Autor Wątek: Zawody  (Przeczytany 657 razy)

Offline lechu1989

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja: 2
Zawody
« dnia: 20.02.2020, 12:57 »
Witam wszystkich jak w tytule pytanie dotyczy zawodów gruntowych... Jestem członkiem w małym kole(Okręg gorzowski) które głównie organizuje zawody spławikowe... Jak mógłbym 'pójść' wyżej w kategorii gruntowej... Zależy mi na uczestnictwie w zawodach ale to wszystko mija się z celem biorąc udział w jedynych organizowanych raz w roku zawodach... Co proponujecie? Zmienić koło na większe? Nie mam pomysłu... Proszę doradźcie...

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

Offline David_L

• Użytkownik
  • **
  • Reputacja: 14
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Zawody
« Odpowiedź #1 dnia: 20.02.2020, 13:23 »
Według mnie zmiana koła nie zaszkodzi. ;)  Poszukaj jednak jakiegoś, gdzie rozgrywane są zawody dosyć często i na zasadach obowiązujących w zawodach GPx oraz na różnych zawodach cyklicznych jakie organizuje Robinson,  sensas, colmic itp. Na początek najważniejsze jest poznać zasady rozgrywania tego typu zawodów.  Następnie postaraj się startować w zawodach i porównać swoje wyniki na szczeblu koła.  Następnie jak zlapiesz trochę doświadczenia,  możesz zacząć przygodę z zawodami poważniejszymi gdzie pojawiają się zawodnicy na wyższym poziomie. A jak chcesz startować w mistrzostwach okręgu najpierw musisz wygrać mistrzostwa koła.  Ewentualnie jeżeli czujesz się na siłach możesz spróbować wystartować jesienią w eliminacjach do gpx polski. ;) jak dobrze pamiętam w tym roku odbędą się w Darłowie. O to jak zapisać się na eliminacje pytaj w swoim okręgu.  Pozdrawiam.

Offline lechu1989

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja: 2
Odp: Zawody
« Odpowiedź #2 dnia: 20.02.2020, 13:40 »
Według mnie zmiana koła nie zaszkodzi. ;)  Poszukaj jednak jakiegoś, gdzie rozgrywane są zawody dosyć często i na zasadach obowiązujących w zawodach GPx oraz na różnych zawodach cyklicznych jakie organizuje Robinson,  sensas, colmic itp. Na początek najważniejsze jest poznać zasady rozgrywania tego typu zawodów.  Następnie postaraj się startować w zawodach i porównać swoje wyniki na szczeblu koła.  Następnie jak zlapiesz trochę doświadczenia,  możesz zacząć przygodę z zawodami poważniejszymi gdzie pojawiają się zawodnicy na wyższym poziomie. A jak chcesz startować w mistrzostwach okręgu najpierw musisz wygrać mistrzostwa koła.  Ewentualnie jeżeli czujesz się na siłach możesz spróbować wystartować jesienią w eliminacjach do gpx polski. ;) jak dobrze pamiętam w tym roku odbędą się w Darłowie. O to jak zapisać się na eliminacje pytaj w swoim okręgu.  Pozdrawiam.
Dzięki wielkie,

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka