Autor Wątek: Wspólne wędkowanie - Rybnik/śląskie, pref. feeder  (Przeczytany 670 razy)

Offline Mondi

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja: 0
Cześć, czołem.

Jestem z Rybnika, lat dwadzieścia kilka, aktualnie z dużą ilością wolnego czasu, więc odpowiada mi każdy dzień w tygodniu. Nową pracę zaczynam od września, wtedy będę dostępny w weekendy.

Szukam osób na wspólne wędkowanie - przyszedł moment, że poza spinningowym bieganiem wokół wody chciałbym posiedzieć na brzegu z feederkiem. Potrzebny jest mi jednak ktoś, z kim będzie można pogadać o tym i tamtym, ale przede wszystkim ktoś, kto najpierw poprowadzi mnie za rękę przez podstawy, a później podpowie to i owo służąc doświadczeniem. Jako nastolatek jeździłem nad wodę z pickerem, teraz chciałbym wziąć się za to na poważnie 8) W obecnej chwili skompletowałem już większość potrzebnego sprzętu. Lubię słuchać, jeśli ktoś ma coś wartościowego do powiedzenia i bardzo szybko się uczę ;D

Niekoniecznie poszukuję JEDNEGO kompana na wszystkie moje zasiadki (choć jeśli będziemy się dogadywać to kto wie ;) ), chętnie poznam większą rzeszę śląskiej braci wędkarskiej.

Offline Zbigniew Studnik

• Ekspert
  • Reputacja: 105
  • No kill
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Wspólne wędkowanie - Rybnik/śląskie, pref. feeder
« Odpowiedź #1 dnia: 05.07.2019, 18:16 »
Cześć. Federuje na zalewie Rybnickim / Żywieckim /Międzybrodziu i Dzierżnie. Jeśli jesteś no killowcem i chciałbyś połowić na tych zbiornikach daj znać.
Leszczowe Rekordy (tylko feeder, tylko LESZCZE!!!! ;) ):
J. Żywieckie - 66 cm - 3,05 kg (2007)
Elektrownia Rybnik - 63 cm (2019) 62 cm 3,2 kg (2019)
Dzierżno Duże - 72 cm - 4,4450 kg (2018)
Jezioro Międzybrodzkie - 63 cm - 2,55 kg (2018)

Offline Azymut

• Ekspert
  • Reputacja: 209
« Odpowiedź #2 dnia: 05.07.2019, 18:36 »
Ja mam obecnie przymusowa przerwę z powodu narodzin drugiego syna ale w przyszłości bardzo chętnie, tym bardziej że jesteśmy w podobnym wieku :)
PB:
Karp 85 cm, i 80 cm (PZW), Amur 83 cm, Jesiotr 110 cm, Lin 45 cm, Karaś złocisty 40 cm, Leszcz 55 cm, Jaź 50 cm, Ploć 32 cm

Offline Tomsza

• Ekspert
  • Reputacja: 37
  • Ulubione metody: waggler i feeder
« Odpowiedź #3 dnia: 05.07.2019, 18:46 »
OT
Azymut, gratulacje :beer:
Tomsza

Offline Azymut

• Ekspert
  • Reputacja: 209
« Odpowiedź #4 dnia: 05.07.2019, 19:10 »
OT
Azymut, gratulacje :beer:

Dziękuję, moja życiową :) 60 cm i 4 kg :bravo:
PB:
Karp 85 cm, i 80 cm (PZW), Amur 83 cm, Jesiotr 110 cm, Lin 45 cm, Karaś złocisty 40 cm, Leszcz 55 cm, Jaź 50 cm, Ploć 32 cm