Autor Wątek: Wędkowanie a kwarantanna  (Przeczytany 52014 razy)

Offline pawel060981

• Użytkownik
  • **
  • Reputacja: 2
Odp: Wędkowanie a kwarantanna
« Odpowiedź #360 dnia: 31.03.2020, 22:21 »
Koledzy może to jest pora żeby wędkarze  z SiG wystąpili z inicjatywą postarajmy się zastanowić, jak tu pomóc proszę adminów pomyślmy może jakaś składka, może zakup jakiegoś sprzętu w końcu jest nas wędkarzy armia, każdy kogoś zna nawet jak nie jest na forum, gdybyśmy zrobili coś dobrego a przy okazji pokazali że nie jesteśmy niepotrzebnymi moczykijami może coś na przyszłość by drgnęło próbujmy dojść do poziomu jak traktuje się myśliwych.

Offline Shreku82

• Ekspert
  • Reputacja: 286
  • Ulubione metody: waggler i feeder
« Odpowiedź #361 dnia: 31.03.2020, 22:24 »
Ja popieram inicjatywę

Wysłane z mojego Mi A2 Lite przy użyciu Tapatalka

Patryk

Życie jest zbyt krótkie by nie jeździć na ryby😀

Offline Alek

• Ekspert
  • Reputacja: 113
  • Ulubione metody: feeder i spinning
« Odpowiedź #362 dnia: 31.03.2020, 22:26 »
Wirus prędzej czy później przyjdzie do każdego i wtedy trzeba być w dobrej kondycji a nie wycieńczonym głodem i stresem.
Powoli też to do mnie dociera. Będę chyba spier...... do swojego domu na wsi, gdzie zasięgu nie ma, ludzi prawie nie uświadczysz. Lasy wokoło, kompletna głusza. Zapakuje busa z jedzeniem i będę żył w izolacji. Jeżeli sprawdzi sie Twoje proroctwo to mam duże szanse na łowienie ryb, ale w innym świecie.
Adam

Offline Alek

• Ekspert
« Odpowiedź #363 dnia: 31.03.2020, 22:29 »
Pawel, ale konkretnie, bo nie za bardzo zrozumiałem? Komu mamy pomóc?
Nie używasz kropek, z całym szacunkiem, ale ciężko się to czyta.
Adam

Offline pawel060981

• Użytkownik
  • **
« Odpowiedź #364 dnia: 31.03.2020, 22:34 »
Kolego Alek to jest właśnie to o czym kilku kolegów wcześniej pisało, nie wolno się poddawać,każdy ma prawo dbać o swoje zdrowie najlepiej jak umie, ale najważniejsze jest utrzymać zdrową formę i najlepiej przygotować do tego co będzie. Nie wybierajmy się za wcześnie do Abrahama na ryby. Zdrowia życzę

Offline pawel060981

• Użytkownik
  • **
« Odpowiedź #365 dnia: 31.03.2020, 22:37 »
Kolego Alek to można zostawić do dyskusji komu pomóc. Jest czas kiedy można zrobić coś dobrego i pokazać że brać wędkarska występuje razem.

Offline Alek

• Ekspert
« Odpowiedź #366 dnia: 31.03.2020, 22:40 »
Nie zrozumieliśmy się :) Myślałem, że Mateo chcesz pomóc, jest adminem i jednocześnie lekarzem. Zmęczony już chyba jestem, idę spać. :facepalm:
Adam

Offline pawel060981

• Użytkownik
  • **
« Odpowiedź #367 dnia: 31.03.2020, 22:44 »
Pomyślcie gdybyśmy się zmobilizowali to nawet składka po 10zł dała by sporą sumę dzięki której zrobimy coś dobrego i pokażemy że jesteśmy ważni. Myślę że na dobry cel mało kto by odmówił tym bardziej że przecież koleżanki i kolegów znamy.

Offline Daavid

• Ekspert
  • Reputacja: 78
« Odpowiedź #368 dnia: 31.03.2020, 23:25 »
Wystarczy poczytać ten wątek żeby zrozumieć dlaczego w Polsce było, jest i będzie źle i kulawo.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Offline SuperStick

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja: 0
« Odpowiedź #369 dnia: 01.04.2020, 00:03 »
Daavid dokładnie :-)
Naród wspaniały tylko ludzie k****
Jątrzyć ,kombinować,straszyć,negować wszystko co popadnie ot typowa Polaczkowość.

Offline Michał N.

