Autor Wątek: Polecam / przestrzegam  (Przeczytany 2584 razy)

Offline MichalZ

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 983
  • Reputacja: 38
  • Płeć: Mężczyzna
    • https://posciel.to
  • Lokalizacja: Sieradz
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Polecam / przestrzegam
« dnia: 22.10.2015, 18:16 »
Jestem świeżo po transakcji i nie znalazłem topicu o opiniach pozakupowych ☺ Jeśli już taki topic jest to proszę o przeniesienie mojego wpisu ☺ do rzeczy - polecam użytkownika Martinus; paczka zapakowana super wszystko się zgadza 5/5. Pozdrowienia dla kolegi i dzięki za kuleczki.

Edycja administratora: http://splawikigrunt.pl/forum/index.php?topic=1878.0
Michał

Offline Arunio

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 892
  • Reputacja: 521
  • Płeć: Mężczyzna
  • Życie jest krótkie, a łowić się chce!
    • Galeria
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Polecam / przestrzegam
« Odpowiedź #1 dnia: 22.10.2015, 18:56 »
Dobry pomysł. Tylko raczej czytelniej by było rozgraniczyć na osobne wątki tytuł.
Arek

Offline Ostap

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 398
  • Reputacja: 149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chciałeś Panią? Zapie.... na nią!
  • Lokalizacja: Wuwua
Odp: Polecam / przestrzegam
« Odpowiedź #2 dnia: 22.10.2015, 19:00 »
Ja zrobiłbym tylko jeden z ostrzeżeniem. Jak wszystko ok to nie ma info bo niby o czym pisać jak ok?
Jak źle to na listę z opisem.




Łukasz
 
Mazovia Fishing Team

Offline Martinus

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 628
  • Reputacja: 109
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Polecam / przestrzegam
« Odpowiedź #3 dnia: 22.10.2015, 23:35 »
Hehe dzięki MichalZ , właśnie miałem Ci pisać że wysłałem ale jak widzę i czytam już dotarła ;D.....szybciej niż emial :P...pozdrówki i również dzięki za transakcję :bravo:
Z poważaniem Marcin

Grzes77

  • Gość
Odp: Polecam / przestrzegam
« Odpowiedź #4 dnia: 25.10.2015, 07:38 »
Bardzo gorąco pozdrawiam i polecam kolegów, od których kupiłem sprzęt, są to w kolejności od okresu zakupów koledzy Ryba1987 i Rafał Orłoś :thumbup:.
Wszystko przebiegło bardzo sprawnie a sprzęt kupiony od nich jest idealny, jeszcze raz polecam i pozdrawiam ;).

Grzes77

  • Gość
Odp: Polecam / przestrzegam
« Odpowiedź #5 dnia: 02.11.2015, 10:56 »
Ja zrobiłbym tylko jeden z ostrzeżeniem. Jak wszystko ok to nie ma info bo niby o czym pisać jak ok?
Jak źle to na listę z opisem.

Nieraz jest ok, ale jednak ...

Istnieją inne bardziej zbędne tematy, więc moim zdaniem można pisać kto, co i dlaczego tak nam dobrze sprzedał.

Niektórzy sprzedają tylko po przelaniu pieniędzy, niektórzy za pobraniem, taka wymiana zdań dużo pomoże. Sam niedługo kilka rzeczy prawdopodobnie wystawię do sprzedaży. Jak przeczytam, że Iksiński sprzedał np. wędkę za 200zł i wysłał ją Kowalskiemu, po otrzymaniu wcześniej przelewu, to już mam obraz, że nie muszę dogadywać transakcji z Iksińskim i prosić go o przesyłkę za pobraniem, tylko mogę kaskę mu przelać, bo wywiązuje się z tematu, z tym to trzeba uważać. Jak na razie się nie zawiodłem na kolegach z forum i ktoś następny może już mieć łatwiej dopiąć transakcję z tymi kolegami.

Ja tym razem gorąco polecam kolegę wadziol :thumbup:, kołowrotki sprawnie dotarły, nie miał problemu z przesyłką za pobraniem, no i w gratisie jeszcze żyłka, może się przyda ;).

Offline Mateo

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 832
  • Reputacja: 976
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
    • Spławik i Grunt
  • Lokalizacja: Śląsk
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Polecam / przestrzegam
« Odpowiedź #6 dnia: 02.11.2015, 12:29 »
Trzeba też mieć na uwadze, że nie każdy zdobędzie się na krytykę. Nieraz coś pójdzie nie za dobrze, ale nie będziemy chcieli na forum tego wywlekać. Nie będzie więc żadnej informacji.
Jeśli z kolei dany użytkownik będzie mocno chwalony przez innych, to będzie jakaś informacja, że dobrze jest robić z nim interesy.
Przy takim założeniu można z kolei wnioskować, że brak informacji świadczy o niepewności, zaś wiele pozytywnych komentarzy potwierdza uczciwość użytkownika.

Nie ma idealnej metody. To by trzeba było tu zrobić jakiś rozbudowany system handlowy, w którym byłyby przyznawane jakieś punty itp. A to jest nasza skromna giełda forumowa.
Pozdrawiam
Mateusz