało kilka ekip Browninga w tym jedna z Czech, ok 50-60 procent zawodników wyposażona była w wyczynowe kosze i stanowiska feederowe.
Od podstawowych siedzisk sklepowych , po potężne rozbudowane platformy przypominające „stanowiska dowodzenia”.
Przekrój firm i marek bardzo szeroki, królowały stanowiska oparte na krześle Browning Xitan Roto Chair Deluxe, sporo siedzisk niskobudżetowych Caperlan CSB Adjust, Cuzo rozbudowane do granic możliwości, wraz z platformami i podnóżkami. Nie brakowało Jaxonów Pro Match,  naliczyłem dwa  siedziska Matrixa Suberbox S36 i niższy model  F25 Mini. Podziwiałem na żywo rozbudowane Siedzisko Preston Absolute 36 w wersji czarnej i Kosz Rive Classic Club Aqua d25.
Wędki:
Ku mojemu zaskoczeniu większość ekip, które odwiedzałem przynajmniej w początkowej fazie zawodów postawiła na ciężkie feedery, a ponieważ początek nie zapowiadał rewelacji z biegiem czasu zaczęto łowić lżej.
Flagman: zrobił swoje i sporo kijków tego producenta poszło ostro w boje z leszczami. Odnotowałem kilka feederów Elite Monterey 3,30m/70g, Shermanów 3,90 i Cast Masterów.
Browning: Black Vipery dzielnie czekały na swój czas, Sphere Braid Special Feeder 3,60m okazał się kijem powtarzalnym u kilku ekip, w statystyce naliczyłem dwa Browningi Hyper Carp Method Feeder 3,00m /60g.
Drennan:  Acolyte Plus Feeder od 9 do 12FT spotykany dosyć często, dużo serii 7, spotkałem tylko jednego Vertexa (czyżby mała wiara w nowości?), za to Red Range wszelkiej długości był bardzo popularny.
Daiwa: chyba królowała jeżeli chodzi o modele, naliczyłem dwa Tournamenty SLR 11FT i jeden 13FT, sporo Team Daiwy pickerów i feederów, kilka Windacstów, Tournament Pro Feeder 10FT .
MAP:  Parabolix 11 i 12FT Feeder Black Edition to również dosyć często popularne kijki wśród zawodników.
Nie brakowało „patyków” Kongera i Jaxona.
Kołowrotki:
Zaskoczenie? Hmm... chyba tak, bardzo rzadko spotykane nowe młynki  z serii LT Daiwy, sporo starszych modeli Ninja, Lexa i Exceler, z nowszych raz mignął mi Prorex X LT i nowy SLR. Spro zawodników postawiło na „ciężkie” łowienie i tu prym wiodła Team Daiwa X Match 3012.
Shimano: sporo Ultegry FB, Sustainy FI a z ciekawostek: Ultegra FB C5000XG i Shimano Twin Power XD 4000. Gdzie nie gdzie prezentowały się budżetówki Sahara i Shimano Nexave FE.
Browning: liczne Xitan MF 940, Sphere MgTi 940, dużym zaskoczeniem (naliczyłem 6 szt.) Commercial King CK 2-440
Okuma: Travertine i Okuma Tactic Baitfeeder dosyć często spotykane.
Tak jak w wędkach prym wiodła Daiwa , tak w kołowrotkach najliczniej prezentowała sie Firma Ryobi: przewodziły  Arctika i Zaubery, ale miałem okazje bliżej przyjrzeć się Ryobi Zauber Pro HP, którego dotychczas widziałem tylko na  AliExp......., ale wynotowałem również Applause CR FD, oraz Slamy 3000 i 4000 FD.
Podbieraki:
tutaj już bardzo szeroka reprezentacja od Browninga poprzez Prologica do Jaxona i Kongera. Stosowano długie 3 i 3,5 m sztyce, chociaż zauważyłem 5-cio sekcjową sztyce Sensasa Crotale 130 i Clasic Croco. Dumnie prezentowały się w jednej z ekip trzy Shimano Beastmaster AX Landing Net Pole 450 i chyba jedyna Trabucco Dream Team XPS Power Net 450.
Kosze to duża reprezentacja Colmica, Prestona, Sensasa i Fiume. Nie brakowało koszy Jaxona i Kongera.