• Zaawansowany użytkownik
  • Reputacja: 69
  • Ulubione metody: waggler i feeder
« Odpowiedź #370 dnia: 01.04.2020, 01:57 »
Każdemu polecam obejżeć ten wywód.
Facet logicznie i sensownie opowiada o śmiertelności poprzez koronavirus

Offline elwood

• Ekspert
  • Reputacja: 150
  • Ulubione metody: method feeder
« Odpowiedź #371 dnia: 01.04.2020, 06:42 »
Koledzy może to jest pora żeby wędkarze  z SiG wystąpili z inicjatywą postarajmy się zastanowić, jak tu pomóc proszę adminów pomyślmy może jakaś składka, może zakup jakiegoś sprzętu

Ja chętnie, fajny pomysł! :bravo: Może na jakimś siepomaga czy czymś takim?
Z pozdrowieniami - Marcin

Offline selektor

• Ekspert
  • Reputacja: 912
  • Ulubione metody: waggler method
« Odpowiedź #372 dnia: 01.04.2020, 07:35 »
Każdemu polecam obejżeć ten wywód.
Facet logicznie i sensownie opowiada o śmiertelności poprzez koronavirus

Nie widziałem tego jeszcze. Natomiast tego faceta dobrze znam i nie polecam jego filmów :) Jest to kolejny z moich ulubionych "doktorów, którzy nie są doktorami", gromadzący rzesze swoich wyznawców. Wiecie jak ten "doktor" broni się w Stanach przed pozwami publikując swoje rady ? A no pisze wprost: "należy pamiętać, że nie jest to profesjonalna porada medyczna".

Ten kręgarz z USA od lat twierdzi, że np. szczepionka przeciw grypie jest przeznaczona do światowego rozprzestrzeniania raka, dlatego i w naszym kraju znajduje swoich wyznawców. Widzę, że polski nurt antyszczepionkowy odkopał z czeluści internetów jeden z jego ostatnich "wykładów", bo już chyba na wszystkich portalach ma on zablokowane swoje "super rady". Widzę, że teraz pan kręgarz zna się też wirusach, niczym Jerzy Z.

Ten pan radzi na innych filmach (możliwe, że to jego rady miały wpływ na karierę "naukową" Jerzego Z., bo są bardzo podobne, a jego jednak były wcześniejsze :) ), że nie ma co panikować, bo koronawirus nie jest wcale straszny i wystarczy wzmocnić organizm codziennymi ćwiczeniami, medytacją, nacierać się olejkami eterycznymi i np. jeść zioła. Aha. Według tego pana gorąca zupa jest bardzo istotna w przypadku walki z koronawirusem, bo zabija bakterie i zarazki w gardle (Tak sobie pomyślałem. Skoro gorąca zupa zabija bakterie i zarazki w gardle, to czy ona może mieć podobne działanie jak będzie się ją wlewać przez nos i oczodoły ?). No i jak zwykle mamy w tym wypadku do czynienia z klasykiem internetowych medyków, czyli, że witamina C jest dobra na wszystko...również na koronawirusa.

Ja rozumiem, że wiele osób korzysta z internetowych rad tego typu osób (olbrzymią skalę widać chociażby na tym forum - ciekawe co na to powie Mateo jak przestanie już walczyć z chorobami ludzi w swoim mieście ;) ). Mi to kompletnie nie przeszkadza. Natomiast należy mieć nie tylko wybór w podjęciu decyzji co do samoleczenia siebie i swojej rodziny, ale i również choć 1/10 wiedzy z czyich rad się korzysta, słuchając wszelkiej maści internetowych specjalistów od niekonwencjonalnej medycyny i doktorów, którzy nie są doktorami.

Chciałbym bowiem zauważyć, że w dobie koronawirusa można dość szybko zejść z tego świata, szczególnie będąc w "niewłaściwej grupie ryzyka" i zarówno witamina C, jak i gorąca zupa oraz nacieranie się olejkami eterycznymi może Wam nie pomóc. Jednak ja zawsze będę za samodzielnym wyborem w tym zakresie, dlatego jak ktoś chce próbować tych metod na sobie, to niech próbuje. Natomiast na rodzinie nie polecam takich testów.
"Jaka jest cena kłamstw? Nie chodzi o to, że mylimy je z prawdą, ale o to, że jeśli słyszeliśmy aż tyle kłamstw, to w ogóle przestajemy rozpoznawać prawdę. Co wtedy?"

Arek

Online Luk

• Administrator
  • Ekspert
  • Reputacja: 1331
  • Wędkarstwo rządzi!
« Odpowiedź #373 dnia: 01.04.2020, 10:04 »
Arek, wielkie :thumbup: za wyjaśnianie takich rzeczy. Niestety, porady takiego doktora Wyciora docierają do wielu ludzi. Nie każdy ma wiedzę aby mu nie uwierzyć, zwłaszcza ci co sa przeciwnikami szczepionek szukają wsparcia tego typu szarlatanów.
Lucjan

Offline e-MarioBros

• Ekspert
  • Reputacja: 214
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
« Odpowiedź #374 dnia: 01.04.2020, 10:43 »
:thumbup:

a jak rozumiecie: "samotne wychodzenie z domu jest możliwe na krótki spacer, w celu przewietrzenia"
- moge do lasu? na jak długo?
;)