Z uwagi na zachowanie „tajemnych” mieszanek zanęt nie wnikałem zbyt natarczywie z pytaniami o stosowane firmy. Bardzo dużo gliny do wstępnego nęcenia, białych i kolorowych topionych robaków i kasterów. Spora część ekip nastawiona była na donęcanie  ochotką.
Królowały wszelkiej maści ziarna od kukurydzy, poprzez bobik, groch, groszek zielony, konopie , mieszanki dopalane melasami i boosterami od popularnego Trapeera i Adder Carp, poprzez Stalomaxa , Meusa, Nasha do popularnej Lavy Sonubaitsa.

Na włosie lądowały przynęty topowego Ringersa, oraz w tym sezonie bardzo popularne i powszechnie stosowane węgierskie Marosy  zarówno waftersy jak i dumbellsy. Jednak najczęściej było mi spotkać smużaki z Feeder Baitsa, wszelkich rodzajów i smaków.

Na methodę postawiło niewielu uczestników, być może ta tendencja zmieniła się na nocnych połowach, jednak w ciągu dnia większość postawiła na klasyczny koszyk. Niemałym zdziwieniem (a zdziwienie swoje opieram na długich dysputach na łamach naszego Forum) było stosowanie i to w wielu ekipach rurek antysplątaniowych.
I tu hmm.... dyskutujemy o skrętkach o feeder linkach, krótszych, dłuższych a tu rurka powszechnie stosowana,  baa... nawet była obecna typowa „sprężyna” na długiej prostej rurce.
Nie dochodzę czemu stosowano takie rozwiązania, oczywistym faktem jest, że nawet na tej randze zawodów pojawiają się zwolennicy „wcześniejszych” technik gruntowych i być może chwała im za to, nie wszystko co nowe się sprawdza, czasami trudno przekonać się do nowości a często jest to siła przyzwyczajenia.
...Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić, nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem...
Jurek

Offline hobby

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 949
  • Reputacja: 185
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Zamość
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: XX Maraton Browning Feeder Extreme - Nielisz 1-2.06.2019
« Odpowiedź #1 dnia: 05.06.2019, 21:37 »
XX Maraton Browning Feeder Extreme Nielisz 1-2.06.2019 cz. II

Swoją wędrówkę po stanowiskach rozpocząłem po godz. 10, nie chcąc przeszkadzać ekipom w przygotowaniach do rozpoczęcia zawodów, ponadto zbyt nachalne zaglądanie w „kotły” i „wiadra”, kiedy w grę wchodzą wysokie wygrane było by po prostu niegrzeczne to raz , a dwa moim celem i założeniem było przede wszystkim rozpropagowanie Naszego Forum i zwrócenie uwagi że jesteśmy społecznością która nie tylko udziela się w sieci, ale również aktywnie uczestniczy w propagowaniu „zdrowego wędkarstwa”, które cechuje poszanowanie dla rybostanu i otoczenia w którym rozwijamy swoją pasje. Dużym ułatwieniem a właściwie zaszczytem było zaprezentowanie się w Naszej Firmowej koszulce SiG-u, na widok której, otwierały się się serca odwiedzających ekip a ich uśmiech i rozpoznawalność nazwy Forum, wynagradzała liczne niedogodności dotarcia nawet w najbardziej trudne terenowo sektory i stanowiska.
Oczywiście, jak na każdej dużej tego typu Imprezie byli i tacy, którzy podchodzili do moich „odwiedzin” obojętnie i byłbym zbyt zadufany w sobie żeby nie stwierdzić takiego faktu, jednak był to mały promil uczestników, a właściwie dwie z drużyn nie życzyły sobie (co szanuje w najwyższym stopniu) pamiątkowego zdjęcia z zawodów i zamieszczenia ich wizerunku na Naszym Forum.
Relacje z XX MARATONU BROWNING FEEDER EXTREME rozpocząłem od biura prasowego zawodów (duże podziękowania dla Pana Tomka za pomoc logistyczną i dostarczenie dokumentów) :thumbup: :beer:





Kuchnia i "micha" to ważny akcent organizacyjny, do wykarmienia jest przecież łącznie z organizatorami ponad 300 osób.





Godnie prezentowały się również nagrody i trofea, które uczestnicy mogli zobaczyć przed zawodami, co pewnie dodatkowo zmotywowało ich do "walki"





Pragnę nadmienić, że prezentacja części uczestników i ekip została udokumentowana za pełną zgodą na publikacje ich wizerunku, a ponieważ z przyczyn czasowych, rozległości linii brzegowej (a przeszedłem "z buta" ponad 18 km) i położeniu stanowisk nie byłem w stanie dotrzeć do wszystkich, postanowiłem zamieścić wyłącznie zdjęcia ekip bez podpisów, mam nadzieję, że wielu z Was rozpozna swoich znajomych, kolegów a tym samym pozostanę usprawiedliwiony wobec ekip do których nie dotarłem, za co przepraszam. Ma to jeszcze jeden "mój ukryty" cel : większość uczestników była bardzo zainteresowana Forum, rozdawałem adresy Forum SiG-u i często na telefonach uczestników "lądowało" zdjęcie koszulki z adresem i logiem. Prawie wszyscy pytali kiedy i gdzie zostanie umieszczona ich prezentacja, chociaż wiem doskonale, ze prawie każda ekipa ma swój profil na Facebooku, jednak nie wszyscy mogli odwiedzić tyle ekip bezpośrednio na wyznaczonych stanowiskach.

LISTA UCZESTNIKÓW:
1   Haki Sandomierz
2   Genlog Team Azoty Puławy
3   Azoty Puławy – Musiał
4   Azoty Puławy – Mączka
5   Azoty Puławy - Federro
6   Jest Moc!!!
7   BFG Kock
8   Foto-Produkt
9   ZMP-Kock
10   Roztocze 1
11   TEAM 33 Sandomierz
12   PSL Team Kielce
13   Wichry Sokolniki
14   Kolegów Trzech z Milejowa
15   Feeder Team Puławy Magryta
16   Stala Jkózef Sokolniki
17   RKR TEAM Radzyń Podlaski
18   Krąpik Wisznice
19   FLAGMAN POLSKA
20   Roztocze 2
21   BUDMAR TEAM Radzyń Podlaski
22   Pocztowiec Biała Podlaska
23   Czerwone Robaki z Wisznic
24   Dziesiątka Góra Kalwaria
25   RWJ Kraśnik
26   TEAM RYBKA NISKO
27   Wydra Team
28   PZW Borki
29   Feeder TEAM Biłgoraj
30   Team Browning – Jens Koschnick
31   Browning CZ
32   KonFEEDERaci Stalowa Wola
33   Centrum Wędkarskie ANTEK
34   MULTIFISHING
35   NOWEX Międzyrzec Podlaski
36   RADAST Biała Podlaska
37   PSI Sprężyny Siedlce – 1
38   PSI Sprężyny Siedlce - 2
39   Padwa Zamość – 1
40   Roztocze 3
41   -------------------
42   MPR Mazury
43   Sokół Niemodlin
44   Team of hunters
45   Sanna Zaklików
46   Rozwadów 3 Team I
47   Rozwadów 3 Team II
48   FEEDER SENSAS TEAM
49   KING KARP & FEEDER TEAM
50   AMUR Radzyń
51   FUX Kielce
52   Team Dzików
53   POSOLONE SZOPY
54   Brody Trzy
55   Czarne Haki Stalowa Wola
56   Team Tanew
57   Energetyk – 1
58   Barbus – 1
59   Barbus – 2
60   Barbus – 3
61   Barbus – 4
62   SENSAS nad Sanem
63   ZEGAR Fish Kielce
64   Kolejarz – 1
65   Kolejarz – 2
66   Kolejarz – 3
67   Kolejarz – 4
68   APP FEEDER
69   LODE TEAM
70   TEAM MATRIX
71   Szwagry Fachowcy - SIG
72   Robal Zielonka
73   Kiełbie x 3K
74   Centrum Wędkarskie RYBKA Lublin
75   Sokół Sokolniki
76   Browning
77   Mikado Fishing Team Aperio
78   SUM Nielisz
79   PROMIL FISHING TEAM
80   Moczykij Chełm
81   Paszt
82   ANSIL Częstochowa
83   PZW Łaszczów
84   Team Mazowsze
85   Spita Team CR



























































Uczestnicy z Czech Spita Team CR - rodzinny Team zachwycił mnie bardzo, ojciec z córką i synem, żona kibicowała z boku.
Zostałem "obfotografowany" z każdej strony. Przesyłają pozdrowienia dla wszystkich uczestników Forum a za moim pośrednictwem przybijają "piątke" z Lukiem za filmy, które znają i bardzo sobie cenią . Lucjan :thumbup:

















Zupełna sielanka, rybki od rana oszczędzały ekipy, stawiając im trudne zadania na nocne połowy.

















Miodem wylewającym się na serce było spotkanie kilku Naszych Forumowych Kolegów, zwłaszcza Tych, którzy sami przyznawali się do Naszej społeczności SiG-u.

Team Arka Orzeszyny APP FEEDER







oraz Feeder Team Biłgoraj, również koledzy z Naszego Forum



Celowość zamieszczenia zdjęć drużynowych:
Większość z Naszych kolegów o zwodach czyta tylko na forach, nie ma możliwości bezpośredniego kontaktu z tak dużymi zawodami. Wyobrażenia jak to wygląda nad wodą, jak ustawiany jest sprzęt, jaka ilość sprzętu „zaangażowana” jest aby stanąć w szranki rywalizacji sportowej. Oczywiście, internet jest pełen tego zdjęć i relacji, moja obecność bezpośrednio na stanowiskach (i tu podziękowania Organizatorom i koledze Tomaszowi, który prowadził biuro prasowe duże ukłony), miała na celu przedstawić „kuchnię” zawodów w samym sercu „kotła” przygotowań.
Mam nadzieję, ze zdjęcia ekip na tle sprzętu, jego rozstawienia, używanych akcesoriów , tylko pomogą zrozumieć wkład i zaangażowanie uczestników a tym samym naocznie przedstawią logistykę udziału Teamów w tego typu imprezach.

Podsumowanie:

Największą rybę zawodów: Sandacza o wadze 2 485 g złowił Jacek Świeca z NOWEX Międzyrzec Podlaski.
W trakcie zawodów łącznie złowiono 5581,63 kg ryb.
Z informacji jaką uzyskałem cześć złowionych ryb zwłaszcza leszcza rozdano pomiędzy chętnych uczestników zawodów a 1/3 całości trafiła do wody.

Prezentowany materiał jest dosyć obszerny, ale tak jak wspominałem chciałem tym samym przedstawić zawody tej rangi z punktu widzenia obserwatora, a nie zawsze jest taka możliwość aby dotrzeć bezpośrednio do startujących ekip (wymogi regulaminu), myślę że udało mi się przybliżyć chociaż w "pigułce" jak to wygląda od kuchni, a tym samym może zachęcę cześć Kolegów do podjęcia decyzji startu w imprezach tej rangi.

Część materiału fotograficznego zawłaszcza z zakończenia zawodów udostępniam dzięki zgodzie Organizatorów.

Do dyspozycji zwycięzców zawodów XX Maraton Browning Feeder Extreme w klasyfikacjach indywidualnej i drużynowej organizator przygotował następujące nagrody:
    Wędka SPHERE Braid Specjal 3,60/50G – 4 szt,
    Wędka SPHERE Feeder 360/80G - 4 szt,
    Wędka SPHERE Feeder 390/100G - - 4 szt,
    Wędka Champion Choice Silveraite Feeder 390 – 4 szt,
    Wędka Champion Choice Silveraite Feeder 360 – 1 szt,
    Fotel King Feeder - 4 szt,
    Torba SPHERE duża - 1 szt,
    Pokrowiec SPHERE 165 cm - 3 szt,
    Kołowrotek SPHERE Mg Ti 940 - 2 szt,
    Kołowrotek SPHERE Mg Ti 950 - 1 szt,
    Silnik Minn Kota Endura - 1 szt.

Wyniki Drużynowe



Wyniki Indywidualne









































Do zobaczenia za Rok :D :sun:
...Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić, nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem...
Jurek

Offline Mateo

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 832
  • Reputacja: 976
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
    • Spławik i Grunt
  • Lokalizacja: Śląsk
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: XX Maraton Browning Feeder Extreme - Nielisz 1-2.06.2019
« Odpowiedź #2 dnia: 05.06.2019, 22:52 »
Jurku, dzięki wielkie za pięknie opisane zawody! :thumbup:
Klasa! Od dzisiaj jesteś Jurkiem Kronikarzem ;D
Niezłą 18-kilometrową wycieczkę sobie zrobiłeś :-)
Pozdrawiam
Mateusz

Offline maciek_krk

  • ⚡⚡⚡⚡⚡
  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 7 434
  • Reputacja: 519
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: TG/KRK
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: XX Maraton Browning Feeder Extreme - Nielisz 1-2.06.2019
« Odpowiedź #3 dnia: 05.06.2019, 22:55 »
Świetna relacja! Bardzo rzeczowa i szczegółowa. Do tego ogromna ilość zdjęć :bravo: :thumbup:
Bardzo przyjemnie się czytało. Dzięki!
Pozdrawiam,
Maciek

Offline Shreku82

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 010
  • Reputacja: 704
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Grybów
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: XX Maraton Browning Feeder Extreme - Nielisz 1-2.06.2019
« Odpowiedź #4 dnia: 05.06.2019, 23:28 »
Rewelacyjnie zredagowane i przygotowane. Z przyjemnością się czytało i oglądało :bravo:

Wysłane z mojego SM-T700 przy użyciu Tapatalka

Patryk

Życie jest zbyt krótkie, by nie jeździć na ryby 😀

Online Kozi

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 845
  • Reputacja: 389
Odp: XX Maraton Browning Feeder Extreme - Nielisz 1-2.06.2019
« Odpowiedź #5 dnia: 05.06.2019, 23:33 »
Fajne zawody, tylko mam pytanie: czemu wszystkie ryby nie wróciły spowrotem do wody?

Offline selektor

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 281
  • Reputacja: 1399
  • Lokalizacja: Catch & w Łeb & Realese on Patelnia
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: XX Maraton Browning Feeder Extreme - Nielisz 1-2.06.2019
« Odpowiedź #6 dnia: 05.06.2019, 23:34 »
Wow ile pracy w to włożyłeś. Jestem w szoku. Fajnie się czytało. Lepiej niż niejeden artykuł w gazecie wędkarskiej. Jestem ciekawy na co łowił Jens Koschnick, czy na te swoje kluskowe wynalazki :P

Offline hobby

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 949
  • Reputacja: 185
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Zamość
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: XX Maraton Browning Feeder Extreme - Nielisz 1-2.06.2019
« Odpowiedź #7 dnia: 05.06.2019, 23:49 »
Kozi - decyzją organizatorów jak i Zarządu Okręgu jest aby leszcz "nie wracał" do wody, nawet podczas łowienia indywidualnego. Zbiornik jest naprawdę bardzo mocno "zaleszczony". Za "malutki" jestem żeby wypowiadać się o słuszności takiej decyzji.

Selektor - z Teamu Koschnicka śmiali się że pewnie "knedliki leszczowe" były w użyciu :P

 
...Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić, nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem...
Jurek

Offline Piker

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 558
  • Reputacja: 182
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: XX Maraton Browning Feeder Extreme - Nielisz 1-2.06.2019
« Odpowiedź #8 dnia: 06.06.2019, 00:18 »
OGROM pracy! Dzięki, fajnie czytało się relację! :bravo: :thumbup:
Wytyczne wytycznymi, mi i tak zawsze przykro, kiedy nie wszystkie wracają do wody.
Uzależniony od wędkarstwa

Offline katmay

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 295
  • Reputacja: 562
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łowicz
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: XX Maraton Browning Feeder Extreme - Nielisz 1-2.06.2019
« Odpowiedź #9 dnia: 06.06.2019, 00:55 »
Rewelacja!!! Aż chciało by się tam być. Brawo !!!

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Marcin

Offline Bartek.B

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 440
  • Reputacja: 451
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Stargard
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: XX Maraton Browning Feeder Extreme - Nielisz 1-2.06.2019
« Odpowiedź #10 dnia: 06.06.2019, 06:52 »
Masa pracy. Świetna relacja :bravo: :thumbup:

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 337
  • Reputacja: 1968
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: XX Maraton Browning Feeder Extreme - Nielisz 1-2.06.2019
« Odpowiedź #11 dnia: 06.06.2019, 07:10 »
:o
Szacunek za pracę. :bravo:
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline s7

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9 623
  • Reputacja: 441
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Stolica Pyrlandii
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: XX Maraton Browning Feeder Extreme - Nielisz 1-2.06.2019
« Odpowiedź #12 dnia: 06.06.2019, 07:16 »
Super 👏 oby takich relacji było jak najwięcej :thumbup:
Robert

Offline Deftones

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 713
  • Reputacja: 75
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: XX Maraton Browning Feeder Extreme - Nielisz 1-2.06.2019
« Odpowiedź #13 dnia: 06.06.2019, 07:39 »
Świetna relacja :thumbup:. Bardzo miło było poznać Ciebie osobiście .

Offline wkz

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 290
  • Reputacja: 22
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: XX Maraton Browning Feeder Extreme - Nielisz 1-2.06.2019
« Odpowiedź #14 dnia: 06.06.2019, 08:20 »
Super relacja, a te leszcze mogli przenieść na moje łowiska jak ich tam tak dużo :) :)

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka